بلیچینگ دندان اولترادنت

بلیچینگ دندان اولترادنت

بلیچینگ دندان اولترادنت بلیچینگ دندان اولترادنت یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی سریع و راحت است که لبخندی زیبا برای بیماران به ارمغان می آورد. وایتنینگ دندان برای بانوان و آقایان …

شماره مجازی چیست؟ مهم ترین کاربرد های شماره مجازی

شماره مجازی چیست؟ مهم ترین کاربرد های شماره مجازی

چکیده : شماره‌های مجازی به عنوان یک جزو مهم در زندگی امروزه به شمار می‌آیند که امکانات بسیاری را برای افراد و کسب و کارها فراهم می‌کنند. با پیشرفت فناوری، شماره‌های مجازی به …

انواع پنل سقفی روکار،توکار و کاربرد آن

انواع پنل سقفی روکار،توکار و کاربرد آن

انواع پنل سقفی روکار،توکار و کاربرد آن از انواع چراغ سقفی می توان به پنل سقفی اشاره کرد که تکنولوژی منحصر به فردی دارد و معمولا به صورت روکار و توکار مورد …

دوره مجازی آیلتس چیست؟

دوره مجازی آیلتس

دوره مجازی آیلتس، برنامه  آنلاینی است که برای آمادگی در آزمون آیلتس  طراحی شده است. هدف این دوره، بهبود مهارت های زبان انگلیسی شرکت کنندگان در چهار بخش اصلی آزمون آیلتس، لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ به صورت مجازی است.

دلایل شرکت در دوره مجازی آیلتس

دلیل شرکت در دوره مجازی آیلتس از فردی به فرد دیگر متفاوت است:

عدم دسترسی به دوره آیلتس حضوری

ممکن است در برخی شهرها و مناطق حاشیه نشین، دوره آیلتس وجود نداشته باشد و دسترسی به مربی آیلتس برای تدریس خصوصی هم مشکل باشد. افراد با این گونه مشکلات در دوره مجازی آیلتس ثبت نام می کنند.

تقویت مهارت های زبان انگلیسی

دوره مجازی آیلتس می تواند به شما کمک کند مهارت زبان انگلیسی خود را در لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ تقویت کنید. درواقع شما ملزم نیستید که در زمان و مکان خاص در یک دوره شرکت کنید. بلکه می توانید در زمان های خاص روز مثل زمان رفت و آمد به محل کار، زمان استراحت در منزل و .. از آموزش های مجازی استفاده کنید.

انعطاف‌پذیری

مزیت دوره مجازی آیلتس، منعطف بودن آن است و به شما این امکان را می‌دهد که با سرعت و برنامه‌ی مخصوص خود مطالعه را انجام دهید. اگر تعهدات کاری یا خانوادگی دارید و شرایط لازم برای شرکت در دوره حضوری آیلتس ندارید می توانید در دوره مجازی آیلتس شرکت کنید.

دسترسی به مدرس حرفه ای

برای کسب نمره دلخواه خود باید در دوره های آیلتسی که توسط مدرسان مجرب تدریس می شود شرکت کنید. ممکن است چنین دوره هایی در مکانی که شما زندگی می کنید وجود نداشته باشد. اما دوره های مجازی آیلتس این امکان را به شما می دهد که به مربیان باتجربه در شهرها و کشورهای متعددی دسترسی پیدا کنید. این مربیان می توانند بینش ها، نکات و استراتژی های ارزشمندی را برای کمک به شما ارائه دهند تا به نمره دلخواه خود دست پیدا کنید.

فیدبک شخصی

دوره های مجازی آیلتس، بازخورد شخصی در مورد پیشرفت شما، از جمله ارزیابی دقیق مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ، ارائه می دهند. شما می توانید از این فیدبک های ارزشمند حتی خارج تایم کلاس، درفضای مجازی، استفاده کنید. این بازخوردها می تواند به شما در شناسایی نقاط قوت و به کارگیری روش های هدفمند برای کاهش نقاط ضعف، کمک کند.

