کمک به ایتام، مددجویان و بیماران نیازمند در موسسه خیریه بنی هاشم تهران

کمک به ایتام، مددجویان و بیماران نیازمند در موسسه خیریه بنی هاشم تهران

کمک به ایتام، مددجویان و بیماران نیازمند در موسسه خیریه بنی هاشم تهران موسسه خیریه بنی هاشم تهران با چهل سال خدمت یکی از مراکزی است که خیرین با پشتوانه مردمی به …

درمان صد در صدی زانو با زانوبند زاپیامکس(Zapiamax)

درمان صد در صدی زانو با زانوبند زاپیامکس(Zapiamax)

زانوبند زاپیامکس(Zapiamax) این روزها مورد توجه بسیاری از کسانی است که به در زانو  مبتلا شده اند. اما چرا؟ زانوبند زاپیامکس یکی از جدیدترین محصولاتی است که در رفع زانودرد و تنش …

بهترین اسپیکر های تبلیغاتی برای هدیه

بهترین اسپیکر های تبلیغاتی برای هدیه

بهترین اسپیکر های تبلیغاتی برای هدیه در دنیای امروزی و با بالا رفتن سطح اطلاعات تمامی افراد جامعه آن هم به واسطه ی دسترسی افراد به دنیای مجازی که شامل بسیاری از …

خرید کاغذ دیواری پذیرایی _ دکورآفیس

یکی از پوشش های پرکاربرد برای تزیین دیوار، کاغذ دیواری است. این پوشش در فضاهای مختلفی به کار می رود. به همین علت با طرح های متنوعی ارائه می شود. برای هر دیوار باید از طرح خاصی استفاده شود. این طرح و نقش بر اساس نوع طراحی فضا و کاربرد آن دارد. مثلا فضای پشت تلویزیون و یا میز ناهار خوری برای نصب آن مکان مناسبی است. از این رو در بیشتر آلبوم ها طرح هایی برای این دیوارها انتخاب می شود. این پوشش باید دارای طرح های زیبا و ساده باشد. زیرا در حال حاضر بیشتر ساختمان ها به صورت مدرن طراحی می شوند. از این رو باید از انتخاب طرح های شلوغ و پیچیده خودداری کرد. طرح های شیک، لاکچری و لوکس برای دیوار از طریق سایت و به صورت آنلاین نیز قابل خریداری هستند.

نقوش امروزی برای چاپ کاغذ دیواری دیگر مانند گذشته الگوهای تکرار شونده نیستند. البته ممکن است برای طراحی یک اتاق کلاسیک از همان طرح ها استفاده شود. اما در طرح های مدرن ممکن است یک طرح با الگوی نامشخصی روی این پوشش چاپ شود. این ویژگی موجب شده است که تصاویر و طرح های زیبایی در بازار ارائه شود.

خرید کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون

همانطور که ذکر برخی از فضاها مکان بهتری برای نصب کاغذ دیواری هستند. از این رو طراحان سعی دارند که بهترین طرح را برای این دیوارها انتخاب کنند. فضای پشت تلویزیون باید با طرح های ساده اجرا شود. این طرح می تواند دارای رنگ تیره یا روشن باشد. در هنگام خرید پوشش تزیینی باید به مکان نصب آن نیز دقت شود. پوشش های تیره برای فضاهایی که متراژ زیادی دارند انتخاب مناسبی هستند. اما برای یک فضای کوچک به هیچ عنوان ایده مناسبی نیستند. زیرا این رنگ ها فضا را از آنچه که هست، کوچکتر جلوه می دهند. بنابراین این نوع پوشش بهتر است در اتاق های بزرگتر اجرا شود.

رنگ کاغذ دیواری تیره ممکن است قهوه ای، خاکستری تیره، مشکی و … باشد. در هر صورت باید تنها همان دیوار پشت تلویزیون با آن پوشش داده شود. برای ایجاد یک فضای بصری متعادل باید عناصر تزیینی دیگر به صورت درست جانمایی شوند. برای خرید این نوع پوشش می توانید به آلبوم های متنوع برندهای مختلف مراجعه کنید. در این آلبوم ها طرح های متنوعی در این زمینه ارائه می شود.

انواع کاغذ دیواری ساده و شیک پشت تلویزیون

با توجه بهذ نکات ذکر شده بهتر است که طرح فضای پشت تلویزیون به صورت ساده و شیک باشند. این طرح های ساده ممکن است اصلا نقشی نیز نداشته باشند. اما اغلب برای جلوگیری از ایجاد یکنواختی، پوشش مورد نظر دارای بافت است. این بافت می تواند از عناصر موجود در طبیعت الهام گرفته شود. بافت های سنگی در این فضا کاربرد بیشتری دارند. پوشش ها ساده اغلب دارای یک رنگ ملایم مانند شیری، کرم، صورتی و … هستند. از این رو برای فضاها با متراژ کم نیز کاربرد دارند. در نتیجه فضای مورد نظر از نظر بصری بزرگتر دیده می شود.

