عکس جدید و دیده نشده از خانواده برزو ارجمند

عکس جدید و دیده نشده از خانواده برزو ارجمند

عکس جدید و دیده نشده از خانواده برزو ارجمند برای دیدن عکس جدید و دیده نشده از خانواده برزو ارجمند به ادامه مطلب مراجعه کنید عکس جدید و دیده نشده از خانواده برزو …

عکس جدید و دیده نشده آزاده نامداری و همسرش

عکس جدید و دیده نشده آزاده نامداری و همسرش

عکس جدید و دیده نشده آزاده نامداری و همسرش برای دیدن عکس جدید و دیده نشده آزاده نامداری و همسرش به ادامه مطلب مراجعه کنید

جدیدترین و بهترین عکس های پروین قائم مقامی + بیوگرافی کامل

جدیدترین و بهترین عکس های پروین قائم مقامی + بیوگرافی کامل

عکس های جدید پروین قائم مقامی + بیوگرافی برای دیدن عکس های جدید پروین قائم مقامی و بیوگرافی به ادامه مطلب مراجعه کنید

زندگینامه “بیل گیتس” و رمز و راز موفقیت او

ويليام هنری گيتس سوم مشهور به بيل گيتس (به انگلیسی: Bill Gates) رئيس و موسس شرکت مايکروسافت میباشد.اکنون مايکروسافت با بیشتر از چهل هزار کارمند در شصت کشور جهان و با درآمد خالص 25.3 ميليارد دلار در پايان سال مالی 2001 يکی از موفقترين شرکتهای ايالات متحده امريکا و از راهبران صنعت کامپيوتر میباشد.سال و ماه و روز تولد بيل گيتس در 28 اکتبر سال 1955 که در خانواده متوسط در شهر سياتل امريکا متولد شده است. اسم پدر بيل , ويليام هنري گيتس دوم وکيل دادگستری و يکی از معروفترینهای شهر سياتل میباشد و مادر او معلم مدرسه و يکی از اعضا هيئت مديره United Way International بود که در کارهای خيره نيز فعاليت داشت. بيل گيتس دو خواهر دارد.گيتس در کودکی بيشتر وقت خود را در کنار مادربزرگ خود بوده و از او تاثير بسيار گرفت. او از همان دوران کودکی خود روحيه رقابت طلبی خود را نشان داد و تلاش ميکرد تا در هر زمينه ای از دوستان خود بالاتر باشد.

‫بیل گیتس , ‫بیل گیتس‬‎ کیست , راز موفقیت ‫بیل گیتس‬‎‬‎

بيل گيتس تحصيلات مقطع ابتدای خود را در مدرسه عمومی به نام Lakeside تمام کرد و در آنجا بود که با کامپيوتر آشنا شد.در آغاز سالهای تحصيلی مسئولان مدرسه Lakeside تصميم گرفتند با کمک خانواده دانش آموزان, يک ترمينال کامپيوتر اجاره کنند و در اختيار دانش آموزان قرار بدهند. در اين زمان بيل گيتس با کامپيوتر آشنا شد و سریع در استفاده و کار کردن با آن مهارت کسب کرد و در سن سيزده سالگی اولين نرم فزار خود را که يک بازی ساده بود نوشت. گيتس به همراه دوست خود به اسم پل آلن (Paul Allen ) که دو سال از گيتس بزرگتر بود و در زمينه سخت افزار کامپيوتر هم مهارت داشت , بيشتر وقت خود را به برنامه نويسی در اطاق کامپيوتر Lakeside ميگذراند.

