چند راهکار برای سلامت نگه داشتن ريه‌ ها

چند راهکار برای سلامت نگه داشتن ريه‌ ها

ريه‌ ها,بیماری ريه‌ ها,ريه‌ ها در بارداری,علائم ريه‌ ها,درمان ريه‌ ها,درمان ريه‌ ها با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان ريه‌ ها,ريه‌ ها را چگونه درمان کنیم,ريه‌ ها در کودکان,ريه‌ ها در بزرگسالان,ريه‌ ها در نوزادان,ريه‌ ها در بهار,ريه‌ ها در تابستان,ريه‌ ها در پاییز,ريه‌ ها در زمستان,آشنایی با ريه‌ ها,همه چیز در مورد ريه‌ ها,ريه‌ ها واگیردار است,ريه‌ ها و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان ريه‌ ها

چند راهکار برای سلامت نگه داشتن ريه‌ ها

به گزارش بی اس ام اس : اگر مي خواهيد ريه هاي سالمي داشته باشيد به انجام اين کارها عادت کنيد

*با تجويز پزشک آسپرين مصرف کنيد.محققان طي مطالعاتي متوجه شدند که کساني که 325 ميلي‌گرم آسپرين روزانه مصرف مي‌كنند، 22 درصد نسبت به افراد ديگر به احتمال کمتري دچار تنگي نفس مي‌شوند.

*دمبل بزنيدبا انجام اين ورزش ماهيچه‌هاي قفسه سينه افزايش و تقويت مي‌يابد و اين توانايي را دارد كه فضاي بيشتري را براي ريه‌هايتان باز کند

*آب بنوشيد، جذب خوب آب مي‌تواند از مسير هوايي ترشحات نمدار نگهداري کند. به همين دليل است كه شما مي‌توانيد به راحتي صحبت کنيد. همچنين نوشيدن آب زياد مانع از سرفه هاي مکرر مي شود.

چند راهکار برای سلامت نگه داشتن ريه‌ ها

*ملحفه ها را مرتب بشوييدگردوخاک موجود در ملافه‌ها مي‌تواند راه نايژه‌ها را ببندد اما مطالعات نشان داده است که به طور کلي در نتيجه عوض کردن ملافه‌ها، 66 درصد از تعداد موجودات ذره‌بيني داخل ملافه‌ها کاهش پيدا مي‌کند.

*غذايتان را خوب بجويدتحقيقات نشان مي‌دهد که ماهيچه‌هاي معده به حرکت کردن ديافراگم کمک مي‌کند بنابراين شما با قدرت بيشتري ريه‌هايتان را از هوا پر مي‌کنيد.

منبع:salamatiran.com

چند راهکار برای سلامت نگه داشتن ريه‌ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.