عوارض و طریقه مصرف قرص لونژیل 1/5 چیست

عوارض و طریقه مصرف قرص لونژیل 1/5 چیست

قرص لونژیل قرص لونژیل ,قرص لونژیل چیست,قرص لونژیل 1.5,قرص لونژیل ویکیپدیا,قرص لونژیل و پریود,قرص لونژیل 75 درصد,قرص لونژیل 1.5 چیست,قرص لونژیل ۱.۵ توضیحاتی در مورد قرص لونژیل در حال حاضر در ایران …

علت و علائم و تشخیص آپاندیسیت حاد و مزمن در کودکان چیست

علت و علائم و تشخیص آپاندیسیت حاد و مزمن در کودکان چیست

آپاندیسیت آپاندیسیت ,آپاندیسیت + علائم,آپاندیسیت چیست,آپاندیسیت مزمن,آپاندیسیت Pdf,آپاندیسیت Ppt,آپاندیسیت پرفوره چیست,آپاندیسیت حاد چیست توضیحاتی در مورد آپاندیسیت مهمترین علامت این بیماری درد کولیکی ( انقباض و گرفتگی ) در اطراف ناف است. …

علائم هشدار دهنده کم آب شدن بدن

علائم هشدار دهنده کم آب شدن بدن

علائم هشدار دهنده کم آب شدن بدن کم آبی بدن,بیماری کم آبی بدن,کم آبی بدن در بارداری,علائم کم آبی بدن,درمان کم آبی بدن,درمان کم آبی بدن با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای …

صورت چه واقعیت‌ هایی را در مورد سلامت فرد فاش می‌کند

کلسترول بالا,بیماری کلسترول بالا,کلسترول بالا در بارداری,علائم کلسترول بالا,درمان کلسترول بالا,درمان کلسترول بالا با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان کلسترول بالا,کلسترول بالا را چگونه درمان کنیم,کلسترول بالا در کودکان,کلسترول بالا در بزرگسالان,کلسترول بالا در نوزادان,کلسترول بالا در بهار,کلسترول بالا در تابستان,کلسترول بالا در پاییز,کلسترول بالا در زمستان,آشنایی با کلسترول بالا,همه چیز در مورد کلسترول بالا,کلسترول بالا واگیردار است,کلسترول بالا و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان کلسترول بالا

علائم بیماری,نشانه های بیماری,علائم کلسترول بالا

به گزارش یی اس ام اس : ویژگی‌های صورت سرنخ‌هایی مهمی درمورد سلامت یا بیماری فرد محسوب می‌شوند. بینی بزرگ، چین و چروک روی پیشانی، عقب کشیدن خط مو همه نشانه‌هایی هستند که می‌توانند اطلاعاتی درخصوص وضعیت کلی سلامت فرد ارائه کنند.

چشم

کلسترول بالا در خون به شکل حلقه سفیدی در عنبیه – بخش رنگی چشم – ظاهر می‌شود. نشانه دیگری از این مشکل، رسوب چربی در سفیدی چشم است؛ شکل‌گیری توده یا جوش‌های کوچک روی پلک و پوست نیز از مشکل کلسترول بالا محسوب می‌شود.افتادگی پلک می‌تواند نشانه‌ای از مختل شدن عملکرد عصب‌های چشم باشد؛ این مسئله احتمالا ناشی از یک ویروس است که باعث ملتهب شدن عصب شده است. در موارد نادر، افتادگی پلک می‌تواند نشانه بروز سکته باشد.

دهان

تیرگی زبان ناشی از ساختارهای کوچکی موسوم به پاپیل بر سطح زبان است که طبیعی نبوده و نشانه‌ای از تجمع باکتریایی است که باعث تغییر رنگ زبان می‌شود.
افراد دارای دندان های نازک و کوتاه نیز احتمالا با مشکل ریفلاکس اسید معده مواجه هستند؛ بازگشت اسید معده به دهان باعث ذوب شدن و از بین رفتن ساختار دندان‌ها می‌شود.

پوست

رنگ زرد پوست و چشم‌ها می‌تواند ناشی از عوارض جانبی برخی داروها بخصوص در بیماران مبتلا به فشار خون بالا و دیابت باشد. آسیب جدی کبدی نیز با زرد شدن رنگ پوست همراه است.
لکه‌های قهوه‌ای روی پوست در زنان بیش از مردان شایع است؛ این مشکل اغلب در اثر تغییرات در هورمون استروژن روی داده و در زنان باردار یا افرادی که قرص هورمونی مصرف می‌کنند، دیده می‌شود. قرار گرفتن در معرض پرتوهای مضر فرابنفش خورشید نیز در ایجاد لکه‌های قهوه‌ای روی پوست بویژه گونه ها نقش دارند.
خطوط عمیق چین و چروک روی صورت و پوست می‌تواند نشانه‌ای از مشکل پوکی استخوان باشد.

گوش

گوش چروکیده یا چین‌های مورب در اطراف لوب گوش با خطر بیماری‌های قلبی در ارتباط است.

بینی

برجستگی‌های قرمز روی بینی و گوش ناشی از شرایط نادری موسوم به سارکوئیدوز است که بیشتر در ساکنان شمال اروپا و آفریقا دیده می‌شود. بینی بزرگ نشانه بدی نبوده و به معنای سد بهتر در برابر باکتری‌ها و ذرات گرد و غبار محسوب می‌شود.

علائم بیماری,نشانه های بیماری,علائم کلسترول بالا

مو

نازک شدن مو نشانه‌ای از بیش فعالی غده تیروئید است و کم مویی و عقب رفتن خط مو در زنان، مشکل فقر آهن را نشان می‌دهد. نازک شدن ابروها نیز ناشی از فعالیت ناکافی تیروئید است.
رشد موهای زائد روی صورت نیز ناشی از سطوح بالای هورمون آندروژن است.

منبع : isna.ir

صورت چه واقعیت‌ هایی را در مورد سلامت فرد فاش می‌کند

آخرین بروز رسانی در : شنبه 23 مرداد 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.