کارن الکتریک عامل نصب و فروش آیفون های تصویری تابا، سیماران و الکتروپیک

کارن الکتریک عامل نصب و فروش آیفون های تصویری تابا، سیماران و الکتروپیک

کارن الکتریک عامل نصب و فروش آیفون های تصویری تابا، سیماران و الکتروپیک   قابلیت ها و امکانات آیفون تصویری آیفون‌های تصویری توانسته‌اند با افزایش ضریب امنیت ساکنان منازل، ساختمان و همچنین …

نکاتی قبل از ارسال پیامک تبلیغاتی

نکاتی قبل از ارسال پیامک تبلیغاتی

نکاتی قبل از ارسال پیامک تبلیغاتی بدون شک یکی از مهترین ویژگی هایی که در بازاریابی ارسال پیامک مورد توجه باید قرار داد بازاری که مورد نظر شما می باشد به طوری …

خرید محبوب ترین بلیط های قطار فقط با این نکات!

خرید محبوب ترین بلیط های قطار فقط با این نکات!

سفرهای زمینی به ویژه با قطار، یکی از به یادماندنی ترین سفرها خواهند شد مخصوصا اگر دسته جمعی آمده باشید و یک کوپه دربست را اجاره کنید. البته این به این معنا …

راهنمای خرید انواع تجهیزات کافی شاپ

اگر از معتادان قهوه هستید یا می خواهید که یک کافی شاپ تاسیس کنید، یا حتی اگر می خواهید در یک کافه کار کنید، باید با انواع تجهیزات مورد نیاز تهیه یک فنجان قهوه آشنا باشید.

تمام قهوه ها یا یک قهوه جوش معمولی و ساده که ته کابینت خاک خورده اند، درست نمی شوند. شما برای تهیه هر مدل قهوه نیاز به دستگاهی خاص دارید.

اگر می خواهید با دستگاه های تهیه کافی آشنا شوید، در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

خرید اسپرسوساز

قهوه اسپرسو ترکیبی از انواع مختلف دانه قهوه از کشورهای مختلف است. دانه‌های قهوه تفت داده می شوند تا تیره و ظاهر روغنی پیدا کنند.

دانه ها بسیار ریز آسیاب می شوند — بسیار ریزتر از قهوه سازهای قطره ای . قوام آنها تقریباً شبیه پودر قند است. هرچه قهوه ریزتر آسیاب شود، اسپرسو کندتر خارج می شود. به طور کلی، برای بهترین شات اسپرسو، باید حدود 25 ثانیه طول بکشد تا آب از قهوه عبور کند. گاهی اوقات آسیاب برای کنترل زمان دم کردن تنظیم می شود. حال می خواهیم درباره اجزای دستگاه اسپرسوساز بیشتر بدانیم.

مخزن
مخزن آب سرد مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز را در خود نگه می دارد . فشار محکم یا گرم نمی شود و قابل جابجایی است.

پمپ
پمپ آب را از مخزن بیرون می کشد و با فشار بالا به محفظه گرمایش پمپ می کند.

اتاق گرمایش
محفظه گرمایش یک ساختار مستحکم و از جنس استنلس استیل با یک عنصر گرمایشی است که در یک شیار در پایین تعبیه شده است. المنت حرارتی مقاومتی به سادگی یک سیم پیچی است که بسیار شبیه به رشته یک لامپ یا عنصر یک توستر برقی است که وقتی برق را از آن عبور می دهید داغ می شود. در یک عنصر مقاومتی مانند این، سیم پیچ در گچ تعبیه شده است تا ناهموارتر شود.

محفظه گرمایش همچنین حاوی یک شیر یک طرفه است که آب را از پمپ وارد محفظه می کند، اما از محفظه به پمپ باز نمی گردد.

پورتا-فیلتر
فیلتر پورتا قسمت جداشدنی دستگاه است که قهوه آسیاب شده را نگه می دارد. در داخل سبد یک صفحه نمایش کوچک قابل جابجایی وجود دارد که قهوه آسیاب شده در آن بسته بندی می شود. در کف سبد دو دهانه وجود دارد که اسپرسو از آنجا خارج می شود.

چوب بخار
چوب بخار برای گرم کردن و کف کردن شیر برای استفاده در نوشیدنی های مختلف اسپرسو استفاده می شود. این گرز به مخزن گرمایش متصل است. هنگامی که کاربر دریچه را در موقعیت بخار قرار می دهد، بخار از ظرف گرم کننده از عصا خارج می شود و وارد شیر می شود.

صفحه کنترل
صفحه کنترل این دستگاه شامل کلید روشن/خاموش، دو چراغ نشانگر و یک شیر کنترل می باشد. یکی از چراغ ها نشان می دهد که دستگاه روشن است و دیگری نشان می دهد که اتاق گرمایش در دمای مناسب است یا خیر. این شیر برای شروع جریان آب از طریق قهوه در فیلتر پورتا یا برای شروع جریان بخار از میله بخار استفاده می شود. همچنین یکی از دو میکروسوئیچ را که پمپ و المنت گرمایشی را کنترل می کنند درگیر می کند.

حال بیایید نگاهی بیندازیم که وقتی یک شات اسپرسو درست می کنید چه اتفاقی می افتد.

