علت و درمان خانگی درد مچ پا در صبح و شب هنگام راه رفتن

علت و درمان خانگی درد مچ پا در صبح و شب هنگام راه رفتن

درد مچ پا درد مچ پا ,درد مچ پا در صبح,درد مچ پا در شب,درد مچ پا از چیست,درد مچ پا در کودکان,درد مچ پا در بارداری,درد مچ پا بعد از انزال,درد …

آشنایی با رابطه آلو سیاه و لاغری در طب سنتی و اسلامی

آشنایی با رابطه آلو سیاه و لاغری در طب سنتی و اسلامی

آشنایی با رابطه آلو سیاه و لاغری در طب سنتی و اسلامی آشنایی با رابطه آلو سیاه و لاغری در طب سنتی و اسلامی  در سایت جسارت آلو سیاه و لاغری , …

6 روش جالب برای پیشگیری از افت شنوایی

6 روش جالب برای پیشگیری از افت شنوایی

6 روش جالب برای پیشگیری از افت شنوایی کاهش شنوایی,بیماری کاهش شنوایی,کاهش شنوایی در بارداری,علائم کاهش شنوایی,درمان کاهش شنوایی,درمان کاهش شنوایی با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان کاهش شنوایی,کاهش شنوایی را …

توصیه های مفید برای افراد مبتلا به صرع

صرع,بيماري صرع,صرع در بارداري,علائم صرع,درمان صرع,درمان صرع با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان صرع,صرع را چگونه درمان کنيم,صرع در کودکان,صرع در بزرگسالان,صرع در نوزادان,صرع در بهار,صرع در تابستان,صرع در پاييز,صرع در زمستان,آشنايي با صرع,همه چيز در مورد صرع,صرع واگيردار است,صرع و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان صرع
درمان بیماری صرع, پیشگیری از صرع

به گزارش بی اس ام اس در این مقاله با نکاتی مهم برای رعایت ایمنی در شرایط مختلف برای افراد مبتلا به صرع آشنا خواهید شد.توصیه های مفید برای افراد مبتلا به صرع حملات صرع ناگهان و بی مقدمه می آیند و می روند. تجربه مبتلایان نشان می دهد که این لرزش های شدید بدون هیچ هشدار قبلی و به طور ناگهانی آغاز می شوند و اگر فرد در شرایطی ایمن قرار نداشته باشد، ممکن است دچار آسیب هایی شود. البته ایمنی نیازمند رعایت نکات گوناگونی است و به همین دلیل حتی سبک زندگی و چیدمان خانه افراد مبتلا به صرع هم باید کمی با دیگران متفاوت باشد.

 

 سه توصیه برای رعایت ایمنی در خواب
1- هیچ گاه زیر کرسی نخوابید.

 

2- وسایل خطرساز و آتشزا را از کنار تختخواب دور کنید.
3- مناسب ترین تختخواب برای شما، تختی آرام، نرم و کوتاه است.

 

 پنج توصیه برای رعایت ایمنی در حمام
1- فضای داخلی حمام را از وسایل شکستنی و شیشه ای خالی کنید.2- کف حمام نباید صیقلی و لیز باشد. برای جلوگیری از سر خوردن می توانید کف حمام را با کفپوشی پلاستیکی بپوشانید.3- هیچ گاه زمانی که به حمام می روید، در را قفل نکنید. در زمان دوش گرفتن در را نیمه باز بگذارید.4- وقتی در منزل تنها هستید، حمام نروید.5- هنگام شتشو در حمام بنشینید و لگن یا وان را پر کنید و در دسترس خود قرار دهید.

 

 پنج توصیه برای رعایت ایمنی در آشپزخانه
1- از جابجا کردن ظروف داغ بپرهیزید و برای کشیدن غذا بشقاب را نزدیک اجاق گاز و کنار قابلمه ببرید.2- وسایل برقی را در فضایی دورتر از سینک ظرفشویی بچینید.3- وسایل نوک تیز مانند چنگال و چاقو را همواره در ظرفشویی رو به پایین قرار دهید.4- ظروف مورد استفاده دائم را در قسمت های پایینی کابینت قرار دهید تا به راحتی در دسترس شما باشند.5- تا آنجا که امکان دارد از وسایل نشکن استفاده کنید و در زمان کار با ظروف شکستنی از دستکش استفاده کنید.

 

درمان بیماری صرع, پیشگیری از صرع

 سه توصیه برای رعایت ایمنی در ورزش
1- بوکس، پرتاب چکش و دیسک و پرواز با کایت، ورزش هایی هستند که نباید آنها را به تنهایی انجام دهید. اگر می خواهید این ورزش ها را انجام دهید، باید مطمئن شوید که یک سال از آخرین حمله تان گذشته باشد.2- اگر به سراغ ژیمناستیک، اسب سواری، دوچرخه سواری و اسکی می روید، حتما از کلاه ایمنی استفاده کنید.3- شنا ورزشی است که باید بیشترین احتیاط را برای آن انجام دهید. از شنا کردن در دریا و دریاچه بپرهیزید و اگر امکان دارد با کسی که در شنا یا غریق نجات مهارت دارد، همراه شوید.

 سه توصیه برای رعایت ایمنی در محل کار
1- در اتاق کارتان از صندلی هایی که راحت و کوتاهند استفاده کنید.2- اگر کارتان به پوشیدن لباس های محافظتی احتیاج دارد حتما قبل از شروع آن را به تن کنید.3- از وسایل الکترونیکی سنگین استفاده نکنید و وسایل را بعد از استفاده در جای خود قرار دهید.

سه توصیه برای رعایت ایمنی در حیاط
1- در انتخاب خانه، به همسطح بودن در ورودی و حیاط خانه توجه کنید.2- اگر در حیاط خانه استخر دارید، آن را حفاظ دار کنید.3- اگر امکان دارد، پاسیوها، پلکان ها و ایوان ها را فرش کنید.

درمان بیماری صرع, پیشگیری از صرع

 سه توصیه برای رعایت ایمنی هنگام تماشای تلویزیون یا کار با رایانه
1- از انجام بازی های رایانه ای پرهیز کنید و برای مدت طولانی از رایانه استفاده نکنید و اگر مجبورید، استراحت های متعدد را فراموش نکنید.2- هنگام تماشای تلویزیون از آن فاصله بگیرید.3- اگر تلویزیون تان در برخی کانال ها برفک دارد حتما به سرعت آن را تنظیم کنید. تماشای تلویزیون برفکی برای مبتلایان حساس به نور بسیار خطرناک است. برای کاهش تحریک نوری، چراغی را در سقف پشت سرتان نصب کنید.
منبع:7sobh.com

توصیه های مفید برای افراد مبتلا به صرع

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 25 بهمن 1394
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.