معرفی انواع قلاده برای سگ

معرفی انواع قلاده برای سگ

استفاده از قلاده برای سگ‌ها از جنبه‌های مختلفی اهمیت دارد و نقش کلیدی در تأمین امنیت، آموزش، و رفاه آنها ایفا می‌کند. قلاده به صاحبان سگ امکان می‌دهد تا حیوانات خود را در هنگام …

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020 امروزه با توجه به شرایط اقتصادی ایران تمام مردم به دنبال حفظ ارزش دارایی های خود و به دست آوردن بازده  بیشتر …

نکات مهم نحوه نصب دیوارپوش سه بعدی بتنی

نکات مهم نحوه نصب دیوارپوش سه بعدی بتنی

نکات مهم نحوه نصب دیوارپوش سه بعدی بتنی ظاهر دیوار ، نشان دهنده طبع و ذوق مالک است و جز دکور خانه محسوب می شود. همین طور در دسته ملزومات فنی و …

در این مقاله در رابطه با هزینه و قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در تهران حضوری و آنلاین توضیح داده می شود. نرخ کلاس های خصوصی دانشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه توضیح داده می شود.

قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مانند قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس سایر مقاطع به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه تدریس و آموزش دروس دانشگاهی به نسبت دروس دبیرستان معمولا بالاتر است ولی به نسبت دروس کنکوری ممکن است پایینتر باشد. قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به موارد زیر بستگی دارد:
1- درس مورد نظر: به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری آن درس را تدریس کنند، هزینه و قیمت تدریس آن هم بالاتر خواهد بود.

2- شهر محل تدریس: هزینه تدریس تمامی دروس و دروس دانشگاهی هم در شهرهای بزرگتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتر به علت مشکلات ترافیکی زمان بیشتری طول می کشد تا مدرس به محل تدریس یا منزل دانشجو برسد و بنابراین هزینه کلاسهای خصوصی بالاتر می باشد.

3- مدرک تحصیلی مدرس تدریس خصوصی: معمولا مدرسینی که مدرک تحصیلی بالاتری دارند قیمت بیشتری برای جلسات تدریس خصوصی در نظر می گیرند.

4- سابقه مدرس در زمینه تدریس دروس دانشگاهی: مدرسینی که سابقه کار بالاتری دارند هزینه بیشتری را هم دریافت می کنند.

برای کسب بهترین نتیجه از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی فقط قیمت جلسات تدریس را در نظر نگیرید. مهمتر از قیمت مناسب برای کلاسهای خصوصی، هماهنگ کردن جلسات با مدرسی است که بتواند شما را به نتیجه مورد نظرتان برساند. بنابراین در بسیاری از اوقات ارزشش را دارد که با یک مدرس خوب و با تجربه کلاسهای خصوصی را برگزار کنید، هر چند هزینه برگزاری کلاسها بالاتر باشد.

نکته بسیار مهم در زمینه قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید. درست است که هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مهم است ولی مهمتر از آن نتیجه گرفتن شماست. مثلا اگر شما 10 جلسه کلاس خصوصی ریاضی دانشگاهی را با هزینه 50 هزار تومان داشته باشید و نتیجه نگیرید بهتر است یا 10 جلسه با هزینه 70 هزار تومان و در عوض نتیجه بگیرید؟ مسلما حالت دوم بهتر است. در حالت اول کل 500 هزار تومان شما هدر رفته است. در حالیکه در حالت دوم با صرف کمی هزینه بالاتر نتیجه گرفته اید. ارائه این مثال به این معنی نیست که حتما باید هزینه بالاتری پرداخت کنید تا نتیجه بگیرید. ولی به هر حال اگر دیدید که مدرس یا استاد تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رزومه و سابقه کاری خوبی دارد و احتمال نتیجه گرفتن شما با این استاد بیشتر است، در صورتیکه هزینه کمی بالاتری به نسبت سایر اساتید را مطالبه کرد، ارزشش را دارد که این مبلغ را پرداخت نمائید.

