خرید گیفت کارت های استیم در فروشگاه گیم گیفت

خرید گیفت کارت های استیم در فروشگاه گیم گیفت

خرید گیفت کارت های استیم در فروشگاه گیم گیفت در دنیای بازی های اینترنتی دیگر زمان و مکان شما اهمیت نخواهد داشت و شما بی هیچ مانعی می توانید پا در دنیای …

ماه چت بهترین چت روم آزاد فارسی زبانان

ماه چت بهترین چت روم آزاد فارسی زبانان

چکیده : ماه چت قدیمی ترین چت روم فارسی مباشد که در سال ۱۳۹۴ افتتاح شد. آدرس : Chatroommah.com برای آشنایی بیشتر با چت روم ماه چت بهترین و شلوغ ترین چت روم …

تشخیص مکمل اصلی از تقلبی

تشخیص مکمل اصلی از تقلبی

تشخیص مکمل اصلی از تقلبی تشخیص مکمل اصل از تقلبی آسان نیست. باید بدانید که به دنبال چه هستید. تمامی محصولات نسخه‌های تقلبی دارند. راه‌های تشخیص عبارت هستند از: 1.     مکمل‌های با …

یکی از صنعت‌های رو به رو رشد امروزه، صنعت اجاره خودرو است. اجاره خودرو در تهران و سایر شهرهای ایران امروزه به یک امر پر تکرار و معمول تبدیل شده است چرا که مزیت‌های فوق العاده آن به خصوص برای امور مربوط به مسافرت برای مردم شناخته شده است. همچنین این تصور غلط که اجاره خودرو بسیار پر هزینه است و صرفا مخصوص افراد پولدار و امر اجاره خودروهای لوکس است نیز برچیده شده است. اجاره خودرو چه برای اجاره کننده، چه شرکت اجاره دهنده و همچنین مالک خودرو از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است به همین جهت است که افراد بسیاری تصمیم می‌گیرند از طریق اجاره خودرو تهران به کسب درآمدی فوق العاده بپردازند. اگر می‌خواهید در مورد مزیت‌های اجاره خودرو تهران، شرایط و همچنین نحوه کسب در آمد از آن اطلاع یابید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

اجاره خودرو

مزیت‌های اجاره ماشین در تهران

فرض کنید سفری پیش رو دارید که قصد دارید در آن حسابی خوش بگذرانید اما به یک باره خودرو شما نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند و یا به هر دلیل دیگری خودرویی در دسترس ندارید. اجاره خودرو در اینجا یک راهکار فوق العاده است که تمامی مزیت‌هایی را که سفر با خودرو شخصی دارد را در  قیاس با سایر اسباب حمل و نقل برای شما به ارمغان می‌آورد. مزیت‌هایی همانند آزادی عمل در سفر، راحتی بیشتر و همچنین در بسیاری از موارد، هزینه کم‌تر!

مسافرت جاده‌ای یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع مسافرت است؛ مسافرتی که در آن شما صاحب اختیار تمامی تصمیمات هستید، هر جا و هر چند بار که اراده کنید می‌توانید توقف کنید، مسیر خود را تغییر دهید و … همچنین راحتی و رفاهی نظیر آزادی برای رفتار خود دارید، برخلاف هواپیما و اتوبوس که تقریبا محل‌هایی عمومی به حساب می‌آیند شما در خودرو خود نیاز به رعایت حال کسی نیستید و می‌توانید با یکدیگر بلند بلند صحبت کنید، بخندید و یا صدای موسیقی را به حداکثر آن برسانید.

در بسیاری از موارد، با اجاره یک خودرو می‌توان سفری مقرون به صرفه‌تر را برای خود رقم زد؛ به خصوص اگر مقصد به شما نزدیک باشد. اگر هزینه‌های رفت و آمد به ایستگاه‌های وسایل حمل و نقل، به عنوان مثال فرودگاه را با هزینه رفت و برگشت بلیط هواپیما در قیاس با هزینه اجاره ماشینی معمولی قرار دهیم؛ در بسیاری از موارد گزینه دوم از لحاظ صرفه اقتصادی، برنده خواهد شد!

شرایط اجاره خودرو در تهران

شرایط اجاره خودرو در تهران همانند سایر شهرهای ایران، دارای قواعدی کلی هستند. به عنوان فرد اجاره کننده، باید به طور قطع به سن قانونی رسیده باشد و دارای گواهینامه رانندگی باشد. همچنین برای اطمینان خاطر شرکت اجاره دهنده و پایبندی بیشترِ اجاره کننده، مواردی به عنوان ضمانت‌ باید در حین مدت اجاره تحویل داده شوند. ضمانت‌هایی نظیر سفته و یا چک به مبلغ قیمت روز خودرو انتخابی، کارت شناسایی (ترجیحا کارت ملی) و …

کسب درآمد از اجاره خودرو

اجاره خودرو در تهران

درصد بالایی از شرکت‌های فعال در امر اجاره خودرو بیشتر به عنوان واسطه عمل می‌کنند و خودروهای موجود در آنها از مالکان اجاره می‌شوند. این بدین معنی است که صنعت اجاره خودرو یک فرصت فوق العاده برای کسب درآمدی خالص و بدون هزینه است. مالکان خودرو می‌توانند با مراجعه به یک شرکت و یا سایت اجاره خودرو با ثبت کردن خودرو خود به عنوان خودرو اجاره‌ای به درآمدی خالص دست یابند. در واقع در این امر تمامی مخارج اعم از سرویس، تعمیرات و بیمه بر عهده طرف مقابل خواهد بود و فرد مالک، به صورت خالص به درآمدی از طریق خودرو خود خواهد رسید.

همچنین برای افرادی که مشغولیت دیگری ندارند امکان اجاره خودرو به صورت با راننده نیز وجود دارند تا بتوانند از دو شیوه، به کسب درآمد بپردازند‌.

سایت اجاره خودرو سپریس

سپریس سایتی معتبر و فوق العاده جهت اجاره ماشین تهران و سایر شهرهاست. در واقع سپریس یک پل ارتباطی و واسطه میان اجاره دهندگان و اجاره کنندگان است که با شرایطی فوق العاده، سود هر دو طرف را تضمین می‌نماید. شما می‌توانید با قیمتی مناسب، پشتیبانی ۲۴ ساعته و تضمین بیمه از سپریس خودرو اجاره کنید و یا با ساده‌ترین شرایط، خودرو خود را در برای اجاره ثبت کنید. سطح فعالیت سپریس کشوری است و در کنار تهران، فعالیت آن شامل اکثریت شهرهای کشور نیز می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سپریس به نشانی اینترنتی http://sepris.com مراجعه کنید.

واژه سپریس لغتی ایرانی مخفف واژه اسپریس به معنی میدان اسب دوانی است

آخرین بروز رسانی در : شنبه 11 دی 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.