روش پخت و طرز تهیه مینی ساندویچ مرغ خوش طعم مخصوص پیک نیک

روش پخت و طرز تهیه مینی ساندویچ مرغ خوش طعم مخصوص پیک نیک

روش پخت و طرز تهیه مینی ساندویچ مرغ خوش طعم مخصوص پیک نیک طرز تهیه مینی ساندویچ مرغ بسیار خوشمزه در قسمت آشپزی سایت جسارت.امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار …

خواص و مضرات خوردن به لیمو برای بارداری و دوران شیردهی

خواص و مضرات خوردن به لیمو برای بارداری و دوران شیردهی

خواص و مضرات خوردن به لیمو برای بارداری و دوران شیردهی خواص و مضرات خوردن به لیمو برای بارداری و دوران شیردهی در سایت جسارت به لیمو برای بارداری ,به لیمو برای …

گلچین زیباترین شعر در مورد تهمت

گلچین زیباترین شعر در مورد تهمت

شعر در مورد تهمت شعر در مورد تهمت ،شعر در مورد تهمت زدن،شعر در مورد تهمت ناروا،شعری در مورد تهمت زدن،شعری در مورد تهمت،شعر درباره تهمت،شعر حافظ در مورد تهمت،شعر زیبا در …

فـال روزانـه-فال امروز دوشنبه 18 خرداد

چند کلمه ای با آنهایی که امروز تولدشان است

سلام.دوست عزیز 18 خردادی تولدت مبارک.تولد شما همیشه در فصل امتحانات است مانند دی ماهی ها.شما در ماه تیر روابطی تنگاتنگ با دوستانتان دارید.تفریحات در مرداد برای شما بسیار جذاب است.در بهمن موقعیت های خوبی برای شما فراهم می شود.برای شما خوب است که فروردین و اردیبهشت عاشق شوید.مهر ماه بهترین ماه برای شما در زمینه اقتصادی است.شهریور ماه بدبیاری شماست.در این ماه ریسک نکنید و ریسک هایتان را به اسفند بسپارید.

فروردین ماه

امروز در مورد این که به چه کسانی اعتماد می کنید بسیار محتاط باشید چرا که مهربانی و یکدلی شما به صورت متقابل پاسخ نخواهد داشت و ممکن است به نا امیدی و ناراحتی شما منجر شود. پیش از این که عمیقترین احساساتتان را با دیگران در میان بگذارید بد نیست به این که لیاقت اعتماد شما را دارند یا خیر خوب فکر کنید، تا جای ممکن عجله نکنید و آرام پیش بروید. امروز بهتر است زیاد در کار دیگران دخالت نکنید و تا جای ممکن سکوت اختیار کنید. دقیقا چه می خواهید به عشقتان بگویید؟ به زبانی حرف بزنید که او هم متوجه بشود. قبل از این که حرف بزنید کمی به حرف هایتان فکر کنید و سعی کنید طوری حرف بزنید که ناراحتی و دلخوری پیش نیاید و تکه و کنایه را کنار بگذارید. یادتان باشد مکالمه رکن اصلی هر ارتباطی است.

اردیبهشت ماه

امروز بسیار احساساتی هستید و نسبت به هر چیزی که می بینید عکس العمل بسیار شدید نشان می دهید. از لحاظ روحی  بسیار با انگیزه هستید و دوست دارید چیزهای جدید یاد بگیرید. نیاز شدیدی به رسیدگی به جنبه معنوی زندگی خود احساس می کنید، یک سفر مذهبی به مکان های مقدس و یا راز و نیاز با خدا شما را بسیار آرام خواهد کرد. شما به طور معمول فردی هستید که خیلی زود و از طریق حس ششم در مورد دیگران قضاوت می کنید، اما امروز حس ششمتان خیلی خوب کار نمی کند، پس بهتر است 24 ساعت آینده را به این حس خود اعتماد نکنید. اگر امروز را بیرون از خانه بگذراند به احتمال زیاد با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و حتی شاید بتوانید نیمه گمشده خود را بیابید و غرق در عشق شوید.

خرداد ماه

امروز خیالات و رویاپردازی سر شما را حسابی گرم خواهند کرد، اما رویاپردازی لزوما کار وقتگیر و بی نتیجه ای نیست. با فکر کردن به رویاهایتان خواهید توانست پروژه هنری و یا کاری جدیدی را طرح ریزی کنید که می تواند نتایج خوبی برای شما به همراه داشته باشد. تا آخر امروز احساس سبکی خواهید کرد. امروز خیلی سریع می توانید دوست پیدا کنید، پس در جمع های مختلف حضور پیدا کرده و خودتان را به دیگران معرفی کنید، اما یادتان باشد که زیادی صمیمی نشوید. شاید امروز دلتان بخواهد ساعت های زیادی را در کنار عشقتان بگذرانید، اما به احتمال زیاد او خیلی سرحال نیست و نیاز به تنهایی خواهد داشت، به او فشار نیاورید و بگذارید راحت باشد، تعادل در هر چیزی بهترین کار است.

