آشنایی با عوارض و بهترین قرص چاقی صورت و ران

آشنایی با عوارض و بهترین قرص چاقی صورت و ران

قرص چاقی قرص چاقی ,قرص چاقی صورت,قرص چاقی ران وباسن,قرص چاقی فرشته,قرص چاقی هیمالیا,قرص چاقی فت فست,قرص چاقی دراگون,قرص چاقی فرشته ایرانی,قرص چاقی ایرانی,قرص چاقی بدون بازگشت,قرص چاقی صورت هیمالیا,قرص چاقی صورت …

علت و دلایل و درمان خانگی درد بازو راست و شانه در بدنسازی

علت و دلایل و درمان خانگی درد بازو راست و شانه در بدنسازی

درد بازو درد بازو ,درد بازوی راست,درد بازوی چپ,درد بازو و سرطان,درد بازو و شانه,درد بازوها,درد بازو راست,درد بازو دست راست,درد بازوی چپ نشانه چیست توضیحاتی در مورد درد بازو همانطور که …

عوارض و نحوه مصرف کپسول دیافیت مولتی ویتامین چیست

عوارض و نحوه مصرف کپسول دیافیت مولتی ویتامین چیست

کپسول دیافیت کپسول دیافیت ,کپسول دیافیت یورو ویتال,کپسول دیافیت مولتی ویتامین,کپسول دیافیت داروکده,کپسول دیافیت برای چیست,کپسول دیافیت مولتی ویتامین یوروویتال توضیحاتی در مورد کپسول دیافیت کپسول دیافیت با نام لاتین DiaFit ، …

7 عاملی که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهد

بیماری های قلبی,بیماری بیماری های قلبی,بیماری های قلبی در بارداری,علائم بیماری های قلبی,درمان بیماری های قلبی,درمان بیماری های قلبی با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان بیماری های قلبی,بیماری های قلبی را چگونه درمان کنیم,بیماری های قلبی در کودکان,بیماری های قلبی در بزرگسالان,بیماری های قلبی در نوزادان,بیماری های قلبی در بهار,بیماری های قلبی در تابستان,بیماری های قلبی در پاییز,بیماری های قلبی در زمستان,آشنایی با بیماری های قلبی,همه چیز در مورد بیماری های قلبی,بیماری های قلبی واگیردار است,بیماری های قلبی و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان بیماری های قلبی

بیماری قلبی,علل ایجاد مشکلات قلبی,خطر ابتلا به بیماریهای قلبی

کمبود ویتامین د باعث ابتلا به بیماری قلبی و در موارد شدید منجر به مرگ خواهد شد

به گزارش بی اس ام اس : همه ما می دانیم که مصرف غذاهای چرب، استعمال سیگار و ورزش نکردن می تواند احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش دهد. با این وجود پزشکان و متخصصان در پی یافتن سرنخ های جدیدی هستند که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهند. قصد داریم در این مطلب شما را  با چند تا از این عوامل آشنا کنیم.

عدم درمان آپنه خواب و خطر ابتلا به مشکلات قلبی

آپنه به معنی قطع موقتی تنفس در خواب می‌باشد. از علل آپنه، مسمومیت با داروهایی مانند تریپتامین و تریاک، آسیب مغزی، انسداد تنفسی و… می‌باشد. اگر آپنه بیش از پنج دقیقه طول بکشد، موجب مرگ مغزی خواهد شد. بررسی دانشمندان نشان داده است که عدم درمان آپنه خواب، به شدت با ابتلا به بیماری های قلبی عروقی مرتبط است. افراد مبتلا به آپنه مخصوصا افراد مسن، در صورت درمان این مشکل به میزان زیادی احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را در خود کاهش می دهند.

داشتن گروه خونی نوع  A،B  و AB

نیمی از جمعیت جهان دارای سه نوع گروه خونی A،B  و AB هستند و تحقیقات نشان داده است که افراد دارای این نوع گروه های خونی کمی بیشتر از افراد دارای گروه خونی O در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی قرار دارند.افراد دارای گروه خونی  Aحدود 5 درصد ، گروه خونی B حدود 11 درصد و گروه خونی AB حدود 23 درصد بیشتر از گروه خونی O در معرض خطر هستند. بررسی ها نشان می دهد در افراد دارای گروه خونی O جریان خون به نحو بهتری صورت می گیرد و احتمال لخته شدن خون و در نهایت ابتلا به بیماری قلبی کاهش می یابد.

داشتن وزن مناسب، اما شکم بزرگ

اخیرا یک تحقیق ثابت کرده است افرادی که در عین داشتن وزن مناسب دارای شکم بزرگی هستند، حتی بیش از افراد کاملا چاق در معرض خطر حملات قلبی هستند، زیرا نسبت دور کمر به باسن شان زیاد است.اگر دچار چاقی در ناحیه شکمی هستید، حتما نسبت به رفع آن بیندیشید و اقدام کنید.

بیماری قلبی,خطر ابتلا به بیماریهای قلبی,علل ایجاد مشکلات قلبی

یائسگی زودرس سبب ایجاد مشکلات قلبی و عروقی در زنان می شود

ارتباط شیفت کاری با خطر ابتلا به مشکلات قلبی

افرادی که در شیفت های کاری مختلف فعالیت می کند، 23 درصد بیش از سایرین در معرض خطر ابتلا به مشکلات قلبی و عروقی هستند، زیرا این شیفت کاری ها مخصوصا در شب، شدیدا ریتم شبانه روزی بدن (ساعت بیولوژیک بدن) را به هم می ریزد.

یائسگی زودرس و ابتلا به بیماریهای قلبی

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که خانم هایی که قبل از سن 46 سالگی یائسه می شوند، دو برابر بیش از افرادی که به موقع به یائسگی می رسند، دچار مشکلات قلبی می شوند.

کمبود ویتامین D

تحقیقات دانشگاه کپنهاک نشان داده است کمبود ویتامین د باعث ابتلا به بیماری قلبی و در موارد شدید منجر به مرگ خواهد شد. بنابراین سعی کنید با داشتن برنامه غذایی مناسب و دریافت کافی نور آفتاب، سطح ویتامین D بدنتان را تنظیم کنید.

چگونه شرایط را برای کاهش احتمال ابتلا به بیماری های قلبی مساعد کنیم؟

خب آیا باید میزان ویتامین د دریافتی را افزایش دهیم؟ شب کار نباشیم؟ نوع گروه خونی مان را تغییر دهیم؟

این ها تنها دلایلی برای نشان دادن ارتباط بین مشکلات قلبی و عوامل محیطی و شرایط بدنی است. دلایلی که گاهی غیرقابل تغییرند مانند نوع گروه خونی و گاهی قابل تغییر مانند درمان آپنه خواب.اگر دچار مشکلات تنفسی در هنگام خواب هستید، اگر ویتامین دی کمی مصرف می کنید، اگر علائم یائسگی زودرس دارید و یا …، حتما نسبت به رفع مشکل خود اقدام کنید تا خود را از قرارگیری در شرایط خطر نجات دهید.

منبع : tebyan.net

7 عاملی که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهد

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 14 بهمن 1394
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.