معرفی چتروم های فارسی شلوغ عسل چت و دنیا چت

معرفی چتروم های فارسی شلوغ عسل چت و دنیا چت

چت روم های فارسی شلوغ ایرانی که نام های عسل چت و دنیا چت و احساس چت میباشد را معرفی میکنیم . چت روم فارسی عسل چت چتروم شلوغ فارسی که برای …

بلوبانک میلیونی شد

بلوبانک میلیونی شد

بلوبانک میلیونی شد بلو اکنون به‌علاوه‌ی شما در بلندترین شب سال در بلندترین نقطه ایستاد به گزارش روابط عمومی بلوبانک، استارتاپ پیشرو حوزه نئوبانک ایران در روزهای نزدیک به طولانی‌ترین شب سال …

تورهای گروهی زمینی

تورهای گروهی زمینی

تورهای گروهی زمینی سفر با تور چه مزیت های دارد؟ امروزه برای اینکه بتوانیم سفر عالی را برای خود رقم بزنیم روش های متفاوتی وجود دارد و اگر جز افرادی باشید که …

سایت فالوممبر

با فالو ممبر، پیج اینستاگرام شما دیگر یک پیج نیست. یک غول چراغ جادوست که تمام روابط عمومی و تبلیغات را برای مشتریان کسب و کار شما بر عهده می گیرد. همین را در مورد کانال تلگرامی شما هم میگوییم. با تکنولوژیهای ارتباطی جدید، دنیای کسب و کار آنقدر سریع تغییر میکند که اگر هر روز گوش به زنگ نباشید، از آن، جا خواهید ماند. تغییرات جدید فناوری، حتی مدل قدم زدن شما را در دنیای کار هم تغییر خواهند داد.

از نظر سایت فالو ممبر تلاش در دنیای کسب و کار دیجیتال، با تلاش در دنیای کسب و کار سنتی بسیار متفاوت است. پله های ترقی دنیای سنتی جای خود را به آسانسورهای مدرن داده اند. هوشمندی و استفاده از ابزار و تکنیکهای درست میتواند مانند یک سکوی پرتاب برای رشد کسب و کار شما عمل کند. و در کوتاهترین زمان ممکن، بیشترین بهره وری را داشته باشد.

عددها را جابجا کنید تا رتبه کسب و کار شما جابجا شود

فالو ممبر این مژده را به شما می دهد که آمار و اعداد به نمایش درآمده در پیج اینستاگرام یا کانال و گروه تلگرامی شما، ضامن اعتبار و جلب اعتماد مشتریان است. آمار فالوور های یک پیج یا کانال، اولین گزینه ای است که برای انتخاب یک کسب و کار دیجیتال مورد توجه مشتریان قرار میگیرد. ما انسانها به عقل جمعی و درستی گزینه هایی که اغلب افراد تجربه ی استفاده از آن را داشته اند اعتماد میکنیم و به همین دلیل تا امروز زنده مانده ایم. واقعیت این است که همه چیز را همگان دانند و متصل شدن به یک هوش جمعی خیال ما را از مسائلی که به آنها آگاه نیستیم راحت میکند.

مشتریان فالو ممبر بسیار باهوش تر و آگاه تر از آن هستند که فریب تبلیغات زرد و بی پایه را بخورند. افزایش دسترسی به انواع منابع اطلاعاتی و روز دنیا، مشتریان را برای انتخاب بهترین ها بسیار زیرک کرده است. امروز دیگر صرف زمان هم یک هزینه محسوب می شود که انسان ها برای بدست آوردن خواسته ها و نیازهایشان به آن هم دقت می کنند.

با این اوصاف اگر قصد دارید تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام خود را بالا ببرید، پیشنهاد می کنیم کار را به کاردان بسپارید. شناختن الگوریتم های هوش مصنوعی به کار رفته در شبکه های اجتماعی و روشهای جذب فالوور که هر چند هفته یکبار آپدیت میشوند برای یک متخصص سخت نیست.

 

انتخاب هوشمندانه فالوور های اینستاگرام و تلگرام

فالوممبر

مشتریان فالو ممبر دوست دارند عضو گروهی باشند که با معیارهای آنها همخوانی دارد و نیازها و خواسته های آنها را برطرف میکند. گروهی که اگر لازم باشد با ارائه ی رای و نظر خود از آن طرفداری هم خواهند کرد. فالو ممبر به شما کمک می کند تا افراد مورد نظر را به گروه خود جذب کنید. افرادی که پرسونای لازم را برای تبدیل شدن به مشتریانی وفادار دارند. و می توانند بهترین تبلیغات مویرگی را برای گسترش کسب و کار شما انجام دهند.