تیر ماه

موقعیت های اجتماعی و فعالیت های گروهی ممکن است شما را با افراد زیادی از دوستان نزدیک گرفته تا آشنایان در ارتباط بگذارند. احتمال دارد فرد جدیدی وارد زندگی شما شود که برای شما اهمیت زیادی پیدا خواهد کرد. اتفاقاتی پیش خواهند آمد که شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد و دوست دارید نظرات خود را در مورد آنها بیان کنید، اگر صمیمیت و صداقت را فراموش نکنید، این کار هیچ اشکالی ندارد. سعی کنید امروز زیادی پرخوری نکنید و قبل از غذا حتما سالاد بخورید! امشب را در کنار عشقتان و با آرامش بگذرانید، به جایی که هر دویتان دوست دارید رفته و با هم در مورد بزرگترین رویاهایتان حرف بزنید. همینطور می توانید در خانه بمانید و با هم پای تلویزیون بنشینید.

مرداد ماه

شما امروز سرشار از انرژی و قدرت بدنی هستید و احساس می کنید از پس هر کاری که جلویتان بیاید بر خواهید آمد. این خیلی خوب است چرا که ممکن است با چالش های تازه ای مواجه شوید که می توانند اهداف جدیدی برای شما به وجود بیاورند. شور و هیجان تمام وجود شما را فرا گرفته است و با هر چیزی بی آن که از بزرگی و سختی آن هراسان شوید با اراده و قدرت تمام رو برو می شوید. شما آدمی نیستید که خیلی زود با دیگران خودمانی شوید، اما امشب گاردتان را کنار بگذارید و به غریبه ها نزدیک شوید.  اگر هنوز مجرد هستید این کار می تواند آغازگر عشقی تازه برای شما باشد. فقط حواستان باشد که این نزدیکی فقط در ذهنتان نباشد و این احساس را به طرف مقابل هم انتقال دهید

شهریور ماه

این که برای نظر خانواده و دوستان ارزش قائل شوید خیلی کار خوب و عاقلانه ای است، اما نباید بیش از حد به نظر آنها اهمیت بدهید و خودتان برای کارهایتان تصمیم گیری نکنید و تنها بر اساس نظر آنها پیش بروید. امروز ممکن است تحت تأثیر برداشت های شخصی خود از احساسات دیگران قرار گرفته و پیش داوری کنید، هیچ وقت تا مطمئن نیستید در مورد هیچ چیز قضاوت نکنید. امروز سرشار از احساس هستید و برای روزی پر شور و رمانتیک خودتان را آماده کرده اید. به احتمال زیاد شریک زندگیتان نیز همین احساس را دارد و هر دوی شما برنامه هایی مشترک برای امروزتان در نظر خواهید داشت. اگر احساسات خلاقانه شما فعال شده اند شاید بخواهید با نوشتن، نقاشی و یا موسیقی این روز را جاودانه کنید.

مهر ماه

اگر دلتان می خواهد دفتر کار و وسایلتان را مرتب کنید و یا به تمام کارهای عقب افتاده خود رسیدگی کنید خیلی خوب است، اما یادتان باشد که شما رئیس همه دنیا نیستید و نمی توانید آنها را مدیریت کرده و مجبور به این کارها کنید. اگر در حال حاضر توانسته اید کسی که می خواهید تمام عمرتان را در کنارش بگذرانید پیدا کنید شاید وقت آن رسیده است که رابطه خود را وارد مرحله جدیدی کنید. نامزدی و عقد کردن ایده های خیلی خوبی می توانند باشند، وقت آن رسیده است که پا پیش بگذارید و احساسات خود را درباره این موضوع با عشقتان در میان بگذارید. اگر متأهل هستید بچه دار شدن فکر خوبی می تواند باشد، راجع به این مسئله تصمیم گیری کنید. اگر هم هنوز کسی را پیدا نکرده اید امروز کسی را به خود جذب خواهید کرد، برای عشقی تازه آماده باشید.

