اسپری شاین الیو؛ راز طراوت و شادابی مو

اسپری شاین الیو؛ راز طراوت و شادابی مو

اسپری شاین الیو olive oil یکی از معدود اسپری های ترکیبی و صد در صد گیاهی روغن زیتون در بازار لوازم آرایشی است. این محصول سرشار از روغن زیتون، ویتامین E و عصاره های گیاهی بوده و …

ییلاق های اطراف تهران برای اجاره ویلا بی‌نظیرند ؛ به خصوص اگر مشکل‌پسند باشید

ییلاق های اطراف تهران برای اجاره ویلا بی‌نظیرند ؛ به خصوص اگر مشکل‌پسند باشید

ییلاق های اطراف تهران برای اجاره ویلا بی‌نظیرند ؛ به خصوص اگر مشکل‌پسند باشید تا به حال شده دلتان بگیرد و قصد کرده باشید که با هزینه مناسب در یکی از ییلاق‌های …

اجرای بالابر ساده خانگی هیدرولیکی

اجرای بالابر ساده خانگی هیدرولیکی

امروزه با افزایش روز افزون قیمت آسانسور، برای کاهش هزینه ها، از بالابر هیدرولیکی استفاده میکنند. چرا که هزینه ها را تا 70 درصد کاهش میدهد. بهترین جایگزین آسانسور برای خانه تا …

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی

به روز بودن سایت آموزش زبان انگلیسی

امروزه شیوه آموزش زبان انگلیسی در دنیا تغییرات بسیار گسترده ای داشته است با این حال مشاهده می شود اغلب سایت های آموزش زبان انگلیسی هنوز با همان شیوه های سنتی مشغول “آموزش زبان انگلیسی” هستند و هیچکدام از روش های مدرن آموزش زبان انگیسی را بکار نمی گیرند. علاوه بر آن مدت هاست که به روز نشده اند و از همان مطالب قدیمی استفاده می کنند.
حداقل انتظاری که از یک سایت آموزش زبان انگلیسی می رود، به روزرسانی حداقل هفته ای یک بار و استفاده از فایل های تصویری و صوتی برای انتقال بهتر مفاهیم و امکان ارسال نظر و ارتباط با اساتید است.
همچنین انتظار می رود مدیران وب سایت و یا وب مستران با مطالعه منابع خارجی و در نظر گرفتن امتیازات بومی، از نوآوری و خلاقیت در ارائه آموزش های جذاب کوتاهی نکنند.

استفاده از افراد متخصص در امر آموزش زبان انگلیسی

وجود فرد متخصص در تیم طراحی و تولید مرتبط با وبسایت آموزش زبان انگلیسی از بروز اشتباهات جلوگیری می کند. هم اکنون سایت های زیادی وجود دارند که از روی یکدیگر کپی می کنند و مطالبی اشتباه و ناقص را ارائه می دهند که سبب سردرگمی زبان آموز می شود. علاوه بر در نظر گرفتن سابقه آموزشی سایت مورد نظر و مدرسین آن، هرگاه به سایتی مرتبط با آموزش زبان انگلیسی وارد شدید، انتظار داشته باشید که مطالبی رایگان از شیوه تدریس زبان انگلیسی در آن سایت وجود داشته باشد. شما با مشاهده فایل های رایگان متوجه خواهید شد چقدر این شیوه یادگیری زبان انگلیسی برای شما مناسب خواهد بود و افرادی که به امر آموزش زبان انگلیسی می پردازند چقدر در کار خود متخصص هستند.

تولید محصولات اختصاصی آموزش زبان انگلیسی، متناسب با ذائقه فارسی زبانان

اغلب کتب و محصولات آموزش زبان انگلیسی موجود در سایت ها و یا آموزشگاه های زبان انگلیسی متناسب شرایط افراد فارسی زبان نیستند بنابراین بازدهی و تاثیرگذاری آنها بسیار کم است. همیشه انتظار داشته باشید سایتهایی که محصولات آموزش زبان انگلیسی را به فروش می رسانند حداقل نمونه ای از آن محصول را در اختیار شما قرار دهند و جزئیات محصول را کامل بگویند تا بتوانید با مشاهده آن، خود را برای استفاده کردن یا نکردن آن قانع کنید. همچنین انتظار می رود سایت ارائه دهنده آن محصول آموزش زبان انگلیسی برای آن محصول مدت زمانی آزمایشی حداقل 30 روزه در نظر گرفته باشد تا چنانچه شما محصول را تهیه کردید و به هر دلیلی آن را متناسب با ذائقه آموزشی خود ندیدید، بتوانید آن را مرجوع و مبلغ سرمایه گذاری خود را پس بگیرید. در این خصوص نیز مطمئن باشید سایت مورد نظر که این ادعا را مطرح می کند حتما از مراکز رسمی دارای مجوز باشد. در این خصوص معتبرترین مجوز، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

شاید با توضیحاتی که در بالا داده شد، این تصور به وجود بیاید چنین سایتی وجود ندارد. هم اکنون از شما می خواهیم با سرچ عبارت “سایت زبان رمزی” با یکی از بهترین سایت های آموزش رایگان زبان انگلیسی آشنا شوید.

منبع : http://winphone.ir/?p=203596

ممنونیم که از پیج اینستاگرام ما حمایت می کنید و عضو می شوید

آخرین بروز رسانی در : شنبه 11 اسفند 1397
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.