تشریح برخی از فعالیت های موسسه های حقوقی و ثبتی

تشریح برخی از فعالیت های موسسه های حقوقی و ثبتی

تشریح برخی از فعالیت های موسسه های حقوقی و ثبتی موسسات ثبتی و حقوقی با تکیه بر تجربیات خود و با استفاده از تعدادی از فعالان و کارشناسان مرتبط با حوزه های …

توصیه یک تبلیغ نویس و یک هدیه ارزش مند

توصیه یک تبلیغ نویس و یک هدیه ارزش مند

سلام، اگر فقط چند دقیقه وقت بگذاری و این متن را بخوانی، قول میدهم میتوانی فروش محصولات و خدماتت را به مراتب بیشتر از گذشته کنی. در انتها هم یک کتاب کوچک …

واردات خط تولید از چین (یک تجارت پرسود!)

واردات خط تولید از چین (یک تجارت پرسود!)

واردات خط تولید از چین (یک تجارت پرسود!) همانطور که میدانید چین با در اختیار داشتن نیروی کار زیاد و ماشین آلات پیشرفته به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان کالا …

خرید با ارزان ترین نرخ بیمه پژو 206 از بیمه دات کام

خرید بیمه بدنه برای پژو ۲۰۶

بیمه پژو 206 جزو بیمه‌های خودرو است که برای جبران هزینه‌های مالی و جانی در نظر گرفته می‌شود. این بیمه نامه را می‌توان برای هر مدل از پژو 206 خریداری کرد تا با توجه به شرایط بیمه نامه خسارت‌های رخ داده جبران شوند. بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه جزو بیمه نامه‌های خودرو 206 است که هزینه‌های رخ داده در حادثه‌های رانندگی را تا سقف تعهدات جبران خسارت می‌کند. پوشش‌های متنوعی که در بیمه نامه وجود دارد، شرایط جبران خسارت‌ها را فراهم کرده تا نگرانی برای راننده‌های مقصر کاهش پیدا کند. در این مطلب شرایط خرید بیمه شخص ثالث و بدنه پژو 206 را با توجه به استعلام و مقایسه توضیح خواهیم داد با ما تا انتهای متن همراه باشید.

بیمه پژو 206 چیست؟

بیمه پژو 206 جزو بیمه نامه‌های وسایل نقلیه است که به دو صورت بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث در اختیار افراد قرار می‌گیرد. بیمه ثالث جزو بیمه نامه‌های اجباری است که در صورت عدم تهیه آن با جریمه دیرکرد تمدید بیمه نامه روبه رو خواهید بود و باید حق بیمه بیشتری را پراخت کنید. همچنین در صورت استعلام پلیس راهنمایی و رانندگی در صورتی که این بیمه نامه را تهیه نکرده باشید، خودروی شما توقیف شده و به پارکینگ منتقل خواهد شد.

از طرفی هم بیمه بدنه جزو دیگر بیمه‌های پژو 206 است که به صورت اختیاری بوده و با توجه به درخواست بیمه‌گزار قابل خریداری است. اما بیشتر افرادی که یکبار تصادف کرده باشند این بیمه نامه را تهیه می‌کنند. زیرا با توجه به افزایش قیمت تعویض یا تعمیر قطعات، نیاز است که یک پشتوانه مالی برای خطرات حادثه‌های رانندگی وجود داشته باشد. از این رو توصیه می‌کنیم که بیمه پژو 206 را برای خودروی خود تهیه کنید تا نگرانی‌ها برای جبران هزینه‌های رخ داده کاهش پیدا کند.

چه خطراتی تحت پوشش بیمه پژو 206 است؟

همانطور که اشاره شد بیمه پژو 206 دو نوع بیمه را شامل می‌شود که هریک از آن‌ها پوشش‌های متنوعی دارند و با توجه به شرایط و قرارداد بیمه باید حق بیمه از سوی بیمه‌گزار پرداخت شود.

پوشش‌های بیمه ثالث پژو 206

پوشش‌های شخص ثالث پژو ۲۰۶

در حالت کلی، پوشش‌های بیمه شخص ثالث خودروی 206 شامل موارد زیر است:

خسارت مالی:

اگر خسارت مالی به اشخاص ثالث وارد شود، بیمه‌گر متعهد می‌شود خسارت را تا سقف تعهد تحت پوشش بیمه ثالث این خودرو پرداخت نماید.

خسارت جانی:

در صورت تصادف اتومبیل 206 با اشخاص ثالث، خسارت‌های جانی (شکستگی، ازکارافتادگی و فوت) اشخاص ثالث تا سقف پوشش جانی قابل جبران است. این بیمه حتی شامل افراد داخل خودروی پژو 206 مقصر نیز حادثه نیز می‌شود.

خسارت حوادث راننده مقصر:

بر اساس قوانین جدید، خسارت جانی راننده 206 (مقصر) هم تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

پوشش‌های بیمه بدنه پژو 206

بیمه بدنه پژو ۲۰۶

بیمه بدنه جزو بیمه‌های اختیاری است اما با تهیه این بیمه نامه می‌توان خسارت‌های مالی وارد شده به راننده مقصر و هزینه‌های مازاد مالی که برای اشخاص ثالث رخ داده را تا سقف تعهدات شرکت‌های بیمه جبران کرد. این بیمه نامه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد و با توجه به تعهدات مالی، هزینه‌های رخ داده جبران خسارت می‌شود. اما برای خرید خطرات اضافی باید حق بیمه بیشتری را پرداخت کرد.

