جاذبه های گردشگری بسیاری در شرقی ترین قسمت ترکیه

جاذبه های گردشگری بسیاری در شرقی ترین قسمت ترکیه

جاذبه های گردشگری بسیاری در شرقی ترین قسمت ترکیه جاذبه های گردشگری بسیاری در شرقی ترین قسمت ترکیه و نزدیک مرز ایران و ارمنستان وجود دارد. از مخروط آتشفشانی کوه آرارات و …

در سفر به چابهار چی ببریم؟

در سفر به چابهار چی ببریم؟

چابهار یکی از جنوبی ترین شهرهای ایران واقع در سیستان و بلوچستان و تنها بندر اقیانوسی ایران است که نزدیک ترین مسیر آبی با کشورهای همسایه را فراهم می کند. همان طور …

تاثیر صد در صدی یادگیری زبان های خارجه در موفقیت های تحصیلی

تاثیر صد در صدی یادگیری زبان های خارجه در موفقیت های تحصیلی

تاثیر صد در صدی یادگیری زبان های خارجه در موفقیت های تحصیلی در قرن بیست و یک با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و سطح سواد اجتماعی افراد، پیچیدگی های بسیاری در …

انتخاب هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی – فروشگاه هدیه تبلیغاتی گیفتو

ما می توانیم هدیه تبلیغاتی را در واقع محصولاتی تعریف کنیم که توسط یک برند به صورت رایگان توزیع می شوند تا هویت سازمانی آن را برای مشتریان، کارمندان یا مشتریان بالقوه با قرار دادن لوگو یا شعار بر روی آن تبلیغ کرده و آگاهی از برند و زمینه فعالیت آن را افزایش دهند. اما این هدایای تبلیغاتی می توانند برای مناسبت ها یا هر مکان و محلی و همچنین شخصیت و جایگاه افراد، متفاوت تهیه شوند. همچنین محصولات تبلیغاتی برای اهداف بسیاری مانند اطلاع رسانی به مخاطبان هدف در مورد موضوع خدمات یا برند، افزایش آگاهی از برند، ایجاد وفاداری در مشتری، صعود به رتبه های برتر رقابت های درون بازاری و… تولید می گردند و در خط مقدم فعالیت های بازاریابی و تبلیغاتی قرار  دارند. یکی از استفاده های پرکاربرد هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه است که به برندها کمک می کند جایگاهی ممتاز در ذهن مشتریان خود بسازند.

خرید هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی

خرید هدایای تبلیغاتی از شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو

با اینحال هدایای تبلیغاتی، عموما محصولات کوچک و موثری هستند که با لوگوی برند و پیام برند برای تبلیغ برندها، محصولات، خدمات یا هویت شرکتی چاپ می شوند. محصولات تبلیغاتی یکی از مهمترین عناصر بازاریابی هستند که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. لذا از آنجایی که در مرکز توجهات بازاریابی قرار دارند، دارای تنوع گسترده ای هستند. ترجیح داده شده ترین محصولات تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی نمایشگاه شامل خودکار، تقویم، جاکلیدی، دفترچه یادداشت، ساعت، کلاه، تی شرت، لیوان، کیف، جاقلمی و البته محصولاتی چون پاوربانک، فلش مموری، اسپیکر بلوتوث و… می باشند. علاوه بر این با افزایش اهمیت به طبیعت، استفاده از هدایای تبلیغاتی سازگار با محیط زیست که از مواد قابل بازیافت ساخته شده باشد نیز بسیار مرسوم است و رواج دارد.

خرید هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی

و اما در صورتی که قرار است از هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه استفاده شود، بیشتر مهم خواهد بود که نشان دهنده برند باشند و از نظر زیبایی شناختی به چشم بیایند. و هم برای برندی که محصول را به عنوان هدیه می دهد و هم کاربران کاربردی باشد. محصولی که شایسته استفاده مردم تلقی نمی شود و در ته کشوی میز یا کمد فراموش می شود، هم برای برند و هم برای کاربر فایده ای نخواهد داشت. از اینرو هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه می بایست حرفه ای تر از هدایای تبلیغاتی که به عموم مردم داده می شود باشد. چون حاضرین در نمایشگاه ها غالبا نمایندگان شرکت ها و بازدیدکنندگان حرفه ای هستند که تبلیغات و کیفیت آن را بخوبی می شناسند.

