نظافت کابینت های چوبی

نظافت کابینت های چوبی

کابینت های آشپزخانه به عنوان یک عنصر بسیار پر کاربرد در آشپزخانه دائم در حال استفاده هستند و هنگام کار و فعالیت کثیف شده و به مرور زمان فرسوده می شود کابینت …

5 قلق در انتخاب یک ویولن خوب

5 قلق در انتخاب یک ویولن خوب

ویولن یکی از محبوبترین سازهای کلاسیک در کل جهان است. ممکن است در پی خرید ویولن به عنوان مبتدی باشید و یا  با آن آشنایید و در پی تعویض و خرید ویولن جدیدی هستید، توصیه ما به شما این …

چیستv2ray

چیستv2ray

چیستv2ray V2Ray یک نرم‌افزار متن‌باز و قدرتمند برای تونلینگ و است. این نرم‌افزار امکان ایجاد ارتباطات امن و پنهان کردن آدرس IP و جلوگیری از فیلترینگ اینترنت را فراهم می‌کند. V2Ray بر …

افتتاح حساب های خارجی برای ایرانیان جهت رفع نیاز ها و تبادلات مالی آزاد

داشتن حساب های خارجی و ارتباط با دنیایی بدون مرز از عوامل موفقیت این روزهای کمپانی های بزرگ است .

بازار مصرف شما نباید محدود به مرزها باشد آن گاه مخاطب شما تمام دنیا می باشد و سقف موفقیت شما هم به نسبت بلند و مرتفع است . تعداد زیادی از مردم هنوز نمی توانند به خدمات مالی مورد نیاز خود مانند بانکداری و ارائه دهندگان پرداخت در سایت های خارجی دسترسی داشته باشند . افتتاح حساب وریفای شده خارجی و همچنین نقد کردن درآمد ارزی از سختی های تحریم است.

اکثر این موارد بدلیل مکان مورد استفاده این سرویس هاست! یکی از با ارزش‌ترین حساب های آنلاین ، دیجیتال ، امن و آسان برای تجار ، کارآفرینان و فریلنسر ها ( Freelancer ) ، پی پال ( Paypal ) است. شبکه پی پال یک شبکه پرداخت سریع است که نیروی اول و رتبه نخست محرکه اصلی رشد تجارت الکترونیک در سطح جهانی بوده است.

پی پال هم اکنون دارای 25 ارز پشتیبانی می کند و در 200 کشور مشغول به فعالیت می‌باشد.

در بسیاری از مکان‌ها فقط می‌توان به‌عنوان فردی غیر حقیقی از طریق یک شرکت پول را ارسال کنید.

می‌توانید در ادامه این متن اطلاعات بیشتری در مورد اینکه حساب پیپل و نحوه افتتاح حساب پی پال وچگونه برای ساختن آینده‌ای کار می‌کند که در آن افراد با همه پیشینه‌ها و موقعیت‌های اقتصادی فرصت مشارکت و شکوفایی در اقتصاد جهانی را داشته باشند، صحبت می کنیم . در ادامه همچنین بابت نحوه شارژ حساب پی پال با نرخ مناسب دلاری توضیح خواهیم داد.

مسئله کلیدی اعتماد آنلاین و اطمینان به اینگونه حساب است. پیپال یک پلتفرم پرداخت قابل اعتماد است و وظیفه دارد از یکپارچگی خدمات خود محافظت کند تا بتواند مزایای تجارت الکترونیک را در سطح جهانی گسترش دهد. پی پال بسیار قانون مدار و بر اساس رضایت مشتری بسیار هدفمند و منظم برخورد می کند.

برای پرداخت با پی پال شما باید یک حساب وریفای شده تهیه کنید تا در هنگام خرید مشکل خاصی برای شما به وجود نیاید.

افتتاح حساب پی پال در ایران

پی پال از معروف‌ترین و محبوب‌ترین درگاه‌های انتقال وجه بین‌المللی و پرداخت ارز است. استفاده از خدمات این کمپانی با توجه به مزیت‌های زیاد روز به روز در حال افزایش می‌باشد. افرادی که در ایران قصد ثبت‌نام و استفاده از خدمات این کمپانی را دارند، با توجه به تحریم بودن ایران، مشکلات زیادی را پیش رو خواهند داشت. افراد فعال در این زمینه پیشنهاد می‌کنند که هرگز به صورت شخصی اقدام به افتتاح و وریفای حساب در ایران نکنید؛ زیرا در صورت انجام درست این مرحله نیز ممکن است در هنگام کار با حساب خود، پی پال به شما مشکوک شود و حساب شما به سرعت ببندد. بهترین راه برای انجام این کار خرید پی پال وریفای شده است. مجموعه پی توییت این امکان را برای شما فراهم آورده است که با خرید پی پال وریفای شده نیاز به فرد یا سازمان دیگری در این زمینه نداشته باشید.همچنان برای نقد کردن دلار پی پال نیز به راحتی و با بهترین نرخ توسط این مجموعه اقدام نمایید.
در زمینه استفاده نیز نکاتی وجود دارد که شما حتی پس از خرید پی پال ملزم به رعایت آن‌ها هستید. مهم‌ترین نکاتی را که شما باید در استفاده از حساب خود بدانید در ادامه ذکر کرده‌ایم.