پوشش‌های اصلی و اضافی بیمه بدنه پژو 206 عبارتند از:

  • واژگونی و سقوط خودرو
  • سرقت کلی خودرو
  • برخورد با یک جسم متحرک یا ثابت
  • آتش سوزی خودرو یا لوازم یدکی
  • آذرخش یا انفجار خودرو یا لوازم یدکی
  • شکسته شدن شیشه‌های خودرو به هر دلیلی غیر از خطرات اصلی
  • خسارات ناشی از بروز حوادث طبیعی مانند: زلزله، سیل و آتش فشان
  • غرامت ناشی از عدم استفاده از خودرو در زمان تعمیرات پس از حادثه رخ داده
  • خسارات ناشی از حوادثی مانند: پاشیده شدن مواد شیمیایی (رنگ و اسید به بدنه خودرو)
  • خسارات ناشی از دزدیده شدن لوازم خودرو شامل: رادیو پخش، آینه‌ها، رینگ و لاستیک بدون سرقت کلی خودرو

خرید بیمه پژو 206

بیمه پژو 206 با توجه به اهمیتی که دارد، نیاز به یکسری شرایط خواهد داشت تا بتوان بهترین بیمه نامه را تهیه کرد. با استعلام و مقایسه خدمات شرکت‌های بیمه شرایط خرید برای تمام بیمه‌گزار‌ها راحت‌تر خواهد بود. از این رو همه ما می‌دانیم که نمی‌توان به صورت حضوری برای خرید بیمه اقدام کرده و خدمات تمام شرکت‌های بیمه را مقایسه کرد. پس در نتیجه نیاز به یک بستر آنلاین روز به روز بیشتر احساس خواهد شد. بیمه دات کام که یکی از کارگزاری‌های آنلاین خرید بیمه است شرایط استعلام و مقایسه را مهیا کرده تا همه افراد بتوانند تنها با اتصال به اینترنت از این خدمات بهره‌مند شوند. در حقیقت بیمه دات کام یک سامانه استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه است که بدون محدودیت زمانی و مکانی می‌توان تمام خدمات و بیمه‌های شرکت‌های بیمه را در آن جستجو کرده و بعد از مقایسه بهترین بیمه نامه را با قیمت بسیار مناسب تهیه کرد. بیمه بدنه پژو 206 خسارت‌های مالی بدنه و قطعات این اتومبیل را جبران می‌کند. از آنجا که هزینه تعمیر و خرید بدنه و هر قطعه از 206 نسبت به بقیه اتومبیل‌ها به نسبت بالاتر است، راننده مقصر می‌تواند با خرید بیمه بدنه میزان خسارت‌ها را در هنگام بروز تصادف، کاهش دهد.

خسارات جانی و مالی طرف مقابل در تصادفات توسط بیمه شخص ثالث پژو 206 جبران می‌شود؛ اما ماشین خود راننده خاطی چه؟ بیمه‌گزار می‌تواند با خرید بیمه بدنه پژو 206، خودروی خود را در برابر تمامی حوادث، آسیب‌های بدنه و قطعات تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه بدنه ۲۰۶ دیگر برای دارنده ماشین است و خسارات مالی خودتان را جبران می‌کند. شرکت بیمه‌گر موظف است تا سقف تعهد تعریف شده در بیمه‌نامه، به جبران خسارت وارد شده اقدام نماید.

تفاوت قیمت بیمه پژو 206 در شرکت‌های بیمه

تمام شرکت‌های بیمه‌ای که در حال حاضر مشغول به فعالیت هستند، مجوز صدور بیمه پژو 206 را خواهند داشت. اما سوالی که بیشتر بیمه‌گزار‌ها می‌پرسند این است که چرا تفاوت قیمت در بیمه نامه وجود دارد؟

برخی از بیمه‌گر‌ها برای اینکه بتوانند خدمات بهتری را برای بیمه‌گزار‌ها در نظر گیرند، یکسری تخفیف‌ها و خدمات را برای بیمه نامه‌ها در نظر می‌گیرند تا سهم فروش بیمه نامه خود را افزایش دهند. تخفیف‌های بیمه یکی از عوامل مهم است که شرکت‌های بیمه‌ای برای بیمه نامه‌ها و بیمه پژو 206 در نظر می‌گیرند تا قیمت بیمه نامه کاهش پیدا کند.

همچنین عوامل و فاکتورهای مهم دیگری هم وجود دارند که قیمت بیمه را تغییر خواهند داد. دقت کنید شرایط خرید نقدی، تخفیفات گروهی یا حتی تخفیف‌های مناسبتی جزو مواردی هستند که همگی می‌توانند قیمت بیمه را تغییر دهند.

چرا بیمه پژو 206 را بخریم؟

با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور وجود دارد و اینکه قیمت خودرو روز به روز در حال افزایش است، توصیه می‌کنیم که از بیمه برای تحت پوشش قراردادن خطرات ناشی از حادثه‌های رانندگی استفاده کرد. همچنین برای برخی از افراد ممکن است که هزینه جبران خسارت‌ها برای تعویض یا تعمیر قطعات به قدری سنگین باشد که نیاز به یک پشتوانه مالی احساس شود. با خرید بیمه پژو 206 دیگر نگرانی برای جبران هزینه‌های مالی یا جانی وجود ندارد. همچنین اگر برای بدنه خودرو اتفادق رخ دهد که منجر به حادثه شود، می‌توان از بیمه بدنه خسارت را تا سقف تعهدات دریافت کرد. در نتیجه به طور کلی مهم است که بیمه خودرو را خریداری کنید تا در صورتی که حادثه رانندگی رخ داد، نگرانی برای جبران هزینه‌ها کاهش پیدا کند. به همین منظور شما می‌توانید برای خرید بیمه شخص ثالث پژو 206 و بیمه بدنه پژو 206 در تیپ های مختلف به بیمه دات کام (https://bimeh.com/) مراجعه نمایید.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 13 اسفند 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.