اقتصادی بودن

دوره های مجازی آیلتس از دوره های حضوری مقرون به صرفه تر هستند چون نیازی نیست هزینه رفت و آمد یا هزینه های اضافی را به دلیل حضور در موسسه ای پرداخت کنید.

ارتباطات گسترده

ثبت نام در دوره مجازی آیلتس می تواند این فرصت را برای شما فراهم کند تا با دیگر زبان آموزان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. این کار به شما کمک کند تا یک شبکه پشتیبان و کمکی بسازید و با تجربه دیگران از آزمون آیلتس آشنا شوید.

مزایای دوره مجازی آیلتس

شرکت در دوره مجازی و آموزش آنلاین آیلتس، مزایایی دارد که شاید از آن اطلاع نداشته باشید:

دسترسی به موسسه و مدرس دلخواه

ممکن است موسسه و مدرس دلخواه شما مسافت بسیاری با شما فاصله داشته باشد، با ثبت نام در دوره های مجازی آیلتس می توانید به مدرس دلخواه خود دسترسی داشته باشید و در موسسه دلخواه خود، آیلتس را یاد بگیرید.

راحتی  و در دسترس بودن

از هر جایی با اتصال به اینترنت می توان به دوره مجازی آیلتس، دسترسی داشت و شرکت در دوره مجازی آیلتس به شما این امکان را می دهد که به راحتی در خانه خود به مطالعه بپردازید.

منابع جامع برای مطالعه

دوره های مجازی آیلتس معمولاً طیف گسترده ای از منابع مطالعه، از جمله درس های ویدیویی، تست های تمرینی و تمرین های تعاملی را ارائه می دهند.

این مواد، تمام جنبه های آزمون آیلتس را پوشش می دهند و برای کمک به شرکت کنندگان در تقویت مهارت های لازم برای موفقیت، طراحی شده اند.

صرفه جویی در زمان

با شرکت در دوره های مجازی آیلتس، دیگر لازم نیست برای حاضر شدن و رفت و آمد، وقت تلف کنید و زمان یادگیری را خودتان انتخاب می کنید.

علاوه بر این، اگر همزمان در حال تحصیل یا کار هستید، دوره مجازی آیلتس سریع تر شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند.

تمرکز بیشتر بر یادگیری

اگر هنگام یادگیری در یک گروه نمی توانید به خوبی تمرکز کنید، دوره مجازی آیلتس بهترین گزینه است.

مطالعه با سرعت دلخواه

هر کس با سرعت متفاوت و با توانایی های مختلف یاد می گیرد.

برخی افراد هر مفهومی را سریع به خاطر می سپارند اما افراد دیگر برای انجام این کار به زمان بیشتری نیاز دارند.

وقتی از خدمات تدریس مجازی آیلتس استفاده می کنید، می توانید با سرعت دلخواه خود مطالعه کنید.

مرور مطالب به تعداد دفعات مورد نیاز

در صورت نیاز، تمرین یا ویدیوهای آموزشی دوره مجازی آیلتس را می توانید چند با مرور کنید تا نکات آموزشی مهم را به طور عمیق یاد بگیرید.

آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی در برنامه دوره مجازی آیلتس قرار دارد. این آزمون ها به شما کمک می کند که در طول آزمون واقعی آیلتس نگران نباشید و شرایط آزمون را به خوبی درک کنید.

اتمام سریع دوره

در این سبک آموزشی، چون آموزش فردی انجام  می شود، مراحل و روند آموزش زبان انگلیسی آیلتس سریع تر پیش می رود. بنابراین، زمان شروع تا پایان دوره، بستگی به میزان تلاش دانشجو دارد.

 

استفاده از روش های روز

در دوره مجازی آیلتس، اغلب از روش های روز برای تقویت مهارت های لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ، استفاده می شود.

