علت و درمان قرمزی و التهاب پلک پایین و بالای چشم چیست

علت و درمان قرمزی و التهاب پلک پایین و بالای چشم چیست

التهاب پلک التهاب پلک ,التهاب پلک چشم,التهاب پلک بالای چشم,التهاب پلک پایین چشم,التهاب پلک نوزاد,التهاب پلک بالا,التهاب پلکی,التهاب پلکها,التهاب پلک در کودکان توضیحاتی در مورد التهاب پلک در بیماری بلفاریت ، التهاب …

راه رهایی از سرفه چیست؟

راه رهایی از سرفه چیست؟

راه رهایی از سرفه چیست؟ سرفه,بيماري سرفه,سرفه در بارداري,علائم سرفه,درمان سرفه,درمان سرفه با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان سرفه,سرفه را چگونه درمان کنيم,سرفه در کودکان,سرفه در بزرگسالان,سرفه در نوزادان,سرفه در بهار,سرفه …

آیا از آرتروز زانو رنج می برید؟

آیا از آرتروز زانو رنج می برید؟

آیا از آرتروز زانو رنج می برید؟ آرتروز زانو,بيماري آرتروز زانو,آرتروز زانو در بارداري,علائم آرتروز زانو,درمان آرتروز زانو,درمان آرتروز زانو با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان آرتروز زانو,آرتروز زانو را چگونه …

درمان بواسیر با روش های گیاهی

خواص روش های گیاهی,فواید روش های گیاهی,روش های گیاهی درمانی,خاصیت روش های گیاهی,خواص روش های گیاهی درمانی,خواص روش های گیاهی برای پوست,خواص روش های گیاهی برای مو,خواص روش های گیاهی برای جوانی,خواص روش های گیاهی برای بارداری,خواص خوردن روش های گیاهی,فواید روش های گیاهی خام,فواید روش های گیاهی پخته

درمان بواسیر با روش های گیاهی

 به گزارش بی اس ام اس : بواسیر(هموروئید)، بیماری دردناکی است که باعث التهاب و بزرگ شدن رگ های اطراف مقعد می شود. درمان های طبیعی برای بواسیر وجود دارد.

هاماملیس: به گزارش «هلث نیوز» از برگ ها، پوست درخت و ساقه های این گیاه برای تهیه دارو استفاده می شود. آب تقطیر شده این گیاه برای درمان بواسیر مفید است. برای استفاده،پنبه را به آب این گیاه آغشته کنید و به قسمت موثر بمالید.
سرکه سیب: این سرکه علاوه بر خاصیت انقباض، خاصیت ضد باکتریایی نیز دارد و استفاده از آن، به طور موقت درد و خارش مربوط به بواسیر را رفع می کند. روزی ۲ یا ۳ بار با پنبه آغشته به سرکه قسمت موثر را مرطوب کنید.
ژل آلوئه ورا: این گیاه ژل طبیعی است و استفاده از آن به تسکین درد کمک می کند.
شاه بلوط هندی: این میوه به طور موثر گردش خون بدن را بهبود می بخشد و ورم را کاهش می دهد. بواسیر نوعی واریس در قسمت مقعد به حساب می آید و با مصرف خوراکی این میوه، ورم کاهش پیدا می کند و علایم آن نیز کاهش می یابد.
سرگوم: این بوته همیشه سبز است که التهاب را درمان می کند. این گیاه علاوه بر کاهش ورم، دیواره رگ ها را تقویت می کند و در نتیجه درد را تسکین می دهد.
عصاره دانه انگور: عصاره دانه انگور برای بهبود بخشیدن به گردش خون و درمان واریس موثر است. تمامی قسمت های انگور به ویژه عصاره دانه انگور برای درمان بواسیر مفید است.

منبع:aftabir.com

درمان بواسیر با روش های گیاهی

آخرین بروز رسانی در : جمعه 9 مهر 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.