6 کتاب که به شما کمک می‌کند احساسات خود را راحت‌تر بیان کنید

6 کتاب که به شما کمک می‌کند احساسات خود را راحت‌تر بیان کنید

6 کتاب که به شما کمک می‌کند احساسات خود را راحت‌تر بیان کنید بر خلاف عده معدودی که می‌توانند به خوبی احساسات‌شان را نشان دهند، عده زیادی هستند که ابراز احساسات اصلا …

آنچه باید در مورد دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت باید بدانیم

آنچه باید در مورد دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت باید بدانیم

آیا دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت برای شما مناسب است؟ دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت راه حلی ممکن برای مشکل پوسیدگی دندان و از دست دادن دندان در سطح کامل یک فک …

خوشمزه ترین اعضای جدا نشدنی از سفره های ایرانی

خوشمزه ترین اعضای جدا نشدنی از سفره های ایرانی

خوشمزه ترین اعضای جدا نشدنی از سفره های ایرانی یکی از ویژگی های شاخص سفره های ایرانی که نقش بسزایی در خوش آب و رنگ کردن غذاها و لذت هر چه بیشتر …

روشی ساده برای ارتقای رتبه در گوگل

ارتقای رتبه در گوگل یک آرزوی بسیار بزرگ برای همه صاحبان کسب‌وکارهای مجازی است. بیخود نیست اگر گوگل را بزرگ‌ترین زمینه پیشرفت در چنین کسب‌وکارهایی بدانیم. برای دیده‌شدن در گوگل باید رتبه‌های بالا در صفحه اول این سایت را به دست بیاورید.

خرید بک لینک دائمی

برای این کار چندین روش مانند تولید محتوای باکیفیت، رپرتاژ آگهی، لینک‌سازی با سایت‌های معتبر و… وجود دارد. خرید بک لینک دائمی نیز یکی از بهترین روش‌ها برای این کار است. در این مقاله نحوه تأثیرگذاری خرید بک‌لینک‌ها به‌صورت دائمی را در کسب رتبه‌های بالاتر توضیح می‌دهیم. همچنین یک بسته پیشنهادی هیجان‌انگیز برای بک ‌لینک‌های دائمی در ایران ارائه خواهیم کرد.

بک لینک چیست؟ ابزاری برای فهم موتور جستجو از ارتباط جستجوی کاربران با محتوای سایت

به طور مختصر و مفید، بک‌لینک به هر لینکی گفته می‌شود که از یک وب‌سایت دیگر به سایت شما اتصال ایجاد می‌کند. در میان سئوکاران و حرفه‌ای‌های کسب رتبه در گوگل، این مفهوم با نام ورودی سایت نیز شناخته می‌شود. بک‌لینک در واقع به یک موتور جستجو کمک می‌کند تا بفهمد سایت شما چه مقدار با کوئری‌های جستجوی مختلف کاربران ارتباط دارد.

کوئری همان عبارتی است که هر کاربر برای رسیدن به مقصد خود در گوگل جستجو می‌کند. مثلاً یک فرد عادی که قصد خرید لپ‌تاپ خارجی را داشته باشد، ممکن است برای رسیدن به سایت‌های خرید لپ‌تاپ، عبارت «خرید لپ‌تاپ خارجی» را جستجو کند. پس از جستجوی چنین عبارتی در گوگل، این موتور جستجو از این به بعد چنین عبارتی را یک کوئری جستجو به‌حساب می‌آورد.

حال خرید بک لینک دائمی یا سایر روش‌های گرفتن بک‌لینک چه نقشی می‌توانند در این فرایند داشته باشد؟ بک‌لینک‌ها طبق اعلام گوگل در سال 2016، یکی از فاکتورهای اصلی اعتباردهی به یک سایت هستند. یعنی برای کسب نتایج بالاتر، یک سایت باید بک‌لینک‌های معتبر داشته باشد. علاوه بر این، بک‌لینک برای سایت شما، ترافیکی از مشتریان هدف و مرتبط ایجاد می‌کند.

از طرفی صفحات سایت‌هایی که بک‌لینک واقعی و مرتبط داشته باشند، سریع‌تر توسط گوگل ایندکس می‌شوند. ایندکس عبارتی است که برای ثبت صفحات سایت شما در گوگل استفاده می‌شود. یعنی شما در یک سایت حتی اگر 100 صفحه با محتوای عالی هم داشته باشید، تا زمانی که این صفحات توسط گوگل ثبت و فهرست (ایندکس) نشوند، در نتایج جستجو نمایش داده نمی‌شوند.

بک لینک نامناسب_بک لینک سمی

ویژگی های بک لینک مناسب

بک‌لینک‌ها برای تأثیرگذاری بهتر و دقیق‌تر، باید یکسری ویژگی داشته باشند. در بک‌لینک یک نکته را همواره در نظر داشته باشید که کیفیت بر کمیت برتری دارد. یعنی نباید کمیت و تعداد بک‌لینک‌ها را فدای کیفیت کنید. پس فرایند خرید بک لینک دائمی نیز باید بادقت و تحقیق انجام شود.

زیرا برخی بک‌لینک‌ها سمی هستند و ممکن است باعث پنالتی شدن سایت شما شوند. این یعنی یک فاجعه و تشخیص سایت شما به‌عنوان یک متقلب توسط گوگل! بنابراین باید هوشیار باشید و درباره تبلیغاتی همچون «خرید بک لینک ارزان» بیشتر تحقیق کنید.

