خرید ملک در فرانسه با امکان اخذ اقامت برای ایرانیان

خرید ملک در فرانسه با امکان اخذ اقامت برای ایرانیان

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک از 70 هزار یورو آیا میدانید که با حداقل ۷۰ هزار یورو می‌توانید علاوه بر خرید ملک در کشور فرانسه ، از شرایط اخذ اقامت اروپا بهره مند …

آنچه باید در مورد دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت باید بدانیم

آنچه باید در مورد دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت باید بدانیم

آیا دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت برای شما مناسب است؟ دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت راه حلی ممکن برای مشکل پوسیدگی دندان و از دست دادن دندان در سطح کامل یک فک …

خیر افشین اسمعیل نوری ممقانی

خیر افشین اسمعیل نوری ممقانی

خیر افشین اسمعیل نوری ممقانی توانمندسازی نیازمندان راهی برای مبارزه با فقر و ایجاد شغل مناسب برای قشر فقیر و آسیب دیده است و ماهیت فقر شرایطی را به وجود می‌آورد که …

دیروز یک نفر ی سوال خوب ازم پرسید، گفتم موضوع این مقاله رو به اون اختصاص بدم، سوال دوستم این بود که من با رلم یا دوست دخترم دعوامون شد و به هم زدیم، چیکار کنم عشقم برگرده؟ این سوال می تونه سوال خیلی از پسر ها و حتی دخترا باشه پس تا اخر این موضوع جذاب همراه علیرضا نیکنام بمونین.

عشقم منو ول کرده چیکار کنم؟

اولا دنباله دختره نرید و التماس نکنید بهش، از استوری های دپ گذاشتن و سیگار و… خودکاری کنید با این کار فقط خودتونو کوچیک می کنین و از چشم می افتین وقتی کات کردین برین به خودتون برسین حالا این یعنی چی ادامه توضیح میدم

بنظر من سعی کنین تا جای ممکن به رابطه قبلی برنگردین چون اگه برگردین بازم با یک سری اختلافات رابطه تون تموم میشه

آب ریخته شده هیچ وقت به لیوان بر نمیگرده.

چیکار کنم دوست دخترم برگرده؟

برگشتن به رابطه قبلی هیچ رمز و جادویی نداره ولی ی سری تکنیک داره که بهشون اشاره میکنم.

بعد از تموم شدن رابطه ی مدت به خودتون و طرف مقابل زمان بدین، از زمان هم نه این که امروز کات کردین فردا پی ام بدین که من عوض شدم.

چیکار کنم عشقم برگرده؟

همچنین بخوانید: چطوری به دخترا تو اینستا پیام بدیم؟

یک مدت برین به خودتون برسین، باشگاه برید، کتاب مطالعه کنید، برای بالغ شدن خودتون تلاش کنید، به طرف مقابل هم زمان بدین تا اونم به خودش برسه چون اگه تو مدت زمان کمی دوباره با هم برین تو رابطه چون تغییر نکردین و طرز فکراتون همونه بازم با همون اختلافات مواجه می شید.

 

و از تلاش های الکی دست بردارید وقتی رابطه ای تموم شده دیگه یکی از دو طرف میل به ادامه دادن نداره، تلاش های الکی باعث دور شدن و سردی بیشتر میشه پس همونجا تموم کنین و وضع رو بدتر نکنید.

بعد از کات کردن چیکار کنیم

کارایی وجود داره که بعد از کات کردن نباید انجام بدید که میشه به این موارد اشاره کرد

  • تهدید کردن
  • ابراز احساسات
  • در دسترس بودن
  • التماس کردن

با انجام دادن این کار ها نه تنها رابطتون بهتر نمیشه که هیچ حتی بد تر از قبل اشناییتون هم میشه پس از انجام دادنشون پرهیز کنید.

تهدید کردن:

با انجام دادن این کار اعتمادی که طرف مقابل به شما داشت از ابین میره حتی از وارد رابطه شدن باهاتون کلا پیشمون میشه.

چیکار کنم عشقم برگرده؟

ابراز احساسات:

اگه  فکر می کنید با بیان احساستون مثلا دوستت دارم طرف برمیگرده اشتباهه چون او ن از قبل هم میدونسته دوسش دارید تو اون لحظه فقط احساسات خودش مهمه، با این کار شخصیت خودتون زیر سوال میره.

در دسترس بودن:

اگه شما همیشه تو دسترس باشید و هر چی گفت با بله چشم انجام بدید تبدیل به خدمتکار می شید و فقط به چشم خدمتکار نگاه میکنه.

التماس کردن:

بعضیا اینطوری فکر می کنند که اگه خودشونو ناراحت نشون بدن یا التماس کنن، طرف دلش می سوزه و بر می گرده اما اینطوری نیست چون خودتون خیلی بی ارش نشون میدید اگه برگرده هم مدت کمی باقی میمونه و بازم با یک بهانه کات میکنه.

منبع: https://alirezaniknam.com/what-can-i-do-to-get-my-love-back/

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 3 اسفند 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.