رپورتاژ آگهی چیست ؟

%image_alt%

رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی یکی از روش های تبلیغاتی جدید در عصر حاضر است البته این نکته را در نظر داشته باشیم که رپورتاژ آگهی قبلا در تلویزیون و رسانه های کاغذی بصورت یک خبر تبلیغاتی منتشر می شد. با  ظهور اینترنت و رسانه های اینترنتی انتشار رپورتاژ آگهی از نوع قدیمی خود به نوع جدیدی تغییر یافت که بسیاری از صاحبان وب سایت ها و وبمستران برای معرفی وب سایت ، خدمات و محصولات خود از این نوع از تبلیغات استفاده می کنند.

رپورتاژ آگهی در حقیقت انتشار اخبار تبلیغاتی لینک دار در سایت های خبری و سایت های پربازدید است. در یک رپورتاژ آگهی شما می توانید به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید ، این بخش از یک رپورتاژ می تواند به برندینگ شما در دنیای اینترنت کمک کند. از دیگر مزایای انتشار رپورتاژ آگهی داشتن هایپر لینک است. شما با داشتن هایپر لینک در یک رپورتاژ آگهی با کلمات کلیدی حوزه کاری تان می توانید رتبه سایتتان را با این روش افزایش دهید. بسیاری از سئو کاران حرفه ای رپورتاژ آگهی را به عنوان بهترین راهکار برای گرفتن بک لینک از سایت های دیگر می دانند. این موضوع تاجایی می تواند به افزایش رتبه سایت شما در کلمات کلیدی بیزینس تان کمک کند که با انتشار بیش از 10 رپورتاژ آگهی در سایت های خبری می توانید نتیجه بسیار خوبی در نتایج گوگل را از آن خود کنید.

نکات بسیار کلیدی در تالیف یک رپورتاژ آگهی :

اما در تالیف رپورتاژ آگهی برای تبلیغات محصول یا خدماتمان چه باید بکنیم؟ چه نکاتی در تالیف یک رپورتاژ آگهی مهم است؟ در ادامه این مقاله به بررسی نکات کلیدی در تالیف یک رپورتاژ آگهی خواهیم پرداخت.

  • از ارائه یک متن کاملا تبلیغاتی در رپورتاژ آگهی پرهیز کنید : اگر متن ارائه شده کاملا تبلیغاتی بوده و فقط برای درج هایپر لینک استفاده گردد ، این خبر خوانده نخواهد شد و شما از بحث برندینگ این رپورتاژ استفاده نمیکنید
  • برای مهم جلوه دادن خبر تبلیغاتی تان ابتدا به ارائه مطالب مفید در حوزه کاری و محصولاتتان بپردازید این به مخاطب کمک میکند راحت تر به بیزینس شما اعتماد کند
  • در انتهای مقاله می توانید نسبت به ارائه راهکار های تبلیغاتی خود در حوزه های مربوطه بپردازید .
  • انتخاب سایت های خبری مرتبط با حوزه کاری شما ، این نکته را در نظر داشته باشید که برای تاثیر بیشتر رپورتاژ آگهی در بیزینستان این نکته را در نظر داشته باشید که رپورتاژ آگهی تان باید در سایت های خبری مرتبط منتشر شود. بطور مثال اگر شما در حوزه آی تی فعالیت میکنید استفاده از سایت های خبری حوزه تکنولوژی به شما پیشنهاد می گردد.

معرفی آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز یکی از شرکت های بزرگ در حوزه تبلیغات خبری می باشد. این شرکت از سال 1393 فعالیت رسمی خود در حوزه رپورتاژ آگهی را آغاز کرد. فعالیت تخصصی این آژانس تبلیغاتی تنها در حوزه رپورتاژ آگهی آغاز شد. هم اکنون تبلیغات مختلفی از جمله تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات بنری و … هم به لیست خدمات رپورتاژ ادز اضافه شده است.

برای اطلاعات بیشتر در  مورد رپورتاژ ادز می توانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید : https://reportaj.ir

گرداورنده : طراحی سایت اینتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.