قیمت بلیط استانبول ماهان از شهرهای مختلف!

قیمت بلیط استانبول ماهان از شهرهای مختلف!

در حال حاضر برای سفر به استانبول روش‌های مختلف پیش روی شما قرار دارد. شاید دوست داشته باشید با خودرو شخصی به این سفر بروید یا اینکه از اتوبوس و به شکل …

درخواست وقت سفارت آلمان به منظور دریافت ویزای آلمان در دوران کرونا

درخواست وقت سفارت آلمان به منظور دریافت ویزای آلمان در دوران کرونا

درخواست وقت سفارت آلمان به منظور دریافت ویزای آلمان در دوران کرونا اخذ ویزای آلمان به چه شکل است؟ گرفتن وقت سفارت آلمان به منزله ارائه مدارک لازم برای اخذ ویزای این …

ترخیص کالا

ترخیص کالا

ترخیص کالا ترخیص کالا به عنوان یکی از مراحل مهم در زمینه صادرات و واردات کالا است. اغلب مردم به علت نداشتن شناخت کافی از فرآیند ترخیص کالا ،ترس و تردید دارند که …

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت

جوان‌سازی و شادابی پوست با تزریق چربی به روش نانوفت

زمانی که به دنبال استفاده از یک روش تزریق چربی به صورت خود هستید و می‌خواهید زیباسازی را برای چهره خود داشته باشید، حتما روش‌های بسیاری را مشاهده خواهید کرد. در بین تمامی روش‌های زیباسازی و تزریق چربی به صورت ، نانوفت به عنوان یک روش جدید شناخته می‌شود. این روش جدید که توانسته است تا در مدت زمان کوتاهی مخاطبان بسیاری را برای خود به ارمغان آورد، از مزایای بسیاری برخوردار است. مزایایی که دلیل اصلی استفاده از این روش برای مخاطبان آن هستند. در این بخش به 7 مورد از اصلی‌ترین این مزایا اشاره خواهیم کرد.

  1. افزایش ظرافت تزریق چربی به صورت

برای آن که بتوانید پس از تزریق چربی زیبایی دلخواه خود را به دست آورید، بسیار اهمیت دارد که ظرافت کار حفظ شود. استفاده از تزریق چربی به روش نانوفت سبب می‌شود تا کار با ظرافت تمام انجام شود و بتوان براساس نیاز تعیین شده تزریق را با دقت بالایی انجام داد. البته توجه داشته باشید که این مزیت نیاز به تخصص پزشک نیز دارد.

  1. کاهش احتمال آسیب بافتی به بخش‌های مختلف صورت

یکی از خطراتی که می‌تواند تزریق چربی به صورت در پی داشته باشد، احتمال آسیب به بافت‌های داخلی صورت است. در بین تمامی روش‌های تزریق چربی، از روش جدید نانوفت به عنوان روشی ایمن یاد می‌شود. این روش به دلیل دقت در انجام و داشتن ظرافت برای تزریق، با احتمال کمتری ممکن است به بافت‌های صورت آسیب برساند.

  1. قدرت ترمیم زیاد در بدن به دلیل استفاده از سلول‌های بنیادی

در روش نانوفت برای تزریق چربی به صورت از چربی‌های بدن فرد استفاده می‌شود. این موضوع علاوه بر کاهش میزان احتمال آسیب رسیدن به بافت‌های بدن، قدرت ترمیم را در بافت بدن نیز افزایش می‌دهد. پس از استفاده از این روش برای تزریق چربی ممکن است بافت نیاز به ترمیم داشته باشد. سازگاری چربی تزریق شده به صورت سبب می‌شود تا ترمیم کنندگی بافت به وسیله خود بدن صورت گیرد.

جوان‌سازی و شادابی پوست با تزریق چربی به روش نانوفت

جوانسازی پوست با روش تزریق چربی نانوفت

  1. کاهش عوارض جانبی ممکن و احتمال واکنش‌های آلرژیک بدن

تمامی سه مزیت بالا دلیلی هستند که با استفاده از تزریق چربی به روش نانوفت، بدن کمترین میزان آلرژی و حساسیت را نسبت به تزریق چربی نشان دهد. در واقع با استفاده از چربی بدن و به دلیل سازگاری آن با دیگر بافت‌های بدن، میزان عوارض جانبی کم شده و احتمال واکنش‌های جانبی بدن تا میزان بسیاری کاهش پیدا می‌کند.

  1. کاهش میزان نیاز به چربی برای تزریق چربی به روش نانوفت

با استفاده از تزریق چربی به روش نانوفت، میزان چربی کمتری برای تزریق مورد نیاز است. در واقع این روش به دلیل استفاده از سلول‌های بنیادی، چربی کمتری را مورد استفاده قرار می‌دهد. زمانی که این میزان چربی وارد صورت و چهره می‌شود، بدن خود شروع به فعالیت کرده و بخشی از چربی مورد نیاز را تامین می‌کند. از همین رو نسبت به دیگر روش‌های مشابه چربی کمتری را مورد استفاده قرار می‌دهند.

  1. کم شدن هزینه مورد نیاز نسبت به دیگر روش‌های مشابه

با استفاده از چربی کمتر و برداشت کمتر چربی از بدن، میزان هزینه این روش نیز نسبت به دیگر روش‌ها کاهش را تجربه می‌کند. در واقع چربی کمتر، سبب شده است تا این روش به عنوان یک روش کم هزینه و مقرون‌به‌صرفه برای تزریق چربی به صورت لقب گیرد و بتوان از آن استفاده و بهره‌وری بیشتری را داشت.

  1. احساس کردن درد بسیار کم به دلیل استفاده از چربی‌های بدن

از آنجایی که برای استفاده از روش نانوفت، چربی از بدن خود فرد برداشته می‌شود، پس سازگاری بالاتری بین چربی تزریقی و بدن فرد وجود دارد. این موضوع خود دلیلی است که بدن واکنش و درد کمتری را احساس کند. ضمن اینکه توجه داشته باشید ظرافت کار نیز در کاهش درد مورد تحمل برای فرد در حین تزریق چربی نیز موثر خواهد بود.

نانوفت چیست ؟ - کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده

تزریق چربی نانوفت روشی امن برای زیباسازی چهره

سخن پایانی

اگر به دنبال زیباسازی صورت خود هستید و می‌خواهید این کار را با تزریق چربی به صورت با روش نانوفت انجام دهید، لازم است تا نسبت به مزایای این روش آگاه باشید. با آگاهی داشتن نسبت به این مزایا، می‌توانید مقایسه خوبی را بین روش‌های مختلف تزریق چربی داشته باشید و در نهایت یک انتخاب مناسب را برای خود رقم بزنید. انتخابی که بتواند زیبایی ظاهری شما را دو چندان ساخته و سن شما را کمتر از میزان اصلی آن نشان دهد.

اگر در این راستا نیاز به پزشک قابل‌اطمینان دارید توصیه می‌کنیم به آدرس وب‌سایت کلینیک زیبایی دکتر سحر مستوفی https://drmostoufi.com سری بزنید تا اطلاعات کامل‌تری به دست آورید

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 16 خرداد 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.