بهترین کشور برای افتتاح حساب پی پال

پی پال با داشتن دفتر منطقه‌ای در ۲۱ کشور و فعالیت در ۱۹۰ بازار، بیش از ۸۷ میلیون فعال اقتصادی در خود دارد. افتتاح حساب پی پال برای اغلب کشورها به جز ایران، سوریه، میانمار، کوبا، سودان و تمام کشورهایی که در فهرست تحریم‌های اقتصادی آمریکا هستند، امکان‌پذیر است. با توجه به اینکه شرایط و قوانین افتتاح حساب پی پال در کشورهای مختلف متفاوت است و مداوم تغییر می‌کند، پیشنهاد می‌شود برای خرید پی پال ابتدا با پشتیبانان پی توییت مشورت نمایید. در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی و سردرگمی در انتخاب کشور برای خرید پی پال این افراد بهترین گزینه را برای شما انتخاب می‌کنند و افتتاح حساب پی پال شما در بهترین کشور انجام می‌شود.

وریفای اکانت پی پال

شما با خرید پی پال از پی توییت نیاز به گذراندن این مرحله ندارید. پشتیبانان مجموعه ما ، پس از افتتاح حساب پی پال برای شما آن را وریفای می‌کنند و به شما تحویل می‌دهند.
ممکن است بسیاری از افراد قصد داشته باشند به صورت شخصی به افتتاح حساب پی پال و وریفای آن بپردازند. مهم‌ترین مسئله برای وریفای کردن داشتن یک کارت اعتباری است. با داشتن یک کارت اعتباری کافی است اطلاعات مستر کارت یا ویزا کارت یک دلاری خود را ثبت نمایید و سپس در بخش Debit Card اطلاعات کارت خود را وارد کنید. نکته مهم در انجام این مراحل توجه به تحریم بودن ایران است و شما امکان استفاده از کارت‌های ایران را نخواهید داشت.
با توجه به حساسیت این کمپانی در مورد کارت و وریفای حساب، پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات احتمالی حتماً اقدام به خرید پی پال از مجموعه جوان پی توییت کنید و به صورت شخصی افتتاح حساب پی پال را انجام ندهید.

پشتیبانی لیمیت و آنلیمیت پس از خرید پی پال

در صورت انجام فعالیت مشکوک در حساب، تغییر مداوم آدرس آی پی و … پی پال اقدام به محدود کردن یا “لیمیت” حساب شما می‌کند. شما در این مرحله قادر به برداشت پول از حساب، خرید، شارژ و… نخواهید بود.
در این حالت رفع لیمیت حساب پی پال خود ملزم به ارسال مدارک هویتی خود برای پی پال هستید تا هویت شما برای بار دیگر مورد تأیید قرار گیرد.
با نظر به حساس بودن این موضوع و توجه به اینکه در صورت رفع نشدن این لیمیت موجودی حساب شما برای همیشه از دسترس خارج می‌شود. البته در اکثر مواقع بعد از 180 روز موجودی آزاد میشود و تنها قابل برداشت می شود. مسلم است که برای رفع لیمیت باید از شرکت خدمات ارزی که اقدام به خرید پی پال کرده‌اید برای انجام این کار کمک بگیرید.

مشاوره تخصصی

استفاده از خدمات پی پال از مواردی است که بدون داشتن اطلاعات قبلی و مشورت از افراد با تجربه مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می‌آورد.
پیشنهاد می‌شود برای خرید پی پال حتماً از شرکت خدماتی استفاده کنید که علاوه بر خدمات مناسب، مشاوران با تجربه‌ای داشته باشد تا بتوانند شما را در هنگام برخورد با مشکلات راهنمایی کنند.
پی توییت از شرکت‌های خدمات ارزی است که علاوه بر افتتاح حساب پی پال، شما را در مسیر مشکلات احتمالی راهنمایی می‌کند.

نکات مهم پس از افتتاح حساب پی پال

برای جلوگیری از بروز مشکل در حساب شما پیشنهاد می‌شود حتماً پس از خرید پی پال موارد زیر را رعایت نمایید.
  تمام صفحات پی پال با IP ایران غیر قابل استفاده هستند. در صورتی که پی پال متوجه شود که شما ایرانی هستید حساب را بلاک و موجودی شما سریعاً مسدود می‌شود.
  از هر IP که دفعات اول برای ورود اقدام به استفاده از آن می‌کنید برای دفعات بعد نیز استفاده کنید و تصمیم به تعویض آن نداشته باشید.
  دقت کنید که یکسان بودن سرور مجازی و آدرس حساب پی پال الزامی نیست.
  پس از خرید پی پال دسترسی‌های خود را تغییر دهید و آن‌ها را مستند و ذخیره کنید.
  یک پسورد جدید برای حساب خود انتخاب کنید. این پسورد باید حداکثر ۲۰ کاراکتر داشته باشد.
  برای دریافت پول از حساب و مالک آن اطمینان کامل کسب کنید زیرا پی پال بر روی منبع پول دریافتی بسیار حساس است.
  در دو ماهه اول پس از خرید پی پال سعی کنید مجموع تراکنش‌های حسابتان بیشتر از ۵۰۰ دلار نباشد و این مقدار را برای ماه‌های بعد به مرور افزایش دهید.
  استفاده از گیفت (Freinds & Family) در انتقال پول، از جمله مواردی است که هر چند پی پال آن را در جهت تجربه بهتر برای کاربران خود قرار داده است، پیشنهاد می‌شود از این طریقی پول انتقال و یا دریافت نکنید به خصوص در زمان‌هایی که برای کسب و کار خود از حساب استفاده خواهید کرد.
در صورتی که مشتری شما به اشتباه از این روش برای انتقال پول به حساب شما استفاده کرد، بهتر است مبلغ را در اسرع وقت ریفاند کرده و از مشتری خود درخواست کنید که مجدداً و از نحوه سرویس (Goods and Services) برای انتقال آن استفاده کنند.
  پس از خرید پی پال برای 10 پرداخت اول بیشتر از 25 دلار دریافت نکنید و به مرور سعی در افزایش آن داشته باشید.

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 29 آبان 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.