‫بیل گیتس , ‫بیل گیتس‬‎ کیست , راز موفقیت ‫بیل گیتس‬‎‬‎

گيتس در سال 1973 وارد دانشگاه هاروارد شد و در آنجا با استيو بالمر (Steve Ballmer) که رئيس قسمت اداری مايکروسافت بود آشنا شد. گيتس زمانی که در هاروارد بود يک نسخه از زبان BASIC را براي کامپيوتر MITS Altair طراحی کرد.بيل گيتس در سال 1975 به همراه دوست دوران کودکی خود به نام پل آلن شرکت کوچکی بنام Microsoft با شعار “در هر خانه يک کامپيوتر” تاسیس کرد.مايکروسافت انواع زبانهاي برنامه سازي را براي کامپيوترهاي مختلف توليد ميکرد. در آن زمان مايکروسافت فقط 40 کارمند داشت که شبانه روز بشدت کار ميکردند و کل فروش آن فقط 2.4 ميليون دلار در سال بود.

‫بیل گیتس , ‫بیل گیتس‬‎ کیست , راز موفقیت ‫بیل گیتس‬‎‬‎

در سال 1980 شرکت IBM براي اينکه از بازار کامپيوترهاي شخصي عقب نماند تصميم گرفت تا کامپيوتر خود را که PC نام گرفت و کامپيوترهاي امروزي نيز مبتني بر آن هستند , بسازد و وارد بازار کند. IBM تصميم گرفت تا کار نرم افزار آن را به عهده شرکت ديگری بگذارد.شاهين خوشبختی بر دوش مايکروسافت نشست و IBM قراردی با شرکت کوچک مايکروسافت بست تا نرم افزارهاي سازگار با کامپيوترهاي شخصي IBM توليد کند.کامپيوتر هاي جديد IBM از پردازنده هاي 16 بيتي 8088 شرکت اينتل استفاده ميکرد.

مايکروسافت برای فروش کردن زبانهای برنامه سازی به يک سيستم عامل 16 بيتی نياز داشت.که شخصی بنام تيم پاترسون در کارگاه خانه خود يک کامپيوتر 16 بيتی کوچک ساخت و برای آن يک سيستم عامل ساده 16 بيتی نوشت که DOS 86 نام آن بود. بيل گيتس و پل آلن سيستم DOS 86 را مناسب با کامپيوتر های شخصی IBM تغيير دادند و امکانات بيشتری را به آن اضافه کردن و از آن يک سيستم عامل قوی 16 بيتی ساختند.

‫بیل گیتس , ‫بیل گیتس‬‎ کیست , راز موفقیت ‫بیل گیتس‬‎‬‎

مايکروسافت نام اين سيستم عامل را MS-DOS ناميد. MS-DOS روی کامپيوترهای شخصی IBM قرار گرفتند و IBM از فروش کامپيوترهاي PC خود را براي استفاده از MS-DOS به مايکروسافت پرداخت میکرد. و کم کم امپراتوری بيل گيتس بر روی MS-DOS بنيان نهاده شد. بعدها مايکروسافت با توليد سيستم عامل گرافيکی Windows و محصولات ديگر گام های بزرگتری به سوی موفقيت برداشت.

اکنون بيل گيتس با بيش از 50 ميليارد دلار, ثروتمندترين مرد دنيا شناخته شده است.و چندين سال است که این مقام حفظ کرده. يکی از مهمترین دلايل موفقيت مايکروسافت طبق گفته ی خود گيتس استخدام افراد باهوش در اين شرکت میباشد.گيتس زماني که فقط 19 سال داشت مايکروسافت را مديريت ميکرد.او چنان کار ميکرد که حتی چند روز محل کار خود را ترک نمی کرد و به همراه کارمندان خود بسختی برروی پروژه های مختلف و سفارش مشتريان کار ميکرد.

‫بیل گیتس , ‫بیل گیتس‬‎ کیست , راز موفقیت ‫بیل گیتس‬‎‬‎

گيتس در سال 1994 با مليندا فرنج گيتس ازدواج کرد که حاصل آن يک دختر (متولد سال 1996) و يک پسر (متولد سال 1999) بود.بيل گيتس راه مادر خود را ادامه داد و با همسر خود چندين موسسه خيره در سراسر دنيا تاسيس کرد.و اکنون بيل گيتس همراه همسر و فرزندان خود در شهر سياتل ساکن است.

بیل گیتس

آخرین بروز رسانی در : شنبه 21 اسفند 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.