چطور از شر پینه پا خلاص شویم ؟

چطور از شر پینه پا خلاص شویم ؟

پینه پا,بيماري پینه پا,پینه پا در بارداري,علائم پینه پا,درمان پینه پا,درمان پینه پا با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان پینه پا,پینه پا را چگونه درمان کنيم,پینه پا در کودکان,پینه پا در بزرگسالان,پینه پا در نوزادان,پینه پا در بهار,پینه پا در تابستان,پینه پا در پاييز,پینه پا در زمستان,آشنايي با پینه پا,همه چيز در مورد پینه پا,پینه پا واگيردار است,پینه پا و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان پینه پا

پینه پا, درمان پینه پا, سنگ پا

 

به گزارش بی اس ام اس  معمولا” نمی توانیم فقط در یک جلسه از شر پینه ها و یا همان پوستهای ضخیم شده پاهایمان خلاص شویم و برای اینکه نتیجه بگیریم باید چندین باردستورالعمل زیر را تکرار کنیم و برای اینکه پوست کف پاهایمان دوباره زخیم نشود باید مرتبا” آنها را مرطوب نگه داریم و پوست های مرده را از بین ببریم . برای از بین بردن پینه پا هرگز از اشیاء تیز و برنده استفاده نکنید.

پینه پا, درمان پینه پا, سنگ پا

دستورالعمل :
یک لگن را با آب ولرم پر کنید .یک دوم فنجان سولفات منیزیوم و یا همان نمک اپسوم به همراه چند قطره روغن کرچک در آن بریزید . البته اضافه کردن روغن ضروری نیست و می توانید آن را حذف کنید .پاهایتان را در لگن بگذارید و و بین ۵ تا ۲۵ دقیقه صبر کنید . هرچه شدت پینه بیشتر باشد و پوست های ضخیم شده عمیقتر باشند مدت بیشتری برای نرم شدن آنها لازم است.سنگ پا را چند لحظه داخل آب فرو کنید تا کاملا” خیس شود ، یکی از پاهایتان را از آب بیرون بیاورید و سنگ پا را بصورت دورانی روی پوستهای ضخیم شده آن بکشید . سپس پایتان را دوباره در آب بگذارید و حالا دوباره سنگ پا را خیس کنید و با پای بعدی همین کار را انجام دهید .دستهایتان را داخل آب فرو کنید و سعی کنید با سایش ملایم ، پوستهای مرده را از پایتان جدا کنید.

منبع:aftabir.com

چطور از شر پینه پا خلاص شویم ؟

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.