راهکارهای صحیح اجرای نمای کامپوزیت

راهکارهای صحیح اجرای نمای کامپوزیت

راهکارهای صحیح اجرای نمای کامپوزیت نمای کامپوزیت یا به طور کلی اصطلاح کامپوزیت در ساختمان سازی و هر صنعت دیگر به ترکیب چند ماده با خاصیتهای مختلف برای بهتر شدن ویژگیهای ماده …

فواید استفاده از خدمات ویپ از زبان آی تی شبکه

فواید استفاده از خدمات ویپ از زبان آی تی شبکه IT Shabake نام شرکتی است که برای بیش از ده سال مشغول به ارائه بهترین و جدید ترین تجهیزات VoIP، خدمات ویپ، …

4 دسته بندی ضروری از مواد غذایی برای داشتن صبحانه سالم

4 دسته بندی ضروری از مواد غذایی برای داشتن صبحانه سالم

4 دسته بندی ضروری از مواد غذایی برای داشتن صبحانه سالم صبحانه را می‌توان مهم‌ترین وعده‌ی غذایی روزانه در نظر گرفت. کسانی که صبحانه می‌خورند نسبت به دیگر افراد به میزان قابل …

چگونه خانه خود را به آرامش بخش ترین جای جهان تبدیل کنیم؟

وقتی چشمان خود را می بندید و خانه رویایی یا فضای رویایی خود را در خانه خود تصویر می کنید، چه می بینید؟ صادقانه این را امتحان کن، چشمانت را ببند و بگو چه می بینی؟ آیا آرام است؟ آرامش بخش؟ آرام است؟ آیا به هم ریخته است؟ ایجاد فضاهای آرام در خانه کار سختی نیست. وقتی می خواهید فضاهایی آرام و آرام بخش ایجاد کنید، باید به چیزهای خاصی فکر کنید. همه ما می خواهیم خانه مان محل حضور آرام ما در پایان یک روز سخت باشد. ما می خواهیم در اتاق هایی که داریم راحت و آرام باشیم. من قصد دارم نحوه ایجاد فضاهای آرام در خانه خود را با شما به اشتراک بگذارم.

رنگ دیوار، درب و پنجره ها را تغییر دهید

این ساده ترین راه برای ایجاد فضاهای آرام در خانه شما است. رنگ هایی که در فضا به کار می برید می توانند تاثیر زیادی بر احساس شما در فضا داشته باشند. و نه، من فقط در مورد استفاده از رنگ های خنثی و رنگ سفید صحبت نمی کنم. حتی فضاهای رنگارنگ نیز می توانند آرام باشند. اگر شما فردی هستید که با رنگ های زیاد رشد می کند، و در هنگام نقاشی استفاده از رنگ ها را بسیار دوست دارید، از آنها استفاده کنید. اگر احساس می‌کنید وقتی با رنگ های زیادی احاطه شدهید، خلاق‌ترین و زنده هستید، آن را در آغوش بگیرید.

استفاده از رنگ های شاد بر روی ایجاد یک فضای آرامش بخش موثر است، اما به یک رنگ پس زمینه خوب برای آن نیاز خواهید داشت.

ایجاد تغییرات بر روی پنجره هایی که زنگ زده اند، از اولیت های اصلی ایجاد محیطی آرام است. رنگ زدن درب و پنجره ها بسیار مهم است.

مرتب سازی وسایل چیدمانی را در اولویت بگذارید

هنگامی که در ابتدای این مطلب همان طور که گفتیم چشمان خود را بستید (امیدوارم که این کار را کرده باشید)، آیا در خانه یا اتاق رویایی خود شلوغی زیادی دیدید؟ آیا تمام سطوح با وسایل تزئینی و کاردستی پر شده بود؟ من می خواهم حدس بزنم که این موارد آنقدر ها هم زیاد نبودند. بسیاری از شلوغی ها باعث ایجاد یک فضا یا خانه آرام نمی شود. در مورد تمیز کاری و مرتب سازی چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. من می توانم یک مطلب کامل در مورد آن بنویسم.

از یک خوشبو کننده خاص استفاده کنید

من شیفته بوهای خانه مان هستم. من حتی بعضی غذاهایی که بوی زیاد تولید می کنند نمی پزم. زیرا بویی که بعد از آن در خانه ما باقی می‌ماند را دوست ندارم. من می دانم که کمی حساسیت بیش از حد به خرج داده ام، اما واقعیت دارد. داشتن بوی خوب خانه، بخشی از داشتن فضایی است که می‌خواهید در آن زمان بگذرانید. انواع راه‌هایی برای ایجاد بوی عالی خانه شما وجود دارد (اسپری، شمع، روغن‌و غیره) اما تمیز نگه داشتن خانه یکی از راه‌هایی است باید برای داشتن یک بوی عالی در منزل، به آن توجه کنید.

موسیقی آرامش بخش پخش کنید و صدای تلویزیون را کنترل کنید

چه چیزی می خواهید در فضایی آرام در خانه خود بشنوید؟ آیا موسیقی ملایم است؟ موسیقی مورد علاقه شما؟ اب؟ هر چه که هست، مطمئن شوید که فضایی را برای آن فراهم کرده اید. شنیدن صدای یک آبشار خیلی جالب به نظر می رسد. ببینید چگونه می توانید صدای یک آبشار مصنوعی را در خانه خود ایجاد کنید؟ راه هایی وجود دارد که با وسایلی ساده می توانید یک آبنمای زیبا برای خانه خود بسازید. داشتن یک هدست حرفه ای می تواند در هنگامی که می خواهید فقط خودتان به موسیقی گوش کنید، عالی است.

به نورپردازی نیاز دارید، لامپ های رنگی استفاده کنید

نورپردازی می تواند تفاوت زیادی در احساس شما در داخل یک فضای خانه ایجاد کند. نور شمع برای ایجاد یک فضای آرام عالی است. روشنایی بالای سر و روشنایی که از چراغ های کف و رومیزی می آید متفاوت است. همه آنها هدف خود را برای چیزهای مختلف انجام می دهند. به نور فضاهای خود فکر کنید و آن را بر اساس آنچه به شما احساس آرامش می کند تنظیم کنید.

تنظیم نور در رنگ خانه بسیار موثر است. نوری را انتخاب کنید که با رنگ آن احساس آرامش می کنید و فضای خانه شما به خوبی به نمایش در می آید.

 

ممنونیم که از پیج اینستاگرام ما حمایت می کنید و عضو می شوید

آخرین بروز رسانی در : شنبه 10 اردیبهشت 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.