خرید هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی

از اینرو نمایندگان فروش یا مسئولین شرکتی که می خواهند محصولات تبلیغاتی تهیه نمایند تا در نمایشگاه های عمومی و تخصصی شرکت کنند و بر روی مشتریان و مخاطبان خود تاثیر بگذارند، باید در انتخاب این محصولات دقت کنند و آن را از جای معتبر و حرفه ای تهیه نمایند تا بیشترین تاثیر را بگذارند. در این راستا دو شرکت حرفه ای در زمینه تهیه و تولید انواع هدایای تبلیغاتی چون مجموعه هدایای تبلیغاتی ایران پنز و مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که به عنوان زیرمجموعه های برند افرنگ پدیده هنر فعالیت می کنند با مجموعه کاملی از هدایای تبلیغاتی اعم از قلم و خودکار، ماگ و لیوان، کلاه و تی شرت، انواع ست هدیه نفیس، انواع ست هدیه مدیریتی، جاقلمی، جاکلیدی، فلش مموری و… برای حضور در انواع نمایشگاه ها آماده ارائه خدمات می باشند

بررسی انواع هدیه تبلیغاتی

امروز با توجه به گسترش و اهمیت هدیه تبلیغاتی، انواع مختلفی هم از آن تولید می شود که هر کدام بسته به مخاطبان هدفش از قیمت های مختلفی هم برخوردار است. یک هدیه تبلیغاتی می تواند حتی یک ماگ سرامیکی یا یک جاکلیدی یا انواع قلم و ساعت و کیف و… باشد. آنچه در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی در میان انواع بی شمار آن اهمیت دارد، انتخاب هدیه تبلیغاتی متناسب با مخاطب هدف است که بیشترین اثرگذاری را داشته باشد. مثلا یک تولیدی قهوه یا چای می تواند به مشتریانش ماگ و لیوان تبلیغاتی یا یک برند تولیدی چرم، کیف چرم تبلیغاتی هدیه بدهد، همچنین یک سری از هدیه تبلیغاتی هم چون قلم و جاکلیدی و … هستند که عمومیت بیشتری دارند و هر کسب و کاری می تواند به عنوان هدیه به مخاطبانش از آنها استفاده کند.

چاپ هدیه تبلیغاتی در شرکت گیفتو

شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو به عنوان مرکز فروش هدیه تبلیغاتی که در این حوزه از سابقه و تجربه درخشانی نیز برخوردار است علاوه بر اینکه مجموعه کاملی از انواع هدیه تبلیغاتی را در بستر سایت خود به فروش می رساند امکان سفارشی سازی آنها را نیز با چاپ و حک آرم و لوگوی اختصاصی شما به شکلی حرفه ای و تخصصی و با کیفیت بالا میسر کرده است. آنچه در یک هدیه تبلیغاتی اهمیت دارد کیفیت چاپ یا حک آرم و لوگوی سفارش داده شده بر روی هدیه تبلیغاتی است که اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، موفقیت یا برد تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی را پایین می آورد.

مزایای استفاده از هدیه تبلیغاتی

1-استفاده از نام برند یا لوگو در هدیه تبلیغاتی

2-هدیه تبلیغاتی نوعی تولید محبت است که بر ذهن مخاطب اثری غیر مادی دارد و به همین سبب هم ماندگارتر می شود.

3-افزایش حس وفاداری در مخاطبان، شما با دادن هدیه تبلیغاتی به آنها برایشان اهمیت قائل شده اید.

4-تنوع بی شمار هدیه تبلیغاتی

5-قیمت مناسب و مقرون به صرفه در مقایسه با اغلب روش های تبلیغاتی

6-کمک به برندیگ کسب و کار شما، هدیه تبلیغاتی می تواند برای آن مدتی که مورد استفاده مخاطب شما است، لوگو یا نام برند شما را در معرض دید دیگران قرار دهد.

7-تقویت تعامل بین دهنده و گیرنده هدیه

8-جایگزینی نوین و جدید برای کارت ویزیت با کاربرد مشابه  بالاتر

www.gifto.biz

شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو فروش انواع هدیه تبلیغاتی بهمراه خدمات چاپ هدیه تبلیغاتی

09021012930 واتساپ و تلگرام مشاوره فروش هدیه تبلیغاتی

تلفن تماس ساعات اداری شرکت هدیه تبلیغاتی

66563007 – 66903053 – 66902246 – 66593659 – 66593660 – 66593661 – 63429000 – 021

آدرس فروشگاه هدیه تبلیغاتی گیفتو بهمراه

⭐ اگر نیاز به راهنمای تلفنی داشتید بفرمائید تا همکاران بخش فروش با شما تماس بگیرند

⭐ مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی جهت بازدید از شو روم گروه هدیه تبلیغاتی گیفتو امکان پذیر می باشد

⭐ تمامی محصولات و هدایا با چاپ اختصاصی برند شما در مجموعه ما انجام می شود.

⭐ جهت استعلام قیمت از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

📲 واتساپ و تلگرام هدیه تبلیغاتی گیفتو 09021012930

☎️ تلفن : 66563007 – 66593659 – 66593660 – 66903053 – 63429000

🔸 کانال تلگرام هدیه تبلیغاتی گیفتو : https://t.me/gifto

🔸 اینستاگرام هدیه تبلیغاتی گیفتو : https://www.instagram.com/gifto.ir

🔸 وب سایت هدیه تبلیغاتی گیفتو :  www.gifto.biz

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 10 آذر 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.