نکاتی برای موفقیت در آزمون آیلتس

نکاتی برای موفقیت در آزمون آیلتس

نکاتی برای موفقیت در آزمون آیلتس: آیلتس هر 4 مهارت: شنیداری، خواندن و درک مطلب، گفتاری و نوشتاری شما را مورد ارزیابی قرار میدهد، و شما باید در تمامی این مهارت ها …

چگونه یک DXF برای برش لیزر آماده کنیم؟

چگونه یک DXF برای برش لیزر آماده کنیم؟

چگونه یک DXF برای برش لیزر آماده کنیم؟ چطور یک DXF بسازیم که آماده ی برش لیزر باشد؟ هر برنامه CAD باید قادر به دادن خرجی DXF از یک طرح اولیه یا …

چطور مترجم انگلیسی به فارسی را بسنجیم؟

چطور مترجم انگلیسی به فارسی را بسنجیم؟

چطور مترجم انگلیسی به فارسی را بسنجیم؟ برای ترجمه انگلیسی به فارسی ، می بایست دنبال مترجمان با تجربه و زبده ای باشید که بدون استفاده از نرم افزارهای ترجمه و به …

پیام های تبلیغاتی و ارسال آن ها به صورت انبوه می تواند کمک شایانی در کسب و کار شما نماید، شما با بهترین پنل پیامکی و با ارسال پیام‌ های تبلیغاتی می توانید مشتریان خود را به صورت ثابت نگه داشته و یا مشتریان جدیدی را برای خود در تجارتتان داشته باشید.

جهت ارسال پیام‌ های انبوه بهتر است اقدام به خرید پنل‌ های کاربری ارسال پیامک نمایید البته لازم به توضیح است که امکان خرید سامانه نمایندگی پنل پیامک نیز وجود دارد این پنل ها دارای خدمات متمایزی هستند که در برخی از آن ها خدمات وسیع ‌تر و برخی دارای خدمات محدود ‌تر می باشند.

در هنگام خرید یک پنل پیامک تبلیغاتی دقت کنید که شرکت مورد نظر تمام خواسته ها و نیاز های شما را از آن پنل برآورده سازد.

به عنوان مثال با دریافت یک پیش شماره تبلیغاتی فایل‌ هایی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن ها بتوانید به شماره‌ های مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

بعضی از شرکت‌ ها با خرید پنل پیامکی این لیست را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و برخی دیگر از شرکت ها این لیست‌ ها را به صورت جداگانه به شما می ‌فروشند و تنها با خرید پنل پیامکی نمی توانید از لیست‌ های آن ها استفاده نمایید بنابراین بهتر است در هنگام تهیه این پنل دقت لازم را به عمل آورید و از جایی خرید نمایید که امکانات ویژه‌ ای برای شما فراهم آورد.

بانک شماره موبایل‌ جامع را به دسته های مختلف طبقه ‌بندی می کنند که در واقع طبقه بندی یک بانک شماره موبایل به صورت زیر می باشد:

● بانک شماره تلفن به تفکیک شهر‌ ها و استان‌ های مختلف

● بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت افراد

● پنل ارسال پیامک به لیست سیاه (پیامک خدماتی)

● بانک شماره به تفکیک کد پستی محل زندگی و منطقه سکونت

● بانک شماره به تفکیک محله برای تهران)

● ارسال پیامک تبلیغاتی به اصناف مختلف

● بانک شماره به تفکیک مشاغل و اصناف

● بانک شماره تلفن به تفکیک پیش شماره و کد

در این مقاله سعی بر آن است که تا حد ممکن شما را با ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره و کد آشنا کنیم.

ارسال پیامک ها از از طریق پنل پیامکی به تفکیک پیش شماره و کد می ‌تواند از نوع پیامک‌ های تبلیغاتی و یا پیامک های خدماتی باشد اینکه شما کدام نوع از این پیامک ها را برای انجام بیزینس خود نیازمندید می ‌تواند کمک شایانی در انتخاب پنل خریداری شده توسط شما نماید.

در تمام شهرستان‌ های کوچک و بزرگ کشور تفکیک پیش ‌شماره‌ ها برای جدا‌ سازی طبقه سنی و وضعیت مالی افراد مختلف است که تا حدودی از روی پیش شماره خط تلفن همراه آن ها مشخص می شود و در سامانه جهت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نمایش داده شده است

با وارد کردن پیش شماره هر شهر سامانه تعدادی از شماره‌ ها را با پیش شماره انتخابی شما در همان شهر نمایش خواهد داد و می توانید به تعداد مورد نظر خود پیامک‌ های انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

فیلتر شماره تلفن همراه بر اساس پیش شماره برای تفکیک موقعیت مالی افراد جامعه

ارسال بر اساس پیش شماره، پر تقاضا و تکنیک خوبی برای هدفمند کردن ارسال پیامک های تبلیغاتی شما استاین تکنیک در این بحث خلاصه می شود که مثلا جوانان که جدیدا صاحب خطوط موبایل شده اند اغلب پیش شماره های جدید تر دارند و افراد پول دار و مسن تر به طور قطع دارای خطوط قدیمی تر هستنداین شیوه، شیوه ی جدا سازی خوبی جهت مخاطبان گیرنده برای ارسال پیام های تبلیغاتی شما به حساب می آید.