بک لینک های بی ربط که سئوکاران کلاه سیاه انجام می دهند، می تواند باعث پنالتی شدن و اخراج کامل سایت شما از صفحات جستجوگر گوگل شود! برای جلوگیری از این موضوع، ویژگی های زیر باید در بک لینک وجود داشته باشد:

  • اتوریتی صفحه و دامنه: اتوریتی در واقع معیاری است که خوب بودن یک وب‌سایت یا صفحه را برای گرفتن رتبه در گوگل از مقیاس 1 تا 100 تعیین می‌کند. پس طبیعی است که بک‌لینک‌ها از سایت‌های مختلف اعتبارهای متفاوتی از نظر گوگل داشته باشند.

یک بک‌لینک از یک سایت با اتوریتی بالا بسیار باارزش‌تر از چندین بک‌لینک از یک سایت با اتوریتی کم است. در چنین مواردی اصطلاحاً گفته می‌شود که ارزش لینک یا link juice سایت اول بالاتر است.

دو ابزار Moz Link Explorer و Ahrefs Domain Rating از بهترین مراجع برای سنجش اتوریتی هستند.

  • ارتباط با محتوای سایت: موتورهای جستجو سال‌به‌سال الگوریتم‌های خود را طوری تغییر می‌دهند که کاربر جستجوگر را سریع‌تر و بهتر به جواب سؤال یا درخواستش برسانند؛ بنابراین خرید بک لینک دائمی در صورتی از یک سایت هم محتوا و مرتبط با سایت شما نباشد، هیچ ارزشی ندارد. مثلاً اگر سایت شما در زمینه فروش ساعت دیجیتال کار می‌کند، نمی‌توانید از یک سایت خرید قند و شکر بک‌لینک مناسب بگیرید!
  • تنوع وب‌سایت‌ها: بهتر است بک‌لینک‌ها از مجموعه‌ای از وب‌سایت‌ها گرفته شود. زیرا گوگل به پروفایل بک‌لینک‌ها از سایت‌های مختلف علاقه‌مند است. چنین لینک‌سازی‌هایی بسیار در کسب رتبه‌های بالای گوگل تأثیرگذارند.
  • جایگاه قرارگیری بنر و لینک: سایت‌هایی که با دریافت هزینه، بک‌لینک را برای شما انجام می‌دهند، معمولاً جایگاه‌های مختلفی از صفحه مانند هدر یا فوتر سایت، بدنه اصلی یا نوارابزار کناری را برای قراردادن بک‌لینک در نظر می‌گیرند. هرکدام از این جایگاه‌ها می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. قسمت بدنه اصلی قطعاً وضعیت بهتری از سایر قسمت‌ها مانند فوتر سایت برای بک‌لینک دارد.

خرید بک لینک باکیفیت و ارزان

آیا گوگل مخالف خرید بک لینک دائمی یا موقت است؟

این سؤال از سوی گوگل به‌صراحت پاسخ داده شده است؛ خیر، گوگل مخالف خرید بک ‌لینک نیست. اما مخالف برخی اقداماتی است که به‌صورت هدفمند تنها از طریق خرید بک لینک قصد دارند تا رتبه‌های سایت‌ها را جابه‌جا کنند. موارد زیر، مصادیق روشنی از اقداماتی هستند که در خرید بک ‌لینک دائمی یا موقت، گوگل با آن‌ها مخالف است:

  • تبادل لینک بیش از حد؛ مانند آنچه بسیاری آن را بک‌لینک متقابل دو سایت به یکدیگر می‌دانند.
  • تعداد بسیار بالای رپرتاژ آگهی یا پست‌های مهمان در سایر وبلاگ‌ها که با کلمات کلیدی اشباع می‌شوند.
  • استفاده از ربات‌های بک‌لینک که به‌صورت خودکار برای یک سایت، لینک ایجاد می‌کنند.
  • مشروط کردن ارائه خدمات یا محتواها به گرفتن بک‌لینک
  • مبادله پول، خدمات یا کالا برای لینک‌هایی که سعی در جابه‌جایی صفحات در نتایج جستجو دارند.

اما تمامی لینک‌هایی که باهدف تبلیغات در دیگر سایت‌ها منتشر می‌شوند از نظر گوگل معتبرند و در افزایش رتبه سایت بسیار مؤثرند. این لینک‌ها معمولاً با ویژگی‌های rel=nofollow یا rel=sponsored تولید و منتشر می‌شوند.

خرید بک لینک دائمی ارزان از وبمستر سلام

پیشنهاد طلایی خرید بک لینک دائمی؛ خرید بک لینک ارزان در وبمستر سلام

وبمستر سلام یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که باسابقه بیشتر از 8 سال کار تخصصی در حوزه لینک بیلدینگ، برای بیش از 800 کسب‌وکار لینک‌سازی باکیفیت انجام داده است. نکته مهم راجع به بک‌لینک‌های این مجموعه، قیمت مناسب آن‌ها است. در واقع خرید بک لینک باکیفیت و ارزان امروزه با استفاده از بسته‌های نقره‌ای و برنزی وبمستر سلام ممکن شده است.

مهم‌ترین ویژگی بسته‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی بک‌لینک این مجموعه (برای کلمات کلیدی سخت، نیمه‌سخت و آسان)، به‌روز شدن آن‌ها با الگوریتم‌های جدید گوگل برای جلوگیری از پنالتی شدن است. همچنین تمامی بک‌لینک‌ها در این مجموعه حتی با وجود رعایت اصول جدید سئوی گوگل، تست می‌شوند تا هیچ مشکلی برای سایت ایجاد نکنند.

این بسته‌ها را بی شک می‌توانیم نمونه‌هایی موفق از خرید بک لینک دائمی با قیمت مناسب جهت کسب رتبه‌های بالاتر گوگل بدانیم! پس همین حالا برای کسب اطلاعات بیشتر با این مجموعه ارتباط بگیرید و از این فرصت طلایی برای افزایش رتبه سایت خود استفاده کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 20 تیر 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.