علت و درمان بواسیر ساچمه ای و دکمه ای چیست

علت و درمان بواسیر ساچمه ای و دکمه ای چیست

شما می توانید مطلب بواسیر ساچمه ای ، بواسیر ساچمه ای چیست ، درمان بواسیر ساچمه ای را در سایت جسارت مطالعه نمایید

بواسیر ساچمه ای ، بواسیر ساچمه ای چیست ، درمان بواسیر ساچمه ای

شاید برایتان جالب باشد که یکی از انواع بواسیر، بواسیر دکمهای میباشد. در این نوع بواسیر یبوست بسیار خطرناک است و مزاج باید همیشه نرم باشد که در موقع اجابت نارحت نکند.

آشنایی با بواسیر

بواسیر یک بیماری پر نشانه است که تشخیص آن از روی علایم نه تنها برای پزشک معالج بلکه برای خود فرد نیز در صورت آگاهی داشتن از آن بسیار ساده است. البته باید این نکته را در نظر داشت که ممکن است نشانه‌های بیماری هموروئید بسته به میزان آسیب آن، از فردی به فردی دیگر متفاوت باشد. این احتمال نیز وجود دارد که نشانه‌ها دلیل بر بیماری دیگری در فرد باشد. با این حال پیگیری فوری بعد از مشاهده‌ی هر یک از علایم زیر به روند درمان بواسیر یا هموروئید در مراحل ابتدایی ایجاد آن و پیشگیری از بروز عوارض و مشکلات احتمالی کمک مؤثری می‌کند.

بواسیر ساچمه ای چیست

مزاج باید همیشه در بواسیر دکمه ای لینت دار و نرم باشد، که هنگام اجابت شخص را ناراحت نکند و با خوردن روغن زیتون و پارافین مایع باید معده را نرم نگهداشت که عملی اجابت به سهولت و اسانی انجام شود و همیشه بعد از غذا پرتقال میل شود. شب ها هنگام خواب خوردن ۳ مثقال هلیله سیاه همیشهمعده را نرم نگه می دارد و نور چشم را زیاد می کند. ناگفته نماند که در موقع اجابت و عمل معده، هرچند سخت عمل نماید، مبادا با انگشت به خود دست بزنید که ایجاد خراش و ناراحتی می شود. بهتر است قبل از اجابت مزاج شیلنگ آب نیم گرم را به خود بگیرید تا دفع مدفوع آسان تر انجام گیرد.

راه درمان بیماری بواسیر ساچمه ای

درمان بواسیر دکمه ای به صورت خوردن عرق زنیان و گردو است به این صورت که دو مغز گردو را با عرق زنیان در روز با هم می خورید.اگر مقداری سیاه دانه رو سوزانده و نرم بسایید و آن را با مورد قاطی کرده که از خیساندن سه تا 4 روز برگ مورد در این آب مورد خمیر نموده .یعنی آب و برگ مورد و پودر سیاه دانه که خمیر شده و در محل بمالید.هسته هلیله زرد که سمی است را پودر کرده و داخل سفید تخم مرغ زده و هر شب مقداری روی بواسیر ساچمه ای زده و خودش بدون جراحی می افتد

بواسیر ساچمه ای

بیشتر بخوانید :

خواص سرکه بالزامیک چیست

طرز تهیه سرکه

طبع جوز هندی

عسل و زنجبیل

گل گاوزبان و سنبل طیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.