بازیگران معروف فالوورهای خود را از کجا می خرند؟

بازیگران معروف فالوورهای خود را از کجا می خرند؟

بازیگران و هنرمندان به خاطر معروف بودن خود به صورت خودکار فالوورهای زیادی به دست می آورند. آن ها به صرف این که فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کنند، افراد زیادی …

چگونه وکیل انتخاب کنیم؟

چگونه وکیل انتخاب کنیم؟

چگونه وکیل انتخاب کنیم؟ به نا به گزارش سایت وکلای مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info) قدم نخست: برای اینکه فردی برای به عنوان وکیل خود تعیین کنید، باید از صلاحیت حرفه‌ای …

گلد سرویس نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک و بوش

گلد سرویس نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک و بوش

گلد سرویس نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک و بوش نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک و بوش به علت محبوبیت بالای محصولات این دو کمپانی در دنیا افزایش چشمگیری پیدا کرده است. گلد سرویس به …

بیمه بازنشستگی زنان خانه دار، آسودگی بانوان ایرانی را به ارمغان می آورد

۱۲درصدی ۱۴درصدی و ۱۸درصدی است که حقوق هریک را درادامه مطلب درج می کنیم:

حق بیمه پرداختی ۱۲درصدی به این صورت است که اگر فردبیمه شده قبل از بازنشستگی دار فانی راوداع کند، حقوق مستمری وی به خانواده او پرداخت نمی شود. اما اگر پس از بازنشستگی فوت کند فرد بیمه شده مستمری به خانواده او تعلق می گیرد.

اگر حق بیمه بازنشستگی زنان خانه دار ۱۴درصدی باشد، چه فرد قبل بازنشستگی فوت کند چه پس از آن حقوق مستمری به خانواده او تعلق خواهدگرفت و خانواده فرد بیمه شده ای که حق بیمه۱۸درصدی پرداخت کرده

چه فرد پس از بازنشستگی جه قبل از بازنشستگی فوت کند به خانواده او حقوق مستمری تعلق می گیرد و به علاوه آن  خانواده می توانند پوشش از کارافتادگی وخدمات درمانی نیز از بیمه فرد فوت شده دریافت نمایند.

 

نحوه ی ثبت نام بیمه بازنشستگی زنان خانه دار

ابتدا باید مدارک لازم که  به شرح زیر می باشد را تهیه کنید:

کارت ملی و کپی آن

یک قطعه عکس سه درچهار

پرکردن فرم بیمه زنان خانه دار

پس از جمع اوری مدارک می توانید به یکی از شعبات  معتبر و مجاز بیمه تامین اجتماعی محل سکونت خود برای ثبت نام حضوری مراجعه کنید. خرید بیمه زندگی نوعی آینده نگری به حساب می آید.

 مزایای بیمه بازنشستگی زنان خانه دار

 

حدود ۶۲درصد زنان کشور خانه دار هستند وجمعیتی حدود۲۰میلیون نفر که جمعیت قابل توجهی است را تشکیل می دهند. لازم به ذکر است که خانه داری در عمل شغلی بدون درامد تلقی می شودو می توان گفت  در صورت اشتغال زایی برای  زنان خانه دار۲۰ میلیون نفر شاغل می شوند و بیمه می تواند در دراز مدت منبع درامد خوبی برای زنان بدون درآمد باشد.

حدود ۷۵درصد زنان خاته دار فاقد بیمه مستقل هستند وتحت پوشش بیمه درمانی همسرخود می باشند.

یکی از مزایای بیمه بازنشستگی زنان خانه دار این است که این بیمه،خاصیت انتخابی دارد و  افراد می توانند بیمه درمانی را انتخاب نکنند و از دیگر خدمات تامین اجتماعی استفاده کنند که درصورت داشتن بیمه درمانی دیگر از آن ها نمی تواننداستفاده کنند.

 

حداقل مدت برای بیمه بازنشستگی کوثر 10 سال است و بیمه شده بعد از پرداخت حق بیمه 10 سال صاحب مزایای بازنشستگی می شود. البته امکان افزایش این زمان ده سال برای فرد بیمه شده وجود دارد و قاعدتا به تبع افزایش زمان، اندوخته و یا مستمری شما بیشتر خواهد بود. تصور کنید شما یک فرد سی ساله هستید  و برنامه شما برای دریافت مزایای بازنشستکی در سن 50 سالگی است، بیست سال زمان لازم دارید تا از طریق برنامه های بیمه کوثر به خدمات مد نظرتان برسید.

 

خدمات آنلاین بیمه بازنشستگی کوثر

با توجه به وضعیت کرونایی در این چند سال اخیر و شیوع این ویروس بیماری زا خیلی از افراد ترجیح می دهند کمترین رفت و آمد و مراوده اجتماعی را داشته باشند؛ خدمات آنلاین مجازی کمک بزرگی برای کنترل این شرایط است؛ سامانه بیمه کوثر با امکان ارائه خدمات آنلاین قدم بزرگی در این راه برداشته است.

تنها اطلاعات لازم برای استعلام شرایط بیمه نامه داشتن کد ملی و همین طور شماره بیمه نامه است.

