قیمت بهترین مدل‌های دوچرخه کوهستان

قیمت بهترین مدل‌های دوچرخه کوهستان

قیمت دوچرخه‌های بازار تفاوت زیادی با یکدیگر دارند و طبق معیار های مشخصی قیمت گذاری می‌شوند که برای نمونه می‌توان به طراحی، کیفیت مواد اولیه ، سبک دوچرخه و… اشاره کرد که …

مکانیک سیار در محل

مکانیک سیار در محل

مکانیک سیار در محل سرویس خودرو در محل توسط مکانیک سیار در امداد خودرو تهران یک مکانیک سیار آنلاین است که وظیفه آن عیب‌یابی و تعمیر تمامی خودروهای ایرانی و خارجی را …

خصوصیات بهترین جراح بینی تهران چیست ؟

خصوصیات بهترین جراح بینی تهران چیست ؟

خصوصیات بهترین جراح بینی تهران چیست ؟ پیش کدوم دکتر بینیمو عمل کنم؟ کدوم دکتر تو تهران برای جراحی بینی گوشتی خوبه؟ بهترین جراح بینی تهران کیه؟ قیمت جراحی بینی تو تهران …

ایده های جالب استفاده از فنس چمن مصنوعی

G:\puyapardaz\seo\atlas chaman\رپورتاژ\ایده های جالب استفاده از فنس چمن مصنوعی\New folder\Artificial grass fence .jpg

در زندگی ماشینی امروز که از فضای طبیعت دور هستیم بهتر است محوطه سازی و طراحی فضای اطرافمان الهام بخش عناصر طبیعی باشد. فنس چمن مصنوعی یکی از محصولاتی جالبی است که در حین مقاوم و مستحکم بودن از نظر ظاهری بسیار زیبا و روحیه بخش می باشد. فنس چمن مصنوعی همان فنس معمولی است که اطراف مفتول های آن توسط الیاف چمن مصنوعی پوشانده شده است. فنس چمن مصنوعی را در کاربردهای متفاوت با ایده های جالب می توان مورد استفاده قرار داد.

فنس چمن مصنوعی چیست؟

فنس چمن مصنوعی نوعی فنس است که از لحاظ ساختاری شبیه به فنس معمولی است با این تفاوت که اطراف مفتول های آن توسط الیاف چمن مصنوعی پوشانده شده است. هر جا که فنس معمولی کاربرد داشته باشد فنس چمن مصنوعی نیز می تواند کاربرد داشته باشد. فنس چمن مصنوعی از نظر استحکام و مقاومت هیچ تفاوتی با فنس معمولی نداشته و تنها فرق آن وجود الیاف چمن مصنوعی می باشد. الیاف بافته شده در این نوع فنس از جنس الیاف چمن مصنوعی با ترکیب رنگ سبز تیره و روشن و در ارتفاع 35 میلیمتر می باشد که پوشش فوق العاده ای ایجاد می کند. استفاده از فنس چمن مصنوعی برای مکان هایی که زیبایی ظاهری و محفوظ بودن فضا اهمیت داشته باشد مناسب است. فاصله بین گره های مفتول بافته شده در فنس را چشمه می گویند. فنس چمن مصنوعی با دو سایز چشمه تولید می شود. فنس چمن مصنوعی با چشمه 4 در 4 و فنس چمن مصنوعی با چشمه 5 در 5

فنس چمن مصنوعی چشمه 4 در 4

فاصله دو گره از یکدیگر در بافت این فنس 4 سانتی متر می باشد. این فنس داری شبکه های کوچک تر می باشد و منظره پشت فنس از لحاظ دیداری محفوظ تر می باشد.

فنس چمن مصنوعی چشمه 5 در 5

در این نوع فنس چمن مصنوعی فاصله دو گره از یکدیگر 5 سامنتی متر می باشد که سبب شده نسبت به نوع قبلی شبکه های بزرگتری داشته باشد. منظره پشت فنس چمن مصنوعی چشمه 5 نسبت به چشمه 4 بیشتر مشخص می باشد.