دریافت گزارش پیشرفت

در دوره مجازی آیلتس، تکالیف و گزارش پیشرفت به داوطلبان ارائه می شود تا بدانند که  چقدر به مطالعه نیاز دارند. این گزارش‌ها پس از هر تکلیف ارائه شده و در قالب گرافیکی در داشبورد هر فرد قابل مشاهده هستند.

معایب دوره مجازی آیلتس

شرکت در دروه مجازی آیلتس خالی از عیب هم نیست که این معایب را بررسی می کنیم:

عدم حضور در جو کلاس و فضای رقابت

چون افراد در فضا و جو کلاس قرار ندارند برای یادگیری بیشتر نمی توانند با هم کلاسی های خود ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند. از طرف دیگر رقابت برای یادگیری بیشتر وجود ندارد و ممکن است میزان پیشرفت کاهش پیدا کند.

سخت بودن یادگیری مفاهیم

برخی مفاهیم نیاز به توضیح بیشتری دارند یا نیاز است که مثال های بیشتری برای یادگیری یک مفهوم آورده شود که در دوره مجازی ممکن است این طور مفاهیم به خوبی منتقل نشوند و ممکن است مربی به دلیل نداشتن ارتباط مستقیم و حضوری، متوجه این موضوع نشود.

قطع و وصل شدن اینترنت

ممکن است افرادی که در دوره مجازی آیلتس، شرکت می کنند، با مشکل قطعی یا کندی اینترنت مواجه شوند که این مشکل به ادامه روند آموزش لطمه وارد می کند.

عدم آشنایی با نحوه ثبت نام اینترنتی

برخی افراد به دلیل این که از فضای مجازی کمتر استفاده می کنند ممکن است نسبت به ثبت نام اینترنتی و مراحل آن بی اطلاع باشند.

عوامل موثر در انتخاب دوره مجازی آیلتس

هنگام انتخاب و ثبت نام در دوره مجازی آیلتس، عوامل مختلفی را باید در نظر بگیرید مانند:

 

مدرس دوره

تحقیق درباره مدرس دوره، اولین کاری است که هر داوطلب بهتر است انجام دهد. تحصیلات، سابقه تدریس و میزان تسلط بر آیلتس از عوامل تعیین کننده توانایی های مدرس است.

نوع دوره

دوره های مجازی آیلتس به دو صورت آنلاین و ترکیبی (آنلاین و آفلاین) ارائه می شوند.

پیش نیاز دوره

معمولا برای آموزش آنلاین آیلتس، باید سطح متوسط (intermediate) یا بالاتر  (advanced) داشته باشید.

زبان دوره

به این که زبان دوره به انگلیسی، فارسی یا ترکیبی (انگلیسی و فارسی) است دقت کنید.

تعداد جلسات دوره

تعداد جلسات دوره نیز عامل مهمی در تصمیم گیری برای شرکت در دوره است اما در بعضی مراکز بر اساس نیاز و درخواست داوطلبان، ممکن است جلسات بیشتری هم برگزار شود.

نحوه برگزاری دوره

ببینید که دوره مجازی روی چه پلت فرم و سامانه ای برگزار می شود و این که آیا فقط به ویدئوهای آموزشی منحصر می شود یا جلسات تعاملی هم ارائه می شود.

روش پشتیبانی

بعضی مراکز، 24 ساعته پاسخگوی داوطلبان بوده و مشاوره می دهند.

قیمت دوره

هزینه شرکت در دوره را هم بررسی کنید و با توجه به آن تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

مزایا و معایب دوره

هر دوره مجازی نسبت به دوره های دیگر مزایا و معایبی دارد که با مقایسه این دوره ها می توانید به آن ها پی ببرید.

 

آزمون های دوره

بررسی کنید که در پایان دوره آیا آزمون ماک برای بررسی میزان آمادگی برای آیلتس، برگزار می شود یا خیر.