انواع پوشش دیوار در صورتی که در فضای خاصی مورد استفاده قرار بگیرند، باید دارای ویژگی های مختلفی باشند. مثلا برای فضای پشت تلویزیون طراحان ترجیح می دهند از طرح های سادده تر استفاده کنند. این طرح ها موجب می شوند که تلویزیون بهتر دیده شود و فضای شلوغ و بی نظمی ایجاد نشود. گاهی یک طرح کاربرد زیادی برای پوشش یک فضا دارد. مثلا در فضاهای مسکونی طرح گل و گیاه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا از دیرباز استفاده از نقوش گیاهی در فضای مسکونی رواج داشته است.

کاغذ دیواری لاکچری نشیمن

اتاق نشیمن یکی از پرکاربرد ترین بخش های یک فضای مسکونی است. این فضا مکانی برای استراحت افراد خانواده است. می توانیم برای پوشش دیوار آن از کاغذ دیواری لاکچری استفاده کنیم. اصطلاحات مختلفی برای پوشش دیوار به کار می رود. اغلب منظور از آنها، زیبایی و کیفیت طرح است. بهتر است برای دیوار یک پوشش با دوام و زیبا انتخاب کنیم.زیرا این پوشش برای جلوگیری از یکنواختی به کار می رود. برای این کار بهتر است که پوشش دیوار را از برندهای معتبر انتخاب کنیم. برندهای معتبر طرح ها با کیفیت بالا را به مشتری ارائه می دهند. این طرح ها همگی دارای تنوع هستند. به این معنی که طرح های ساده و غیر ساده برای پوشش دیوار استفاده می شود.

طرح های لاکچری و شیک کاربرد بیشتری برای فضاهایی مانند نشیمن و پذیرایی دارند. این نوع پوشش ها اغلب با توجه به نوع کاربری انتخاب می شوند. قیمت کاغذ دیواری با توجه به متراژ مورد نیاز برای فضای مورد نظر تعیین می شود. مثلا برای فضای نشیمن ممکن است تنها بخش کوچکی از فضا را پوشش دهیم. برای همین می توانیم پوشش دیوار را از این طریق انتخاب کنیم. بهتر است آلبوم های برند های مختلف را در این رابطه بررسی کنیم.

زیباترین طرح های کاغذ دیواری برای پذیرایی

فضای پذیرایی نیز مانند نشیمن باید با بهترین طرح ها پوشش داده شود. زیبایی این پوشش تاثیر زیادی روی چیدمان کلی خواهد داشت. از این رو باید هنگام خرید کاغذ دیواری پذیرایی به این نکات توجه شود. پذیرایی در صورتی که با فضای دیگری مانند نشیمن ترکیب نشود، فضای محدود تری دارد. به همین دلیل بهتر است از رنگ های روشن برای تزیین دیوار آن استفاده شود. در این صورت طراحی آن به گونه ای خواهد بود که نورگیر و بزرگ به نظر می رسد. زیرا این فضا برای پذیرایی از مهمان است و باید بسیار نورگیر و دلباز باشد.

امروزه طرح های متنوعی برای پوشش دیوار چاپ می شوند. این طرح ها مدرن و کلاسیک هستند. طراح نیز با توجه به سبک فضا، از پوشش مناسب استفاده می کند. همانطور که می دانید پوشش های مدرن سادگی بیشتری دارند و به همین دلیل طراحان از آن ها بیشتر برای تزیین دیوار استفاده می کنند. دیوارپوش های ساده طرفداران بیشتری دارند زیرا که بعد از مدتی کسل کننده و تکراری نخواهند شد. طرح کاغذ دیواری با این روش برای پوشش دیوار انتخاب می شود. به همین دلیل برای پوشش دیوار سعی می شود که طرح های ساده و به روز استفاده شود. این نوع پوشش ها با طراحی مدرن ساختمان بیشتر هماهنگ هستند.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

طرح های سنگی از طبیعت الهام گرفته شده اند. این طرح ها فضا را خنک و سرد جلوه می دهند. بنابراین بهتر است برای فضا و اتاق های شمالی از کاغذ دیواری طرح سنگ استفاده نشود. اما استفاده از آن در بخش های جنوبی ساختمان مشکلی ایجاد نخواهد کرد. طرح های این نوع نقوش ممکن است سه بعدی و برجسته باشند. از همین رو در هنگام خرید می توانید طرح های سه بعدی یا دو بعدی را انتخاب کنید. این امر کاملا سلیقه ای است. به همین دلیل اغلب طراحان با توجه به نظر خود، طرح مناسب را انتخاب می کنند. طرح های سنگی برای این فضاها مناسب هستند. طرح سه بعدی و برجسته فضا را شیک تر جلوه می دهد. البته بهتر است نقوش آن ساده و بدون پیچیدگی باشد.

به طور کلی کاغذ دیواری اتاق می تواند در ایجاد یک فضای غیر یکنواخت بسیار کمک کننده باشد. این پوشش به صورت ساده نیز کاربرد دارد که در این صورت بیشتر مقاومت آن مد نظر است. در مجموعه دکورآفیس طرح های متنوعی در این زمینه به صورت مدرن و کلاسیک وجود دارد.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 8 مرداد 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.