ویژگی های فنس چمن مصنوعی

فنس چمن مصنوعی از مفتول فلزی گالوانیزه تشکیل شده است که هرگز دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود.

الیاف پیچیده شده به دور فنس چمن مصنوعی مقاوم به اشعه ماورا بنفش خورشید بوده و در اثر تابش نور خورشید به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی و پوسیدگی نخواهد شد.

الیاف فنس چمن مصنوعی در برابر سرما و یخ زدگی نیز مقاوم می باشد.

فنس چمن مصنوعی قابل شستشو بوده و به راحتی نظافت می شود.

فنس چمن مصنوعی در متراژهای متفاوت با ارتفاع 1 متر،1/20 متر، 1/30 متر، 1/40 متر، 1/50 متر و 2 متر در رول های 10 متری تولید و به بازار عرضه می شود.

مزایای فنس چمن مصنوعی

فنس چمن مصنوعی سبز و زیبا بوده که شادابی و طراوت خاصی به فضا می بخشد و استرس محیط را را کاهش داده که همین امر سبب می شود فضا را به محلی برای آرامش روحی و جسمی مبدل کند. این ویژگی از مهمترین مزایای فنس چمن مصنوعی به شمار می رود.

فنس چمن مصنوعی می تواند پوشش خوبی بین دو فضای مجزا ایجاد کند به طوریکه این دو فضا از لحاظ دیداری محفوظ شود.

فنس چمن مصنوعی بسیار مقاوم و محکم بوده و به جای انواع حصار کشی می توان از آن استفاده کرد، بدون آن که نگران استحکام آن باشید.

فنس چمن مصنوعی نسبت به هر نوع حصار کشی از مصالح ساختمانی ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

فنس چمن مصنوعی از نصب سریع و آسانی برخوردار می باشد.

کاربردهای جالب فنس چمن مصنوعی

فنس چمن مصنوعی همان طور که از اسمش پیداست نوعی فنس است. بنابراین هر جایی که فنس کاربرد داشته باشد فنس چمنی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. ظاهر سرسبزو زیبای فنس چمنی باعث شده در کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار گیرد. این روز ها افراد زیادی با اجرای ایده های جالب فنس چمن مصنوعی را مورد استفاده قرار داده و از مزیای آن بهر مند می شوند. در ادامه با کاربردها و ایده های جالب استفاده از فنس چمن مصنوعی آشنا شوید:

استفاده از فنس چمن مصنوعی به عنوان پارتیشن در اتاق و محل کار

گاهی اوقات در منزل و محل کار نیاز به جداسازی یک فضا به دو بخش یا بخش های متفاوت می باشد. برای این منظور نیاز به پارتیشن می باشد. فنس چمن مصنوعی قابلیت استفاده به عنوان پارتیشن در اتاق و محل کار را دارد و می توان از آن برای جداسازی بخش های مختلف استفاده کرد. استفاده از فنس چمن مصنوعی به عنوان پارتیشن ایده ای نو و متکرانه به شمار می رود. چرا که فنس چمن مصنوعی به دلیل ظاهر زیبا انرژی بخش بوده و می تواند انرژی افراد را در محل کار بالا ببرد و موجب افزایش راندمان کاری افراد شود.

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای دیوار سبز

فنس چمن مصنوعی یکی از بهترین متریالی است که برای ساخت دیوار سبز و یا گرین وال می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید فنس چمن مصنوعی را به راحتی بر روی دیوار مورد نظر نصب نمایید، سپس با متصل کردن گیاهان طبیعی و مصنوعی دیوار سبز مورد نظر خود را طراحی و اجرا نمایید.

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای حصار کشی باغ

شاید دیده باشید که برای مرز بندی زمین های زراعی و یا حصار کشی باغ از فنس و … استفاده می شود. فنس چمن مصنوعی را می توان برای حصار کشی باغ و زمین های زراعی مورد استفاده قرار داد. برای این کاربرد بهتر است از فنس چمن مصنوعی با ارتفاع 2 متر استفاده کنید تا ارتفاع مناسب تری را محصور کنید.

