فروشگاه نوید بهترین سایت برای خرید اسباب بازی برند

فروشگاه نوید بهترین سایت برای خرید اسباب بازی برند

فروشگاه نوید بهترین سایت برای خرید اسباب بازی برند اسباب بازی از مهم‌ترین وسایلی است که حتی پیش از به دنیا آمدن کودک، هنگام خرید سیسمونی و سایر وسایل او، به خرید آن توجه …

کمک به ایتام، مددجویان و بیماران نیازمند در موسسه خیریه بنی هاشم تهران

کمک به ایتام، مددجویان و بیماران نیازمند در موسسه خیریه بنی هاشم تهران

کمک به ایتام، مددجویان و بیماران نیازمند در موسسه خیریه بنی هاشم تهران موسسه خیریه بنی هاشم تهران با چهل سال خدمت یکی از مراکزی است که خیرین با پشتوانه مردمی به …

چرا باید از دستگاه ساشه استفاده کنیم؟

چرا باید از دستگاه ساشه استفاده کنیم؟

در جهانی که سرعت و کارایی بسیار مهم است، دستگاه‌های ساشه‌ به عنوان یکی از راه‌حل‌های موثر برای بسته‌بندی محصولات معرفی شده‌اند. این دستگاه‌ها به ما امکان می‌دهند تا محصولاتی با طیف …

هند بهشت سایکو بازها

اول از هر چیزی سایکو چیست؟ و چرا به هند بهشت سایکو بازها میگویند؟

سایکو به معنی فکر یا ذهن است و کلمه دلیک که بعد از سایکو می آید به معنی آشکار میباشد. حالا شما چقدر از سای اطلاع دارین؟ جالب است بدانید که در هند سایکودلیک یک نوع رقص محبوب است که رده های سنی 15 تا 25 سال به آن بسیار علاقه مند هستند. سایکو به نوعی رقص گفته میشه که با حرکات منظم و ریتم دار پاها بدن دست‌ها وسر، صورت میگیرد. 99 درصد از کسانی که اسم این رقص رو می‌شنوند متاسفانه فقط مهمانی‌های سایکو در ذهن‌هایشان نقش می‌گیرد.

سفر به هند و دیدن رقص سایکودلیک

در سفرتان با تور هند حتما به دیدن این رقص زیبا بروید. موزیک های فوق العاده هندی ذهن شما را از حالت خستگی درمیاورد و به دنیای خودش میبرد. به همین علت است که کسانی که رقص سایکو رو انجام میدهند بسیار شادتر از بقیه هستند. حتی دیدن این رقص هم به شما انرژی مثبت میدهد.

در فستیوال های هند شرکت کنید

با شرکت در مهمانی های بزرگ هند که فستیوال هم گفته میشود چیزهای خارق العاده ای خواهید دید. جالب است بدانید که سایکو بازها و مرتاض ها در این مهمانی ها حضور داردند بدون هیچ ممنوعیتی و حتی از جانب دولت هم پشتیبانی میشوند. شاید همه‌ی ما در تلویزیون مرتاض‌های هندی که با خوابیدن روی تخت میخ یا نگه داشتن دست چپ به مدت 20 سال بالاتر از سر که موجب شد برای همیشه دست چپ سیاه شود شگفت زده شدیم یا با کارهای خارق العاده و شگفت انگیزی مثل مجنون کردن مار کبری یا معلق شدن از زمین را دیده باشیم.اما دیدن آنها از نزدیک واقعا متفاوت است و بیننده این هنرها را مبهوت خود میکند. مرتاض‌ها زبان زد عام وخاص بوده و هستند. همان قدر که مرتاض ها مشهور می‌باشند سایکو کاران نیز در هند به موزیک های زیبا رقص‌های اصولی و زیبا و پرجمعیت شهره اند. در یک مهمانی با شکوه که به صورت نانستاپ (بدون توقف) به مدت 12 ساعت به صورت فستیوال برگزار میشود که جمعیت های خیره کننده ای رو مشاهده میکنند. به همین خاطر ما هم شما را به دیدن این فستیوال ها دعوت میکنیم.

رقص سایکو را در هند آموزش ببیند

اگر به سایکودلیک علاق مند هستید میتوانید به راحتی در این کشور این رقص را آموزش ببینید. هند مادر تمامی رقص‌های دنیا است. به نوعی در این کشور میتوانید هر رقصی که دوست دارید را آموزش ببینید. اگر به عنوان توریست وارد هند میشوید باتوجه به محدودیت زمان تورتان باز هم میتوانید ساعتی را برای آموزش بروید چرا که بسیار سریع میتوانید یاد بگیرید.

گشت و گذار یا پیوستن به سایکوبازها

توریست هایی که از سمت آژانس هواپیمایی زیما سفر روانه هند میشوند نمیدانند که میشود هم به رقص ها پیوست و آموزش دید و هم به مکان‌های تفریحی هند رفت. به همین دلیل در تور مثلث طلایی هند ما برنامه ریزی های سفر را برایشان میچینیم تا به راحتی به همه‌ی چیزهایی که علاقه دارند در سفر برسند. البته در بین این مسافران سایکوبازهای ایرانی هم هستند که فقط برای پیوستن به جمعیت‌های بزرگ رقص در هند سفر می‌کنند تا لذت این رقص را تجربه کنند. گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ، یک عاشق واقعی که با تمام گلبول‌های خونش عشق رو تجربه کرده باشه میتواند درک کند که وقتی با یک جمعیت 1000 نفری بدون توقف با یک موزیک مشترک میکوبند چه حس و حال قشنگی را القا میکنند به همین علت بیشتر قشر جوان جامعه سمت این تفریح روانه میشنوند.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 آذر 1399

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.