اگر شما نیز تمایل دارید مانند کسب و کار‌ های پر رونق و فعال با صرف هزینه‌ی اندک به تمام یا قسمتی از شماره موبایل‌ های یک شهر کوچک یا شهرستان کوچک پیامک‌ های تبلیغاتی موثر ارسال کنید باید بدانید ارسال پیامک به پیش شماره همراه اول گزینه بسیار مناسبی است.

حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده است که هنگامی که ماژول ارسال پیامک بر اساس کد پستی را در اختیار داریم پس ارسال پیامک بر اساس پیش شماره چه نوع برتری می تواند داشته باشد؟

برای یافتن جواب این سوال ادامه این مقاله را دنبال نمایید.

در واقعیت این ‌گونه است که ارسال پیامک بر اساس پیش شماره‌ ها یک ارسال پیامک بسیار هدفمند با تفکیک های مختلف از جمله تفکیک سیم کارت دائمی و اعتباری، تفکیک استان، تفکیک شهر و انتخاب پیش شماره‌ های موجود در آن شهر استجواب این سوال این است که ارسال‌ هایی که بر اساس کد پستی صورت می ‌گیرد پاسخگوی تمام و کمال نیاز ما نیست و در برخی شرایط کارایی کاملی نداردبه عنوان مثال اگر بخواهید یک تبلیغ گسترده در کل سطح شهر انجام دهید آیا حتما باید کد پستی مناطق را بدانید؟

مسلما پاسخ خیر می باشد

چگونه می ‌توانیم به پیش شماره‌ های همراه اول پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

در این ارسال پیامک انبوه شما فیلد‌ های لازم را به ترتیب انتخاب خواهید کرد و در انتها تعداد شماره‌ های موجود طبق لیست نمایش داده می شود شما می ‌توانید از بین شماره‌ های موجود به هر تعداد که نیاز است ارسال پیامک انجام دهیداین‌ کار بدین صورت است که بعد از اینکه به بخش ارسال بر اساس پیش ‌شماره ها وارد شدید، در پنل پیامکی خود ابتدا نوع سیم کارت هدف را انتخاب کنید.

از نوع سیم کارت دائمی یا اعتباری، سپس استان مورد نظر و بعد شهر هدف را انتخاب کنیدبعد از انتخاب شهر پیش شماره های موجود و فعال در آن شهر هدف برای شما نمایش داده می شود و در برابر پیش شماره‌ ها عدد‌ های دیگری نیز وجود دارد که نشان ‌دهنده ‌ی تعداد شماره با همان پیش شماره می ‌باشدشما می توانید یک یا چند تا از این پیش شماره‌ ها را جهت ارسال پیامک انتخاب کنید.

چگونه می ‌توان به پیش شماره های همراه اول پیامک ارسال کرد؟

اگر لازم است که پیامک را به همه‌ی شماره‌ های شهر ارسال کنید تمام پیش شماره‌ ها را انتخاب نماییددر پایان تعداد کل شماره‌ های انتخابی نمایش داده می شود در این مرحله می توانید ارسال‌ هایتان را طبقه‌‌ بندی کنیدبه عنوان مثال اگر در کل دو هزار شماره محاسبه و انتخاب شد تنظیم کنید که هر روز در زمان مشخصی به 200 شماره ارسال شود تا کم ‌کم پس از ده روز همه ی ارسال ها تمام شودیا اگر تمایل داشتید، تنظیمات را طوری انجام دهید که متن پیامک ارسالی شما هر روز یا هر هفته یا مثلاً هر ماه به همان شماره‌ های انتخابی دوباره ارسال گردد تا به مخاطبان خود متن پیامک تان را یادآوری کرده باشید. اگر تمایل داشتید میتوانید در خصوص وب سرویس پنل پیامکی نیز موضوع را بررسی و از قابلیت های سامانه مدیر پیامک استفاده نمایید.

در صورت تمایل برای خرید و ثبت نام سامانه پیامک به وب سایت modirpayamak.com مراجعه نمایید و از کد تخفیف ۳۰ درصدی repor30off  استفاده نمایید

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 14 تیر 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.