چگونه در سال 2022 زبان های خارجی بیشتری یاد بگیریم؟

چگونه در سال 2022 زبان های خارجی بیشتری یاد بگیریم؟

چگونه در سال 2022 زبان های خارجی بیشتری یاد بگیریم؟ اگر به دنبال راهکارهایی ساده هسستید تا زبان های خارجه مختلفی را بیاموزید، یا اینکه اگر برای مهاجرت به یادگیری زبان کشورهای …

بهترین سایت های فروش بلیط هواپیما در ایران

بهترین سایت های فروش بلیط هواپیما در ایران

در دنیای پرفشار و مدرن امروز، سفر با هواپیما به یکی از مهم‌ترین وسایل نقلیه تبدیل شده است که به ما این امکان را می‌دهد تا با سرعت بالا و به‌صورت راحت …

معرفی مرکز ثبت نام لاتاری برتر مهاجر

معرفی مرکز ثبت نام لاتاری برتر مهاجر

این روزها ممکن تبلیغات لاتاری را در سطح اینترنت یا خیابان‌ها ببینید، مراکز مختلفی این خدمات ارائه می‌دهند که می‌توانید امور لاتاری خود را به آن بسپارید. مسئله مهمی که باید به …

کاشت موی سر در افراد کم مو یا بی مو یکی از بزرگ ترین اقدامات پزشکی به بشریت می باشد. همه ما می دانیم که کاشت سال ها است که بین افراد رواج پیدا کرده و طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. افرادی که مستعد کاشت هستند باید به متخصصین زیبایی مراجعه کنند تا وضعیت سر آن ها مورد بررسی قرار گیرد.

در اولین مراجعه به متخصص، وی جلسه مشاوره ای را برای بیمار فراهم می کند که لازم است در این جلسه از سه قسمت روبه روی سر، پشت سر و بالای سر فرد عکس برداری انجام شود. به کمک این عکس ها پزشک متخصص قادر خواهد بود هزینه کاشت مو تهران را به طور تقریبی برای بیمار مشخص کند.

هزینه کاشت موی طبیعی و دائمی چقدر است؟

در کشور ایران تعداد متخصصین زیبایی به اندازه کافی می باشد. از این رو در کشور ما کاشت موی طبیعی هزینه کمتری نسبت سایر کشورهای اروپایی و… دارد. خب این سوالی است که در ذهن همه افراد می تواند باشد و اینست که کاشت چقدر هزینه دارد؟ اگر بخواهیم به طور دقیق تر بیان کنیم، باید بگوییم که قیمت کاشت موی سر در کشورهای اروپایی حدود 4000 الی 15000 دلار می باشد.

قیمت کاشت موی سر در تهران و کلینیک های معتبر کشورمان بسیار ایده آل و منحصر به فرد می باشد. البته حتماً می دانید که کاشت موی سر جز عمل های زیبایی به شمار می رود و هیچ سازمان بیمه ای تمایل ندارد تعهدی نسبت به آن از خود نشان دهد.

روش های کاشت کاشت مو تهران

کاشت مو تهران به روش های متعددی انجام می گیرد که هر یک از آن ها از مزیت ها و معایب متنوعی برخوردار می باشند. در ادامه سعی داریم انواع روش های کاشت مو را برایتان شرح دهیم.

چگونگی کاشت مو تهران به روش Fit 

در روش کاشت موی طبیعی به شیوه fit با استخراج فولیکول های مو انجام می گیرد. جهت پانچ کردن کف سر از قسمتی که موهای متراکم دارد و قسمتی که بدون مو است جهت استخراج فولیکول استفاده می کنند. دوره بهبودی در این روش کاشت بسیار سریع و راحت است. قیمت کاشت موی سر طبیعی هم با چند جستجو در کلینیک های مختلف بدست می آید.

کاشت مو به روش میکرو گرافت

میکرو گرافت یکی از جدیدترین روش های کاشت موی سر بدون جراحی به شمار می رود. تمام مراحل در این روش به صورت اتومات انجام می گیرد. از مراحل این روش می توان به اندازه گیری قسمت هایی که مستعد کاشت مو است، مشخص نمودن خط رویش، تزریق بی حسی و در انتها برداشت و کاشت مو اشاره کرد.

