گل چهل سکه

گل چهل سکه

خواص گل چهل سکه,فواید گل چهل سکه,گل چهل سکه درمانی,خاصیت گل چهل سکه,خواص گل چهل سکه درمانی,خواص گل چهل سکه برای پوست,خواص گل چهل سکه برای مو,خواص گل چهل سکه برای جوانی,خواص گل چهل سکه برای بارداری,خواص خوردن گل چهل سکه,فواید گل چهل سکه خام,فواید گل چهل سکه پخته

گل چهل سکه

به گزارش بی اس ام اس : گل چهل سکه گیاهی است با خواص دارویی باارزش که اغلب در چین و ژاپن به صورت خودرو می روید. چای تهیه شده از گل  چهل سکه حاوی ترکیبات مفیدی از جمله فلاوونوئید است که از عضلات قلب و عروق محافظت کرده و بدن را در برابر بیماری های قلبی و عروقی و اختلال تنظیم فشار خون محافظت می کند. تحقیقات نشان داده است نوشیدن یک تا دو فنجان از دم کرده این گل گردش خون را تسریع کرده و علاوه بر کاهش خطر ابتلا به واریس سیاهرگی، فشار خون را تنظیم می کند.

گل چهل سکه

دم کرده گل چهل سکه تأثیر بسزایی در شنوایی داشته و افسردگی و آلزایمر را بهبود می بخشد. آمارها حاکی از آن است این نوشیدنی اغلب سردردها را بخصوص سردردهای میگرنی را کم کرده و دوره های آن را کاهش می دهد.این نوشیدنی در درمان تعدادی از اختلالات هورمونی مؤثر است همچنین افرادی که در معرض خطر آسیب به شبکیه چشم هستند می توانند با استفاده از دم کرده گل چهل سکه، از چشم خود محافظت کنند. پژوهش های اخیر نشان داده است چای گل چهل سکه حافظه را تقویت کرده و با افزایش توانایی مغز کیفیت یادگیری را بهبود می بخشد.

منبع:روزنامه ایران

گل چهل سکه

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.