چرا نباید به هر شرکت غرفه سازی اعتماد کرد؟

چرا نباید به هر شرکت غرفه سازی اعتماد کرد؟

چرا نباید به هر شرکت غرفه سازی اعتماد کرد؟ شاید برای شما نیز سوال باشد که چگونه برخی بیشترین بازدهی را با غرفه سازی نمایشگاهی از شرکت در رویداد هایی همچون نمایشگاه …

آموزش سئو در تبریز

آموزش سئو در تبریز

سئو در تبریز شامل خدمات سئو + مشاوره سئو + آموزش سئو را با (https://eghtesadafarin.com/seo-in-tabriz) در تبریز شروع کنید. می‌خواهید با استفاده از آموزش سئو در تبریز و بهینه سازی سایت درآمد …

مقصد بعدی تورهای ترکیه؛ آنتالیا و استانبول را فراموش کنید

مقصد بعدی تورهای ترکیه؛ آنتالیا و استانبول را فراموش کنید

هر وقت حرف از تور ترکیه پیش می‌آید، همه توجهات به سمت آنتالیا و استانبول معطوف می‌شود، انگار که ترکیه فقط همین استانبول و آنتالیاست. این واقعیت که زیرساخت‌های گردشگری این دو …

تشریح برخی از فعالیت های موسسه های حقوقی و ثبتی

موسسات ثبتی و حقوقی با تکیه بر تجربیات خود و با استفاده از تعدادی از فعالان و کارشناسان مرتبط با حوزه های فناوری، حقوقی و ثبتی و اقتصادی راه اندازی شده اند و هدف آن ها ارائه خدمات نوین سازمانی از نقطه ثبت شرکت و فراهم کردن خدمات تکمیلی مانند ثبت برند، ثبت لوگو، ثبت دامنه، اخذ ثبت شرکت و فراهم کردن خدمات تکمیلی مانند حلال و … می باشد. در ادامه این نوشته تعدادی از فعالیت های مهم مجموعه های حقوقی و ثبتی را توضیح می دهیم.

ثبت شرکت

شرکت به تعدادی از سهامداران و شرکا گفته می شود که برای انجام فعالیتی مشخص و با هدفی مشخص در کنار یکدیگر جمع می شوند. افرادی که یک شرکت را تشکیل می دهند، می توانند افراد حقیقی یا حقوقی باشند که طبق ضوابط و چهارچوب های خاصی فعالیت می کنند. شرکت ها برای کسب اعتماد بیشتر از سوی تاجران و کسب و کارهای مختلف و همچنین دریافت تسهیلات و برای رسیدن به اهداف خود باید ثبت شوند. در واقع هنگامی که فرد تصمیم می گیرد تا شرکتی را راه اندازی کند. برای قانونی کردن فعالیت خود باید نسبت به ثبت آن اقدام کند. ثبت شرکت در حوزه فعالیت های تجاری است و دارای الزامات قانونی است و مقررات خاصی برای آن تعیین شده است.

ثبت طرح صنعتی

طبق ماده 20 قانون ثبت اختراع، طرح صنعتی به ترکیبی از خطوط، رنگ ها و یا حتی در جاهایی به هر نوع شکل سه بعدی که با آن ها و یا بدون آن ها به شکلی که منجر به تغییر شکل و یا ترکیب یک محصول گفته می شود. در واقع می توان اینطور گفت که طرح صنعتی به ظاهر کلی یک کالا اشاره دارد. طرح صنعتی باید ثبت شود. هنگامی که ثبت طرح صنعتی انجام می شود، شرکت ها این فرصت را پیدا می کنند تا میزان محبوبیت و موفقیت کالای خود را بررسی کنند و با جدیت از انحصاری بودن طرح، بتوانند تولید خود را رونق بخشند. علاوه بر این کار می تواند اعتبار و جایگاه شرکت و محصولات تولیدی افزایش میابد. در صورت ثبت طرح افراد سودجو نمی توانند از آن تقلید کنند. برای ثبت طرح درخواست کننده باید نسبت به آماده سازی اظهارنامه در دو برگ اقدام کنند. اظهارنامه به زبان فارسی است و اگر قرار باشد مدارکی به آن ضمیمه شود باید به زبانی غیر رسمی باشد.

طراحی سایت و پورتال شرکتی

این روزها طراحی پورتال جایگاه ویژه ای را در بیشتر شرکت ها و سازمان ها به خود اختصاص داده است و زیر نظر متخصصان و برنامه نویسان انجام می شود. این مدال از طراحی بسیار گسترده شده است. پورتال به درگاه یا مکانی گفته می شود که داده ها و اسناد بسیار مهم سازمان ها را به صورت منسجم ساماندهی و مدیریت می کند. پورتال ها می توانند با گذشت زمان گسترش و توسعه یابند. اگر بخواهیم مفهوم پورتال را در فضای اینترنت و از نظر وب بررسی کنیم، می توانیم آن را صفحه وبی در نظر بگیریم که به کاربران اجازه دسترسی می دهد تا خواسته های خود را اعلام کنند و مانند درگاهی است که آن ها را به طرف بخش مقالات و هر آنچه را که به دنبال آن هستند هدایت می کند.

مجموعه آراز به عنوان یکی از مجموعه های با تجربه در این حوزه با کمک کارشناسان با تجربه خود کلیه خدمات نوین سازمانی از جمله ارائه مشاوره حقوقی، ثبت شرکت و خدمات تکمیلی مانند ثبت برند، ثبت لوگو، ثبت نشان جغرافیایی، ثبت اختراع و همچنین امکان خرید و فروش برند آماده را برای مدیران سازمان ها و شرکت ها فراهم کرده است.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.