آماده سازی گرافت ها به کمک دستگاه میکرو ایمپلنتر انجام می گیرد. شگفتی این روش این است که جهت کاشت گرافت ها در سر هیچگونه برشی صورت نمی گیرد و این می تواند برای بیماران بسیار فوق العاده باشد.

 

کاشت موی سر به روش  Sut

در این روش از دستگاه های پیشرفته و ابر قدرت استفاده می شود؛ بنابراین گرافت های مو از آسیب کمتری برخوردار خواهند شد. در ادامه می توان گفت سرعت عمل آن و همچنین تراکم موها در این روش بهتر از سایر روش ها می باشد. تکنیک های به روز و منحصربه فردی که در این روش استفاده می شود سبب طبیعی تر جلوه دادن موهای کاشته شده می شوند.

هزینه کاشت مو تهران روش  Sut

بسیاری از مراجعه کنندگان تصمیمات قطعی خود را درباره انتخاب روش های کاشت بر مبنای هزینه آن قرار می دهند؛ بنابراین می توان گفت یکی از فاکتورهای مهم در امر کاشت موی سر قیمت آن می باشد. هزینه کاشت مو برای خانمها و آقایان تفاوتی ندارد و به عواملی همچون تعداد گرافت های مورد نیاز، انتخاب روش کاشت و بررسی الگوی ریزش مو وابسته است.

اگر انتخاب شما جهت کاشت موی سرتان روش Sut است باید هزینه ای حدود ۶ الی ۸ میلیون تومان بپردازید. این هزینه نسبت به وسعت ریزش موها و بخش های بی موی سر متغیر خواهد بود.

هزینه کاشت مو

کاشت مو قیمت های متفاوتی دارد. همان طور که در متون فوق گفته شد یکی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت کاشت، انتخاب روش آن می باشد. هر چه روش انتخابی تان جدیدتر باشد و از ابزار آلات و دستگاه های به روزتری استفاده شود، قطعاً لازم است هزینه بیشتری را تقبل کنید؛

اما باید بدانید که به هیچ عنوان کیفیت کار را قربانی هزینه آن نکنید. روش های سنتی و قدیمی از قیمت کمتری برخوردار هستند اما درصد خطای آن نیز بیشتر است و احتمالاً نتیجه مطلوبی نیز به همراه نداشته باشد.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت کاشت مو تهران

یکی از مهم ترین عواملی که بر هزینه های کاشت می تواند تأثیر بگذارد تعداد گرافت هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. سن افراد یکی دیگر از عواملی است که ممکن است بر هزینه کاشت مو تأثیر گذار باشد. شاید برایتان جالب باشد اما دلیل کاشت نیز می تواند بر قیمت نهایی آن مؤثر واقع شود.

مهارت و تخصص پزشک متخصص و کلینیک زیبایی که به آن مراجعه می کنید از دیگر عواملی است که بر قیمت کاشت مؤثر است. لازم است بدانید علاوه بر هزینه های عمل جراحی، هزینه هایی که جهت انجام آزمایشات و داروهای بعد از جراحی صورت می گیرد را نیز باید در نظر گرفت. پس سعی کنید با بهترین کلینیک های کاشت مو در ایران آشنا شوید.

هزینه کاشت مو برای خانم ها

برخی از افراد فکر می کنند هزینه کاشت مو در زنان به دلیل بلندی موها بیشتر است؛ اما در حقیقت کاشت برای خانم ها و آقایان از قیمت یکسانی برخوردار است.

اگر خانمی جهت کاشت موی سر تصمیم داشته باشد کم هزینه ترین روش ممکن را انتخاب کند به او بهره گیری از روش FUT را توصیه می کنیم. میزان مویی که در کاشت موها استفاده می شود، می تواند در قیمت آن تأثیرگذار باشد.

هزینه مقرون به صرفه کاشت مو در ایران نسبت به سایر کشورها 

یکی از رایج ترین و اشتباه ترین دلایل ارزانی کاشت مو در ایران، وجود دستگاه های بی کیفیت است. در اینجا باید بگوییم کشور ایران در کنار ارزان بودن این کاشت، بالاترین مقام را برای کاشت مو کسب کرده است و دلیل قیمت پایین این کاشت در ایران این است که مراکز متعددی وجود دارد که در رقابت با یکدیگر هستند، به همین دلیل است که ارزان قیمت کار می کنند تا مشتری را به طرف خود جذب کنند.

