معرفی کتاب ریاضی تگزاس راه اندیشه جلد دوم

معرفی کتاب ریاضی تگزاس راه اندیشه جلد دوم

سری کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی که به اختصار تگزاس نامیده می شود در فروش جلد اول خود با استقبال بسیار گسترده ای همراه شد و اینبار در جلد دوم خود به بازار آماده تا به داد دانش آموزان کنکور تجربی برسد.
کتاب تگزاس جلد دوم یکی از کتاب هایی است که میتواند دانش آموزان رشته تجربی رسیده و دانش آموزان عزیز را برای گذر از غول کنکور تجربی برهاند، غولی که همه ساله گریبانگیر افراد زیادی از کنکوریهای تجربی می شود حتی دانش آموزانی که دارای میانگین تراز بالایی هستند در زدن تست های ریاضی تجربی دچار مشکل می شوند.

حال انشارات راه اندیشه با ارائه جلد دوم کتاب تگزاس 2 به دنبال نجات دانش آموزان تجربی از دست غول کنکور تجربی است تا بتواند آن ها را هرچه بیشتر برای کنکور آماده کند.

C:\Users\ali ahmadi\Desktop\telketab.com-riazi-texas-j2-rahandishe (Copy).png

ویژگی های کتاب
این کتاب مجموعه ای از تست های درس ریاضی تجربی است. تست های کتاب تگزاس جلد دوم از ساده به سخت چیده شده است و هرچه به زمان برگزاری کنکور نزدیک تر می شوید سطح سوالات به سختی متمایل می شود و تست های ترکیبی بیشتری را مشاهده می کنید و دارای پاسخ نامه بسیار خوب و مفیدی است که به صورت کلیدی و درسنامه حل تست ارائه می شود و با حل هر تست می توانید درسنامه ای متناسب با آن را مشاهده نمایید. توجه نمایید که این کتاب فاقد تست های خیلی ساده بوده و مناسب افرادی هستند که به دنبال یادگیری مناسب بوده و به نتایج خوب و عالی فکر میکنند.

ساختار فصل بندی کتاب ریاضی تجربی تگزاس جلد دوم

1- مثلثات

2- حد و پیوستگی

3- مشتق

4- کاربرد مشتق

5- مجموعه ها

6- شمارش

7- آمار و احتمال

8- هندسه

ویژگی های ریاضی تجربی تگزاس 2

ویژگی های اصلی کتاب ریاضی تجربی تگزاس 2 به شرح زیر است:

1- ارائه تست های سخت که در هیچ کتاب دیگری مشابه آن وجود ندارد.
2- ارائه تست های ترکیبی
3- ارائه روش های مختلف حل سوال های ریاضی تجربی
4- ارائه راه حل های تستی ، میان بر و کوتاه برای حل سریع تست ها

برای خرید این کتاب می توانید به وب سایت تلکتاب به ادرس اینترنتی www.telketab.com مراجعه نمایید و این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.