منابع دوره

منابع و کتاب های مختلفی که برای یادگیری لغات، گرامر و تکنیک های پاسخگویی در طول دوره مورد استفاده قرار می گیرد را بررسی کنید.

نمونه تدریس دوره

مشاهده نمونه تدریس از دوره، راهنمای مناسبی برای این است که تصمیم بگیرید در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنید.

میزان رضایت از دوره

با بررسی نظرات شرکت کنندگان قبلی در دوره می توانید به میزان رضایت از دوره پی ببرید.

تمام این اطلاعات در مدرسه انگلیسی سارا در دسترس است که در آموزش آنلاین آیلتس می توانید آن را مشاهده کنید.

تجهیزات مورد نیاز برای دوره مجازی آیلتس

برای این که با خیال راحت در دوره مجازی آیلتس، شرکت  کنید باید وسایل و ملزوماتی را تهیه کنید:

کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشی هوشمند

برای این که بتوانید در یک محیط مجازی کارآمد و مفید، کلاس مجازی خود را بگذرانید لازم است لپ تاپ، کامپیوتر، تبلت یا حداقل گوشی هوشمند داشته باشید.

اینترنت

قبل از شرکت در دوره های مجازی، حجم اینترنت مورد نیاز را تامین کرده و اتصال و سرعت اینترنت خود را بررسی کیند.

هدفون یا هندزفری

کلاس های خود را با هدفون یا هندزفری گوش کنید تا هم تمرکز خودتان بیشتر شود و هم برای اطرافیانتان مزاحمت ایجاد نشود.

محیط آرام

قرار گرفتن در محیط آرام باعث می شود، تمرکز بیشتری داشته باشید و به این ترتیب، مطالب را بهتر یاد می گیرید.

 

سخن پایانی

مدرسه آنلاین انگلیسی سارا یکی از موسسات آموزشی معتبر است که به آموزش و آمادگی دانش‌آموزان برای آزمون آیلتس می‌پردازد. این مدرسه با استفاده از روش‌های مدرن و کارآمد، در حوزه تدریس مهارت‌های چهارگانه زبان (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) در آیلتس فعالیت می‌کند.

مدرسان مجرب و با تجربه مدرسه انگلیسی سارا درک عمیقی از ساختار آزمون آیلتس دارند و توانایی‌های شما را در هر یک از بخش‌های آزمون تقویت می‌کنند. این مدرسه با ارائه منابع آموزشی متنوع و مفید، به شما کمک می‌کند تا با تمرین‌های متعدد و تکنیک‌های مناسب، بهبود قابل توجهی در نمره آیلتس خود داشته باشید.

در مدرسه انگلیسی سارا، شما در دوره‌های آموزشی مختلف با موضوعاتی مانند درک مطلب، تقویت مهارت‌های نوشتاری، مکالمه و شنیداری، تمرینات گرامر و واژگان و تکنیک‌های آزمون آیلتس آشنا می‌شوید. همچنین، با تکنیک‌های مدرن در حوزه خواندن و شنیداری آیلتس آشنا می‌شوید که به شما در افزایش نمره در این بخش‌ها کمک می‌کنند.

مدرسه انگلیسی سارا با توجه به نیاز‌های شما به صورت دقیق و شخصی سازی شده، به شما کمک می‌کند تا به بهترین نحو ممکن برای آزمون آیلتس آماده شوید. این مدرسه با ارائه برنامه‌ تدریسی ساخته شده برای تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن به همراه تمرینات عملی و مستمر، به شما کمک می‌کند تا با خیالی آسوده و اعتماد به نفس بالا، به آزمون آیلتس بپردازید.

علاوه بر آموزش مستقیم، مدرسه انگلیسی سارا با ارائه راهنماها، منابع و مواد آموزشی تمرینی، به شما امکان می‌دهد تا به صورت مستقل و در زمانی که برای شما مناسب است، تمرین کنید و مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشید.

Script

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 12 تیر 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.