آشنایی با خواص درمانی دمنوش ریحان

آشنایی با خواص درمانی دمنوش ریحان

خواص دمنوش ریحان,فواید دمنوش ریحان,دمنوش ریحان درمانی,خاصیت دمنوش ریحان,خواص دمنوش ریحان درمانی,خواص دمنوش ریحان برای پوست,خواص دمنوش ریحان برای مو,خواص دمنوش ریحان برای جوانی,خواص دمنوش ریحان برای بارداری,خواص خوردن دمنوش ریحان,فواید دمنوش ریحان خام,فواید دمنوش ریحان پخته

آشنایی با خواص درمانی دمنوش ریحان 

به گزارش بی اس ام اس : این بار می‌خواهیم یک دمنوش گیاهی دیگر را معرفی کنیم، دم‌نوش گیاه ریحان دارای خواص بسیار زیادی است، پیشنهاد می‌کنیم گاهی این دمنوش را جایگزین چای سیاه کنید.

خواص درمانی دمنوش ریحان :

این بار می‌خواهیم یک دمنوش گیاهی دیگر را معرفی کنیم، دم‌نوش گیاه ریحان دارای خواص بسیار زیادی است، از جمله: آرام بخش و نشاط آور، برطرف کننده گلودرد، ضد دل‌پیچه و تهوع و مناسب برای دستگاه گوارش.

پیشنهاد می‌کنیم گاهی این دمنوش را جایگزین چای سیاه کنید.

طرز تهیه دمنوش ریحان:

برای تهیه این دمنوش چند برگ ریحان را در یک قوری آب با ۸۰ درجه بریزید تا  به مدت ۴ الی ۵ دقیقه دم بکشد، حالا دمنوش ریحان آماده است.
در صورت تمایل به شیرین کردن می‌توانید از مقداری عسل استفاده کنید.

مشخصات دمنوش ریحان:

دمنوش ریحان با رنگی شبیه به دمنوش رزماری و عطری فوق العاده دلنشین می تواند یه پیشنهاد خوب برای یک روز شلوغ و پر استرس باشد. طعم این دمنوش اغلب سلیقه ها را راضی نگه می دارد. دقت داشته باشید که میزان برگ ریحانی که برای تهیه دمنوش از آن استفاده می کنید بر روی میزان تندی آن تاثیر مستقیم دارد. پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل برای شیرین کردن آن از عسل کمی استفاده کنید تا از طعم اصلی آن بیشتر لذت ببرید.

منبع:farateb.com

آشنایی با خواص درمانی دمنوش ریحان

<

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.