آشنایی با روش های درمان افسردگی بدون دارو با انجام ورزش

آشنایی با روش های درمان افسردگی بدون دارو با انجام ورزش

آشنایی با روش های درمان افسردگی بدون دارو با انجام ورزش  درمان افسردگی بدون دارو ،درمان افسردگی بدون دارو،درمان افسردگی بدون داروی شیمیایی،درمانهای جدید افسردگی بدون نیاز به دارو،درمان افسردگی شدید بدون …

خواص مصرف جوانه ماش و یبوست درمان گیاهی

خواص مصرف جوانه ماش و یبوست درمان گیاهی

خواص مصرف جوانه ماش و یبوست درمان گیاهی خواص مصرف جوانه ماش و یبوست درمان گیاهی در سایت جسارت جوانه ماش و یبوست ,جوانه ماش برای یبوست,یبوست درمان گیاهی,مصرف جوانه ماش در …

میکروب‌های موجود در ناف

میکروب‌های موجود در ناف

میکروب‌های موجود در ناف میکروب‌های موجود در ناف,بيماري میکروب‌های موجود در ناف,میکروب‌های موجود در ناف در بارداري,علائم میکروب‌های موجود در ناف,درمان میکروب‌های موجود در ناف,درمان میکروب‌های موجود در ناف با طب سوزني,مواد …

دمنوش بهار نارنج و دارچین

دمنوش بهار نارنج و دارچین ، خواص دمنوش بهار نارنج و دارچین ، طبع دمنوش بهار نارنج و دارچین

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد خواص و طرز تهیه دمنوش بهار نارنج و دارچین صحبت کنیم. امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید این دمنوش را تهیه کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.

این دمنوش با توجه اینکه خیلی معروف نبود ه است ولی به سرعت تبدیل به یکی از دمنوش های مورد علاقه کاربران ما شده است.این دمنوش بسیار خوش عطر است و با خواص درمانی بالایی که دارد به همه توصیه می شود.

دمنوش بهار نارنج و دارچین

سه تیکه چوب دارچین را برداشته و با یک قاشق مرباخوری بهار نارنج و چهار تا پنج عدد هل نیاز داریم و می توانید سیب را هم اضافه کنید.چهار لیوان آب نیاز داریم.بهتر است برای این دمنوش پوست سیب را بگیرید.

چهار لیوان ابجوش را برداشته و مواد را در داخل آن بریزید و اجازه دهید تا بجوشد و سپس میل نمایید.می توانید از سیب زرد یا قرمز استفاده کنید.

این دمنوش طبیعتی گرم و خشک دارد . به دلیل داشتن دارچین و بهار نارنج برای اعصاب شما خوب است و نشاط آور است و برای درمان دلهره خیلی خوب است.ای ن دمنوش شستشو دهنده کلیه است و ضد سرطان است.

از خواص دیگر این دمنوش ضد حساسیت و ضد التهاب بودن است و خوردن این دمنوش را به شما سروران گرامی توصیه می کنیم.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 9 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.