با گرفتگی گوش به هنگام مسافرت با هواپیما چه کنیم؟

با گرفتگی گوش به هنگام مسافرت با هواپیما چه کنیم؟

با گرفتگی گوش به هنگام مسافرت با هواپیما چه کنیم؟ گرفتگی گوش,بيماري گرفتگی گوش,گرفتگی گوش در بارداري,علائم گرفتگی گوش,درمان گرفتگی گوش,درمان گرفتگی گوش با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان گرفتگی گوش,گرفتگی …

علت و علائم و درمان گیاهی صدا کردن مفاصل زانو

علت و علائم و درمان گیاهی صدا کردن مفاصل زانو

صدا کردن مفاصل صدا کردن مفاصل ،صدا کردن مفصل،صدا کردن مفصل زانو،دلیل صدا کردن مفصل،علت صدا کردن مفاصل،علت صدا کردن مفصل در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد صدا …

خواص و طریقه مصرف کپسول ژل رویال برای ناباروری

خواص و طریقه مصرف کپسول ژل رویال برای ناباروری

کپسول ژل رویال کپسول ژل رویال ,کپسول ژل رویال اسپانیایی,کپسول ژل رویال چیست,کپسول ژل رویال و جینسینگ,کپسول ژل رویال مارنیز,کپسول ژل رویال اصل,کپسول ژل رویال و جنسینگ توضیحاتی در مورد کپسول ژل …

هیستری

هیستری

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد بیماری هیستری صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

آشنایی با هیستری

هیستری واژه ای یونانی است که در طب قدیم یونان کاربرد داشته است.معنی آن هیجان و احساسات زیاد و غیر قابل کنترل است.امروزه در زوانپزشکی نوین دیگر از این واژه استفاده نمی شود و دسته بندی های دقیق تر و علمی تری دارد و انها جایگزین این واژه شده اند.

به عبارت دیگر هیستری حالتی است که فرد بیش از اندازه احساستی می شود و به قول خودمان جوگیر می شود و رفتارهایی هیجانی و افراطی و غیر قابل کنترل از خودش نشان می دهد که این خیلی هم می تواند خطرناک باشد.

امروزه هیستری در علم روانشناسی کاربردی ندارد و علائم این بیماری در اختلالات دیگر دسته بندی شده اند.منظور از ان حالتی است که ممکن است فرد دچار توهم و فلج جزیی و یا عصبانیت زیاد می شود.

مثلا ممکن است یک سرباز در مقابله با دشمن دچار ترس و استرس شود و بینایی اش را از دست دهد ولی وقتی شرایط اوکی شود و خطر دشمن برطرف شود دوباره بینایی اش را بدست آورد.

کسی که دچار این بیماری می شود سعی می کند از بسیاری از محیط ها و شرایط دوری کند.او دوست دارد مورد توجه و حمایت قرار گیرد و به خاطر این موضوع افراد مبتلا به این بیماری افرادی وابسته به دیگران هستند.

این بیماری توسط ‍یوزف برویر و زیگموند فروید به‌ طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفت و کتاب مطالعاتی در باب هیستری توسط این دو دانشمند بزرگ نوشته شده است.

هیستری جمعی

در این نوع از بیماری عده ای از مردم در جایی جمع می شوند مانند کنسرت و یا هیئت و …و اتفاقی می افتد و همه کنترلشان را از دست می دهند ودر اصل یک نفر دچار هیستری می شود و دیگران از او تقلید می کنند.

نکاتی در مورد بیماری

توجه داشته باشید که برای درمان بیماری های عصبی مانند هیستری ضعف اعصاب و رفع سکسه کافیست که بهار نارنج خشک شده را دم کرده و میل نمایید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 27 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.