قیمت کاشت هر تار مو 

در کشور ایران هزینه کاشت مو مانند سایر کشورهای دیگر متغیر است و قیمت ثابتی ندارد. همان‌طور که از قبل گفته شد، هزینه کاشت مو تهران چیزی بین ۳ تا ۶ میلیون است که بسته به عوامل زیادی تغییر خواهد کرد. هزینه کاشت مو نسبت به تعداد گرافت های مو سنجیده می شود اما هر کلینیکی که گران تر گفت دلیل بر این نیست که کیفیت کار آن بسیار بالا است.

هزینه کاشت مو تهران برای خانم ها

بسیاری از خانم ها که ریزش مو همیشگی دارند، داوطلبان مناسبی برای این کاشت نیستند چراکه به دلیل ریزش مو، بانک موی مناسبی نخواهند داشت. موارد زیر می توانند به کاشت مو برای خانم هایی که ریزش مو دارند کمک کند:

  • الگوی ریزش موی مردانه در اکثر خانم ها

در این الگو، اکثر موهای قسمت بالا و فرق سر و جلو سر خانم ها در حال ریزش هستند که در آن هنگام، موهای پشت سر و کناره های سر باقی می ماند.

  • خط رشد مو بیشتر از حد لازم به طور ارثی

در این مورد، اکثر بانوان چهره طبیعی و زنانه خود را از دست می دهند و برای جبران این کار باید پیوند مو انجام دهند.

  • به وجود آمدن خط رویش موی زنانه برای اشخاص ترا جنسیتی

پیوند مو به عنوان اساسی ترین مرحله برای آقایانی که قصد تغییر جنسیت دارند و می خواهند که جز بانوان قرار بگیرند، مناسب است.

  • ریزش های پی در پی موها به دلیل ایجاد زخم

در مواقعی که ریزش مو بر اثر زخم های موجود در سر شما است، باید کاشت مو در آن ناحیه انجام شود تا به زخم ها خاتمه دهد و ریزش را قطع کند.

نکات انتهایی در مورد هزینه کاشت مو تهران

همان طوری که در متون فوق گفته شد تعداد گرافت های مورد استفاده به هنگام کاشت بسیار اهمیت دارد. اگر فردی در پشت سرش بانک موی مناسبی نداشته باشد احتمالاً قادر به انجام کاشت نخواهد بود. اگر توانایی پرداخت هزینه کاشت را ندارید بهتر است با متخصص خود موضوع را در میان بگذارید.

از آن جایی که در بسیاری از کلینیک ها، کاشت مو طی دو الی سه جلسه انجام می شود بنابراین می توان تا زمانی که مراحل کاشت تمام شد هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنید. اگر در سن پایین تر و نوجوانی اقدام به کاشت مو کنید قطعاً در سنین بالاتر دوباره موهایتان ریزش پیدا خواهد کرد و مجبور خواهید شد دو مرتبه مو بکارید.

نتیجه گیری

کاشت مو تهران بهترین روشی است که می توان به کمک آن عارضه کم مویی یا بی مویی را بین خانم ها و آقایان برطرف کرد. قبل از انجام کاشت موی سر طبیعی لازم است به اندازه کافی تحقیق و بررسی کنید تا کلینیکی معتبر و ایده آل را انتخاب کنید.

اگر قصد کاشت مو را دارید باید اولین کاری می کنید تحقیق در مورد قیمت و هزینه کاشت مو باشد چراکه این هزینه ها بسته به نوع کلینیک زیبایی، تعداد گرافت های برداشته شده، روش استفاده شده و … این هزینه متفاوت می باشد. افراد زیادی هستند که به دلایل متعدد به دنبال کاشت می گردند که این کاشت بسیار طبیعی به نظر می رسد و دارای عوارض جزئی نیز می شود.

انتخاب یک متخصص حرفه ای و متبحر که از دستگاه های پیشرفته و به روزی استفاده می کنند بسیار حائز اهمیت است. جهت دور کردن استرس و اضطرابی که از نتیجه کاشت دارید بهتر است با متخصص خود صحبت کنید و از وی راهنمایی کنید. روش های مراقبت از موهای کاشته شده را از پزشک معالج خود بپرسید تا در آینده با مشکلات و عوارض آن روبه رو نشوید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 6 بهمن 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.