نحوه کسب اطلاع دقیق و به روز از هزینه کلاس های خصوصی دانشگاه

اگر در جستجوی بهترین و برترین اساتید و معلم های تدریس خصوصی دروس دانشگاهی هستید به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید. ایران مدرس بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس خصوصی ایران برای آموزش دروس دانشگاهی و سایر مقاطع است. برای یادگیری بسیاری از دروس دانشگاهی استفاده از کلاس های تدریس خصوصی بسیار مفید و موثر است. در سایت ایران مدرس اساتید تدریس خصوصی دانشگاهی برای تمامی دروس حضور دارند. بسیاری از دانشجویان که قصد دارند معدل خودشان را افزایش دهند و یا حتی از مشروطی نجات پیدا کنند بهتر است به عنوان یک گزینه بسیار عالی از کلاس های خصوصی استفاده نمایند. نگران قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی هم نباشید. در سایت ایران مدرس برای تمامی اساتید نرخ کلاس ها و شماره تماس مستقیم اساتید ارائه شده است و می توانید بدون واسطه با مدرسین در تماس باشید و تخفیف بگیرید. برای بسیاری از رشته ها دانشجویان واقعا به یک استاد مجرب در کنار خودشان نیاز دارند. به عنوان مثال اگر برای دروس دانشگاهی رشته کامپیوتر مانند ساختمان گسسته، کامپایلر، نظریه زبان ها، شی گرایی، طراحی الگوریتم و …. می خواهید از کلاس خصوصی استفاده کنید باز هم در سایت ایران مدرس لیست کامل اساتید را می توانید ببینید. اساتید ثبت نامی در این سایت از دانشگاههای خوب ایران مانند دانشگاه تهران https://ut.ac.ir/fa، دانشگاه شریف http://www.sharif.ir، دانشگاه امیرکبیر https://aut.ac.ir/، علم و صنعت، خواجه نصیر و سایر دانشگاههای دولتی و معتبر تهران و ایران فارغ التحصیل شده اند. اساتید تدریس خصوصی دروس دانشگاهی https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php در ایران مدرس بهترین خدمات آموزش دروس دانشگاهی را ارائه می دهند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مهندسی برق

یکی از رشته های مهم و سخت در دانشگاه مهندسی برق است. برخی از مهمترین دروس مهندسی برق شامل الکترونیک، مدار، ماشین، سیستم های قدرت، زبان تخصصی مهندسی برق، کنترل خطی، سیگنال ها و سیستم ها و …. است. در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس لیست کاملی از مدرسین دروس برق را می توانید مشاهده کنید. کافی است به این سایت مراجعه کنید و اسم درس مورد نظر خودتان را در بخش جستجو وارد نمائید. برای قبولی در کنکور ارشد برق هم بهتر است در همان دوران تحصیل دروس را عالی یاد بگیرید.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مهندسی مکانیک

دانشجویان مهندسی مکانیک برای یادگیری دروسی مانند استاتیک، مقاومت مصالح 1 و 2، طراحی اجزاء 1 و 2، مکانیک سیالات، ترمودینامیک و …. باید تلاش زیادی بکنند. اگر می خواهید در این دروس نمره خوبی بگیرید بهتر است از اوایل ترم مطالعه دروس و استفاده از کلاس های خصوصی را شروع نمائید. خصوصا دروسی مانند دینامیک و ارتعاشات به تلاش زیادی نیاز دارند. بهتر است از همان اوایل ترم کلاس ها را شروع کنید تا نتیجه عالی بگیرید.

مدرسین خصوصی دروس دانشگاهی مهندسی عمران

از دروس مهم مهندسی عمران می توان به تحلیل سازه، فولاد و بتن، مکانیک سیالات، هیدرولیک، هیدرولوژی، متره و برآورد، نقشه کشی، نقشه برداری، مکانیک خاک، راهسازی، پی سازی، زلزله و …. اشاره کرد. اگر می خواهید برای این دروس از کلاس های خصوصی استفاده نمائید بهتر است با استادی کلاس داشته باشید که خود ایشان در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده اند و در ضمن، از دانشگاه خوب و معتبر فارغ التحصیل شده اند.

تدریس خصوصی مقطع دانشگاه مهندسی صنایع

استفاده از کلاس های خصوصی برای دروس تخصصی مهندسی صنایع مانند طرح ریزی واحدهای صنعتی، آمار و احتمال، کنترل موجودی، تحقیق در عملیات، اقتصاد مهندسی، کنترل پروژه و … هم می تواند مفید باشد. اساتید مجرب دانشگاهی می توانند در زمینه انجام پروژه های دانشگاهی هم به شما مشاوره بدهند. ممکن است مهندسی صنایع به نسبت سایر رشته های مهندسی کمی دروس راحت تری داشته باشد اما در هر صورت برای آموزش عمقی و مفهومی دروس کلاس های خصوصی باز هم برای آن مفید است.

اساتید خصوصی دروس دانشگاهی سایر رشته ها

برای یادگیری ریاضی و فیزیک دانشگاهی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، فیزیک هالیدی، آمار و یا هر درس دیگری هم می توانید روی اساتید مجرب حساب نمائید. در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php برای تمام دروسی که ذکر شد و هر درس و نرم افزار دیگری در مقطع دانشگاه لیست اساتید و قیمت کلاس ها و شماره تماس مستقیم مدرسین ارائه شده است. برای یادگیری دروس مهندسی شیمی یا هر درس دیگری می توانید به این سایت مراجعه کنید. اساتید مجرب تهران، اصفهان، تبریز، شیراز و …. در ایران مدرس حضور دارند و آموزش دروس دانشگاهی در کنار اساتید مجرب کار بسیار راحتی خواهد بود.

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 آذر 1399

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.