با فرض اینکه دستگاه از قبل آب در خود دارد، با روشن کردن دستگاه شروع می‌کنید و منتظر می‌مانید تا چراغ بخاری نشان دهد که ظرف گرم‌کننده آب را تا دمای ایده‌آل (درست زیر جوش) گرم کرده است. سپس، قهوه اسپرسو آسیاب شده را در سبد قرار می دهید و آن را می کوبید.

شما فیلتر پورتا را با چرخاندن آن در دستگاه نصب می کنید و یک فنجان کوچک زیر هر دهانه قرار می دهید. سپس شیر را به حالت اسپرسو بچرخانید. این میکروسوئیچ را که پمپ را راه اندازی می کند، درگیر می کند که محفظه گرمایش و آب داغ را تا حدود 15 اتمسفر (220 psi) فشار تحت فشار قرار می دهد. این امر باعث می شود که آب داغ از طریق قهوه آسیاب شده و خروجی آن خارج شود. در حالت ایده آل، حدود 25 ثانیه طول می کشد تا یک شات اسپرسو بیرون بیاید.

وقتی اسپرسو فنجان ها را پر کرد، سوئیچ را به حالت وسط برگردانید. به احتمال زیاد، بعداً می خواهید کمی شیر بخارپز کرده و کف استفاده کنید.

برای بخارپز کردن مقداری شیر برای مثلاً یک کافه لاته، ظرفی را با مقداری شیر سرد زیر میله بخار قرار می دهید تا عصا در آب فرو برود. سپس، شیر را در موقعیت بخار قرار دهید. این به بخاری مقاومتی انرژی می دهد که به سرعت آب را در ظرف گرمایش می جوشاند و دریچه را باز می کند و جریان بخار را از نازل شروع می کند. پمپ به طور متناوب کار می کند تا مخزن گرمایش با آب تامین شود. بخار به سرعت شیر ​​را گرم می کند و اگر نازل بخار را نزدیک سطح شیر نگه دارید، می توان از آن برای تهیه کف استفاده کرد.

ده ها نوشیدنی مختلف بر پایه اسپرسو وجود دارد که می توانید آنها را درست کنید یا در یک اسپرسو بار سفارش دهید.

اگر قصد خرید اسپرسوساز را دارید اما با توجه به شرایط امروز نمی دانید که از کجا یک دستگاه باکیفیت و مقرون به صرفه بخرید، پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی ام ان زد است. این فروشگاه آنلاین تجربه درخشانی در زمینه تجهیزات و لوازم کافی شاپ دارد و می توانید با خیال راحت و مشاوره رایگان، یک خرید عالی داشته باشید.

خرید تجهیزات کافی شاپ

با وجود تمام فراز و نشیب‌ها در دنیا، در واقع هنوز زمان خوبی برای ورود به بیزینس مرتبط قهوه است. مردم هرروز علاقه بیشتری به کافی ها پیدا می کنند. به طوری که درحال حاضر قهوه دومین نوشیدنی محبوب در جهان است و تأثیر زیادی در زندگی اجتماعی و عادات روزانه ما دارد.

برای افتتاح یک کافی شاپ موفق، باید در مورد روند کاری تحقیق کنید، عمده فروش و همکاران قابل اعتماد برای تجهیز کردن کافی شاپ خود پیدا کنید و بهترین تجهیزات کافی شاپ را که بودجه شما می رسد سفارش دهید.

اگر بخواهیم نگاهی اجمالی به یک لیست بیاندازیم، کافی شاپ ها نیاز اساسی به دستگاه های تهیه قهوه مثل اسپرسوسازها دارند. جدای از آن شما یک آسیاب قهوه نیز می خواهید. مخلوط کن ها و فر توستر همگی از نیازهای یک کافی شاپ است. از طرفی وقتی خرید تجهیزان کافی شاپ شما تکمیل شد، خریدهای ریز شما مثل ماگ و فنجان شروع می شود.

با استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب، کافی شاپ شما پایه ای قوی برای موفقیت خواهد داشت. اگر می خواهید در مورد اینکه چگونه می توانید کافی شاپ خود را به راحتی راه اندازی کنید و وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید، بیشتر بدانید، با کارشناسان ام ان زد در زمینه خرید تجهیزات کافی شاپ صحبت کنید.

خرید سیروپ

یکی از مواردی که هیچوقت از کافی شاپ و منو آن جدا نمی شود، سیروپ است. سیروپ در واقع محلول غلیظی از شکر است که در آب یا مایعات آبی دیگر مخلوط شده است. سیروپ یک ماده شیرین است که معمولاً روی چیزهایی مانند پنکیک یا وافل قرار می گیرد. اما امروزه در نوشیدنی های مختلفی از انواع سیروپ استفاده می شود. حتی بسیاری از افراد بدون اینکه کافی شاپ داشته باشند، برای طعم خوش و مصرف شخصی از سیروپ ها استفاده می کنند. سیروپ طعم های مختلفی دارد و مناسب هر نوع سلیقه ای تولید می شود.

اگر قصد خرید سیروپ های با کیفیت را دارید، ام ان زد تنوع کاملی از برندها و طعم های مختلف انواع سیروپ را دارد که شما بتوانید هر نوشیدنی که می خواهید را با این شربت های خوشمزه، درس کنید.

اگر اطلاعات کافی درباره سیروپ ها ندارید، شماره خود را برای پشتیبان های ام ان زد قرار دهید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته و مناسب با نیازهایتان شما را راهنمایی کرده و بهترین خرید را برای شما رقم بزنند.

 

آخرین بروز رسانی در : جمعه 1 بهمن 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.