آبان ماه

امروز ممکن است به یک مهمانی و یا مراسم خیلی مهم دعوت شوید. این مراسم به شما فرصت آشنایی با افراد مهم و با نفوذی را خواهد داد که می توانند به پیشرفت کاری شما کمک کنند و یا شما را به زمینه کاری مورد علاقه تان وارد کنند. شور و انرژی شما در ملاقات با این افراد نادیده گرفته نخواهد شد چرا که صمیمیت و صداقت شما در هنگام صحبت کردن کاملا آشکار است. امروز با خیال راحت به ندای قلبتان گوش کنید و به احساسات خود اهمیت بدهید، اگر این کار را کنید شبی رویایی با عشقتان خواهید داشت. او را با سخنانی دلپذیر خوشحال کنید و با کلامتان عمق عشقتان را به او نشان دهید. اگر احساس خستگی نمی کنید امشب با هم بیرون بروید و در جایی آرامشبخش با یکدیگر صحبت کنید.

آذر ماه

امروز یکی از استعدادهای خود که تا کنون پیدا نکرده بودید را کشف خواهید کرد. شاید بخواهید این استعداد را در خود پرورش داده و از آن در زمینه های مختلف استفاده کنید. از آنجایی که امروز سرشار از شور و انرژی هستید و توانایی به عهده گرفتن هر کاری را در خود حس می کنید، می تواند روز بسیار خوبی برای این کار باشد. از لحاظ فیزیکی هم احساس قدرت و توانایی زیادی در خود دارید، از این قدرت استفاده کرده و همین امروز به باشگاه بروید و تا حسش را دارید ثبت نام کنید. اجازه دهید کودک درونتان امشب کنترل امور را در دست بگیرد و یک شب مفرح را برای شما و عشقتان برنامه ریزی کند. قبل از خواب این سوال را از خودتان پرسیده و جواب آن را بیابید: آیا به اندازه کافی با همسر و فرزندانتان حرف می زنید؟ آیا به اندازه کافی با آنها صادق هستید؟

دی ماه

امروز دلتان می خواهد به خاطر عشقتان حسابی به ظاهر خود رسیدگی کنید. شاید تصمیم بگیرید یک رژیم غذایی جدید بگیرید، ورزش کنید و یا سبک های جدید لباس پوشیدن را امتحان کنید. به احتمال زیاد به نتیجه مورد نظرتان خواهید رسید. در واقع با شور و انرژی که امروز در خود احساس می کنید  می توانید در هر زمینه ای به نتیجه دلخواهتان رسیده و حتی خودتان را هم تعجب زده کنید. آیا عشقتان به سخنان زیبا و ابراز احساسات شما پاسخ می دهد و یا حرف های شما بی جواب باقی می ماند؟ به رابطه خود خوب فکر کنید، آیا همه چیز همانطوری که باید باشد دارد پیش می رود؟ کجای کار می لنگد؟ یادتان باشد وقتی در مکالمات خود صداقت داشته باشید و صریح سخن بگویید رابطه شما بسیار موفقتر خواهد بود.

بهمن ماه

امروز وقتی بیدار می شوید احساس می کنید تمام بار دنیا را می توانید به دوش بکشید. روح شما سرشار از شور و هیجان و هدفمندی خواهد بود. ا این حال حتی خودتان هم از این همه انرژی در وجودتان تعجب می کنید، چرا که از دیروز تا حالا هیچ چیز خاصی عوض نشده است. وقتتان را با فکر کردن به این چیزها هدر ندهید و از تمام لحظات روز بهره ببرید. می توانید به ورزش بروید و یا در یک کلاس جدید ثبت نام کنید. درست است که این انرژی از ناخودآگاه شما سرچشمه می گیرد، اما می توانید آن را به دنیای حقیقی پیوند دهید. امروز بعدازظهر از لذت های کوچک زندگی بهره ببرید و زیبایی های آن را ببینید. با عشق خود به سینما بروید و بعد از آن هم کمی پیاده روی کنید و با هم حرف بزنید. اهمیت مکالمه در رابطه را فراموش نکنید.

اسفند ماه

اطلاعاتی که از طریق دوستانتان به دست می آورید به تمرکز شما روی یک هدف جدید می تواند منجر شود. شاید ایده های زیادی درمورد پروژه هایی که در دست اقدام دارید در سر داشته باشید، امروز می توانید با خودتان به نتیجه برسید که کدام یک از آنها برای شما در اولویت هستند. دست به کار شوید، فقط قبل از آغاز هر کاری مطمئن شوید که وسایل مورد نیازتان را فراهم کنید تا بعدا برای یافتن آنها وقت خود را هدر نکنید. بعدازظهر امروز می تواند برای شما رویایی باشد. به عمق احساسات خود رجوع خواهید کرد و از همراهی با عشق خود لذت خواهید برد. هیچ شکی به احساسات خود نداشته باشید و از خودتان مطمئن باشید، غریزه تان به شما دروغ نمی گوید. اگر مجرد هستید هم به غریزه خود اعتماد کنید

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 18 خرداد 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.