شما در سایت بیمه کوثر به راحتی بیمه نامه خود را می بینید و امکان بررسی و مشاهده آن در اختیار شماست:

تعهدات بیمه

مشخصات افراد ذینفع تعیین شده

مشاهده واریز های مالی اعم از پرداخت حق بیمه و یا وضعیت واریزی وام دریافت شده

مشاهده سود بر اندوخته و همینطور سود مشارکت

و نیز همه اطلاعات جدید و لازم درباره وضعیت بیمه نامه از این طرق امکان پذیر است.

خرید بیمه عمر بهترین هدیه ای است که میتوانید به خودتان بدهید

شما میتوانید متناسب با سطح زندگی خود و هزینه‌ای که قرار است در زمان بازنشستگی خود داشته باشید، این نوع از انواع بیمه بازنشستگی را انتخاب کنید. در این نوع بیمه، شما میتوانید خدماتی را که می‌خواهید در آینده و زمان بازنشستگی خود به آن نیاز دارید انتخاب کنید و سپس متناسب با خدمات، حق بیمه را پرداخت کنید. حق بیمه در این مورد می‌تواند به صورت یک‌جا صورت بگیرد و یا ماهانه این کار انجام شود. از ویژگی‌های این نوع بیمه این است که در صورت فوت شما، بیمه موظف است تا این سرمایه را به وارثین و یا ذی نفعان شما پرداخت کند. این نوع از بیمه هزینه درمان انواع بیماری‌ها و همچنین بیماری‌های خاص، از کار افتادگی و غیره را پوشش میدهد که نسبت به بیمه بازنشستگی صندوق‌های بیمه، دارای خدمات بیشتری است. شما اگر دارای بیمه بازنشستگی صندوق‌های بیمه نیستید میتوانید از پوشش بیمه بازنشستگی در بیمه‌های عمر استفاده کنید تا با خیالی آسوده به پیش واز بازنشستگی بروید و از آن لذت ببرید.

پوشش های بیمه بازنشستگی

بیمه بازنشستگی پوشش‌های متنوعی دارد و علاوه بر پوشش‌های اصلی، پوشش های تکمیلی نیز دارد. پوشش‌های اصلی بیمه بازنشستگی، پرداخت اندوخته به صورت مستمری در صورت زنده ماندن بیمه شده در پایان بیمه نامه و پرداخت سرمایه فوت به هر علت در صورت فوت بیمه شدگان است که توسط هر نوع بیمه نامه باید ارائه شود. و پوشش‌های تکمیلی بیمه نامه‌ها شامل، پرداخت سرمایه فوت ناشی از حادثه ، پرداخت مبلغی درصورت فوت بیمه شده به علت حوادث مشمول بیمه(حداکثر معادل چهار برابر، سرمایه فوت به هر علت ) به علاوه اندوخته بیمه نامه، تحت پوشش گرفتن بر اثر نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم ناشی از حوادث، پرداخت سرمایه بیماری، معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی کامل بیمه شده ناشی از حوادث مشمول بیمه و پرداخت هزینه‌های پزشکی بیمه شده ناشی از حوادث مشمول بیمه می‌باشد که در صورت استفاده از پوشش های تکمیلی انواع بیمه بازنشستگی و یا بیمه عمر میتوانید از آن بهره مند شوید.

پوشش های بیمه بازنشستگی

بیمه عمر دائم از چند جهت با بیمه عمر زمانی متفاوت است. اما بیشتر نیازها را برآورده می کند. بیمه عمر مادام العمر تنها برای یک دوره زمانی معین دوام می آورد و در صورت فوت بیمه گذار قبل از انقضای مدت بیمه، مزایای مرگ را پرداخت می کند. تا زمانی که بیمه گذار حق بیمه را پرداخت می کند، بیمه عمر دائمی باقی می ماند. تفاوت اصلی دیگر شامل حق بیمه است. بیمه زمانی در مقایسه با بیمه عمر دائمی بسیار ارزان تر است زیرا شامل ایجاد ارزش نقدی نمی شود.

شرایط انواع بیمه عمر چگونه است؟

 

 
 کارآفرینان به چه میزان به پوشش احتیاج دارند؟

 

کارآفرینان به چه میزان به پوشش احتیاج دارند؟

به عنوان یک کارآفرین، شما احتمالاً فهرست بیشتری از تعهدات مالی نسبت به اکثر افراد دارید. به هر حال، شما تعهدات شخصی دارید و یک محل کار را اداره می کنید. ممکن است مالک و کارمندانی داشته باشید که به حقوق و دستمزد شما تکیه می‌کنند. بیمه نامه عمر می‌تواند یک دوره گذار برای تجارت را از نظر مالی تثبیت کند.

پوشش بدهی‌ها و عوامل بدهی‌های تجاری در هزینه‌های برجسته مربوط به کسب و کار شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:
•اجاره یا رهن ملک تجاری
•بدهی‌های اعتباری
•وام‌های معوق
•پرداخت به کارکنان یا پیمانکاران
•تعهدات مالیات بر درآمد یا فروش

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 21 دی 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.