تعبیر خواب امپول زدن در خواب

درباره تعبیر خواب آمپول زدن از معبران بزرگ بخوانید تعبیر خواب آمپول زدنسرنگ نصیحتی و خیرخواهی و دلالت و راهنمایی است و کسی که سرنگ دارد وتعبیر خواب آمپول زدن آن را …

از سپستان چه می دانید؟

از سپستان چه می دانید؟ میوه و درخت بمبر که اسم فارسی آن سپستان می باشد در اواسط خردادماه تا اواخر تیرماه در شهرستانهای لامرد و مهر به ثمر دهی می رسد. …

تعبیر خواب مرده چیست و مرده در خواب دیدن چه معنایی دارد؟

تعبیر خواب مرده چیست و مرده در خواب دیدن چه معنایی دارد؟ تعبیر خواب مرده چیست و مرده در خواب دیدن چه معنایی دارد؟ ابراهيم كرماني گويد: اگر ديد مرده زنده شد. …

خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

انگور یکی از میوه های شیرین و بسیار مقوی در میان میوه های دیگر است که دارای رنگ و اندازه های مختلفی است.انگور این میوه در روی درختی است رونده که به دور خودش می پیچد و بالا می رود. این درخت بیش از آب نیاز به تکیه گاه دارد تا بتواند به رشد خودش ادامه دهد.انگور یکی از قدیمی ترین میراث های ایران کهن است که خواص بسیاری برای سلامتی و رفع بسیار بیماریها داردانگور .از انواع انگورهایی که در کشور ما عرضه میشود یکی انگور یاقوتی است به رنگ قرمز مایل به قهوه ای با خوشه های نسبتا” بزرگ با دانه های کوچک به اندازه ی نخود که انگور نوبر میدان های تره بار است. همچنین انگور عسگری با دانه های سبز بیضی و نیز انگور بی دانه ی مهتی خانی، ریش بابا، ایته(دانه بزرگ هسته دار) انگور سیاه،انگور پشت سبز و بنفش به نام صاحبی و انگور شکر شیراز می توان نام برد.

انگور , خواص انگور , فواید انگور , انگور عسگری

خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

 

 • انگور اخلاط بدن را متعادل می‌کند.
 • بسیار مقوی و مغذی است.
 • خون را تصفیه می‌کند.
 • انگور سینه و ریه را صاف و تمیز می‌کند.
 • برطرف کننده یبوست است.
 • انگور برای درمان ورم معده و روده مفید است.
 • در درمان سل ریوی و سیاه سرفه موثر است.برای درمان اسهال خونی از انگور استفاده می‌شود برای درمان نقرس بسیار مفید است.

  خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

 • آنهایی که معده ضعیف دارند باید انگور را بدون پوست بخورند زیرا پوست آن دیر هضم است و موجب دل درد ، نفخ و عوارض دیگر می‌گردد.انگور بهترین میوه برای کسانی است که می‌خواهند لاغر شوند و بدن خود را از انگور اسید اوریک ، سنگهای صفراوی و مسمومیت ناشی از سرب یا جیوه پاک کنند. اینگونه اشخاص باید در هر هفته به مدت 2 روز فقط آب انگور بخورند و رژیم آب انگور بگیرند.

  خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

  برای تقویت و طراوت پوست و همچنین روشن کردن رنگ پوست ، آب انگور تازه را با یک تکه پنبه بصورت بمالید و پس از ده دقیقه با آب نیمگرم محتوی کمی جوش شیرین بشویید.زیاده روی در مصرف آب انگور بطور مداوم ایجاد سنگ کلیه می‌کند.

 • انگور , خواص انگور , فواید انگور , انگور عسگری

  خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

  هر چه رنگ انگور پررنگ تر باشد، غلظت فیتوکمیکال ها در آن بیشتر بوده و انگور های حاوی هسته نیز اگر هسته آنها خورده شود؛ خود هسته می تواند حرکات روده را به ویژه در افرادی که مشکل یبوست دارند، کنترل کند.
  البته این افراد باید مایعات فراوانی هم مصرف کنند. وقتی این ماده خورده می شود، ضدالتهاب بوده وانگور به ویژه در افرادی که دچار تصلب شرایین هستند و مشکلات التهابی دارند انگور سبب بهبود حالت می شود.

  خاصیت دیگری که این میوه داردانگور  این است که اجازه نمی دهد پلاکت ها در خون به هم بچسبند و از گرفتگی عروق پیشگیری می کند. ضدسرطان بوده و خاصیت ضدپیری هم دارد و سلول ها را از گزند رادیکال های آزاد کهانگور عامل پیر شدن سلول ها هستند، محافظت می کند.

   

  خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

  در ضمن حافظ سیستم قلب و عروق بوده و از لخته شدن خون درانگور عروق قلب پیشگیری کرده و در عین حال خاصیت فیتواستروژنی هم دارد یعنی آنتی اکسیدانی است که نه تنها خواص ضدسرطانی دارد بلکه تا حدی حالت استروژنی ضعیفی هم ایجاد می کند.

  انگور , خواص انگور , فواید انگور , انگور عسگری

  خواص درمانی میوه انگور را می شناسید ؟

  در کل مصرف انگورهای رنگین تر می تواند برای بدن مفیدتر باشد و به عبارت ساده تر تمامانگور میوه ها و سبزیجاتی که به رنگ نارنجی، قرمز یا بنفش هستند، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضدپیری بیشتری داشته و مفیدند.

 • انگور

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 27 دی 1396

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.