G:\puyapardaz\seo\atlas chaman\رپورتاژ\ایده های جالب استفاده از فنس چمن مصنوعی\New folder\Artificial grass fence for the garden .jpg

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای بالای دیوار حیاط ویلا و منزل

گاهی اوقات نیاز است دیوار حیاط ویلا یا منزل برای محفوظ تر بودن بلند تر باشد. شما می توانید با استفاده از فنس چمن مصنوعی ارتفاع دیوار را افزایش داده و حیاط منزل و ویلا را با پرداخت هزینه کمتر محفوظ تر کنید که صد البته از لحاظ بصری باعث زیبایی محیط نیز خواهد شد.

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای روف گاردن

امروزه استفاده از پشت بام به عنوان بام سبز و روف گاردن بسیار رواج یافته با استفاده از فنس چمن مصنوعی در پشت بام می توان روف گاردن زیبایی طراحی کنید. استفاده از فنس چمنی برای پوشاندن کولر و محافظ کردن لبه پشت بام می تواند گزینه خوبی باشد.

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای رستوران و کافه رو باز

فنس چمن مصنوعی را می توان برای دیزاین و جداسازی بخش های مختلف کافه و رستوران های رو باز مورد استفاده قرار داد.

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای دور استخر

اطراف استخر محل نا امنی برای کودکان است. با فنس چمن مصنوعی را می توانید به عنوان محافظ دور استخر استفاده کنید. رنگ سبز فنس چمن مصنوعی در کنار رنگ آبی استخر ظاهر زیبایی به محیط خواهد بخشید.

G:\puyapardaz\seo\atlas chaman\رپورتاژ\ایده های جالب استفاده از فنس چمن مصنوعی\New folder\Artificial turf fence for pool area.jpg

استفاده از فنس چمن مصنوعی برای آلاچیق

فنس چمن مصنوعی از بهترین متریال مناسبی است که برای دیوار و سقف آلاچیق می توان مورد استفاده قرار داد. فنس چمن مصنوعی ظاهر زیبایی به آلاچیق بخشیده و با ایجاد سایه سبب خنک تر شدن فضای داخل آلاچیق خواهد شد.

استفاده از فنس چمن مصنوعی در بالکن

خیلی از افراد برای راحتی بیشتر و یا داشتن کودک خردسال دوست دارند تا فضای بالکن محفوظ و امن تر باشد. فنس چمن مصنوعی فضای بالکن را تا حد زیادی محفوظ کرده و امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند که به ظاهر بالکن نه تنها آسیب نمی زند بلکه سبب زیبایی بیشتر آن نیز خواهد شد.

قیمت فنس چمن مصنوعی

قیمت فنس چمن مصنوعی نسبت به دیگر مصالح ساختمانی که برای جدا سازی و حصار کشی استفاده می شود بسیبار ارزان تر است. قیمت فنس چمن مصنوعی بسته به اندازه چشمه و متراژ متغییر می باشد. فنس چمن مصنوعی با چشمه 4 در 4 از فنس چمن مصنوعی چشمه 5 در 5 قیمت بالاتری را داراست. چرا که در ساخت این نوع فنس چمن مصنوعی مفتول فلزی گالوانیزه ی بیشتر استفاده شده است. برای اطلاع از قیمت فنس چمنی می توانید به صفحه قیمت چمن مصنوعی در سایت شرکت اطلس چمن گستربه نشانی www.atlaschaman.com مراجعه کنید. لازم به ذکر است که تمامی این قیمت ها بروز می باشد. شرکت اطلس چمن گستر بدارای بیش از بیست سال سابقه درخشان در تولید، فروش و نصب انواع چمن مصنوعی تزئینی، چمن مصنوعی ورزشی و فنس چمن مصنوعی با بهترین قیمت می باشد. برای خرید فنس چمن مصنوعی می توانید با شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن گستر تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان در این خصوص را دریافت نموده و با خیال آسوده یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

 

ممنونیم که از پیج اینستاگرام ما حمایت می کنید و عضو می شوید

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 15 اسفند 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.