کارشناسان فالو ممبر تمام ایده های افزایش عضو و بازدید را رصد کرده اند و با بهترین تکنیک های روز آشنا هستند. لذت شنیدن یک دینگ نوتیفیکیشن روی گوشی همراه، کیف کردن از دیدن تعداد لایک ها و قلب های قرمز کوچک اینستاگرامی و تلگرامی یک واقعیت است. دیدن عددهای کنار لایک و پسندیده شدن هم لذت بخش است و هم به محتوای ارائه شده شما اعتبار میدهد. اعتبار کسب و کارهای قدیمی که به واسطه ی قدمت و سابقه ی کار بدست می آمدند. در دنیای مدرن و شبکه های اجتماعی جای خود را به عددهای کنار قلب ها و لایک ها و آمارهای بازدید داده اند.

 

خدمات عمومی فالو ممبر برای مشتریان

برای آسان تر شدن استفاده از خدمات فالو ممبر یک اپلیکیشن طراحی کرده ایم. میتوانید به طور مستقیم از خدمات ارائه شده در سایت برای افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام هم استفاده کنید. در ادامه به کارآمد ترین خدمات ارائه شده توسط فالو ممبر که می تواند یک جهش اساسی در کسب و کار شما ایجاد کند می پردازیم.

فالوور ارزان : فالو ممبر از سیزده تکنیک موثر و مورد تایید الگوریتم های اینستاگرام و تلگرام برای افزایش تعداد فالوور استفاده می کند. به دلیل وجود احتمال ریزش بین 15 تا 20 درصد از فالوورها، 20 درصد فالوور بیشتر هدیه فالو ممبر را دریافت خواهید کرد. تمام این اتفاقات در عرض 1 تا 12 ساعت خواهند افتاد و هزینه ای معادل 15 تا 150 هزار تومان خواهد داشت که در مقایسه با بازده کار، تقریبا رایگان محسوب می شود.

بازدید ارزان: فراموش نکنید که بازدیدها اعتبار کسب و کارهای دیجیتال هستند. ظرف 1 تا 4 ساعت می توانید حداکثر 1M برای هر پست بازدید داشته باشید که عالیست! با این وجود فالو ممبر 20 درصد بازدید بیشتر را با هزینه ای بین 100 تا 100 هزار تومان به شما ارائه می دهد. و این یعنی یک فرصت عالی برای شناخته شدن با کمترین هزینه ی ممکن.

لایک ارزان : اگر میخواهید ظرف 6 تا 12 ساعت برای پست های اینستاگرامی خود 100 هزار لایک دریافت کنید فالو ممبر این کار را با هزینه ای بین 100 تا 100 هزار تومان انجام خواهد داد.

استوری ارزان: بازدید 20 هزار نفری از تمام استوری هایتان را با هزینه ی باور نکردنی 5 تا 50 هزار تومان به سایت فالو ممبر بسپارید و شاهد رشد صعودی پیج خود باشید.

 

خدمات ویژه برای مشتریان ایرانی

سایت خدمات فضای مجازی فالوممبر

فالوور ایرانی: اگر یک کسب و کار هستید که با مشتریان ایرانی سروکار دارید. افزایش 100K فالوور ایرانی با هزینه ای بین 80 تا 800 هزار تومان می تواند یک فرصت عالی برای شما باشد.

لایک ایرانی: وقتی صحبت از پسندیدن یک کالا یا خدمت باشد، به مصرف کنندگانی که هموطن هستند بیشتر میتوان اطمینان کرد. گرفتن 100K لایک ظرف 6 تا 12 ساعت یکی از مهارت های فالو ممبر است.

بازدید لایو: اگر میخواهید ظرف 15 دقیقه به 5K بازدید یک ساعته از لایو برسید، فالو ممبر را فراموش نکنید. هزینه ی مقرون به صرفه 40 تا 400 هزار تومانی این تکنیک میتواند انگیزه ی خوبی برای بالاتر دیده شدن پیج شما باشد.

کامنت ارزان: کسب کامنت یکی از اثر گذارترین روش های جلب اطمینان مشتریان و همچنین بالا بردن رتبه پیج و گروه است. تنها با صرف مبلغ 6 تا 60 هزار تومان، در یک شبانه روز تعداد 10K کامنت برای پست های اینستاگرامی داشته باشید.

بازدید IGTV: ظرف یک تا چهار ساعت 500K بازدید برای هر پست را با هزینه ی نزدیک به رایگان 1500 تا 15000 تومان تجربه کنید.

ممبر اد اجباری: با همکاری فالو ممبر میتوانید 10K فالوور جدید را در یک شبانه روز به کانال تلگرامی خود اضافه کنید. هزینه ی این کار بین 25 تا 250 هزار تومان خواهد بود.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 20 مرداد 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.