بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید

مجاری ادراری,بيماري مجاری ادراری,مجاری ادراری در بارداري,علائم مجاری ادراری,درمان مجاری ادراری,درمان مجاری ادراری با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان مجاری ادراری,مجاری ادراری را چگونه درمان کنيم,مجاری ادراری در کودکان,مجاری ادراری در بزرگسالان,مجاری ادراری در نوزادان,مجاری ادراری در بهار,مجاری ادراری در تابستان,مجاری ادراری در پاييز,مجاری ادراری در زمستان,آشنايي با مجاری ادراری,همه چيز در مورد مجاری ادراری,مجاری ادراری واگيردار است,مجاری ادراری و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان مجاری ادراری

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید


به گزارش عفونت ادراری ممکن است به علت سنگ مثانه باشد.درمان: التهاب مثانه طی چند روز خود به خود از بین می رود.در غیر این صورت، پزشک دوره کوتاهی آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. مصرف مایعات به خصوص آب زغال اخته را افزایش دهید تا التهاب مثانه برگشت نکند.

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید

۴) احساس نیاز به دفع ادرار با حجم کم دارید؛ این نشانه ممکن است به علت بزرگ شدن سرطان پروستات است. هنگام شب بدن هورمون ضدادراری ترشح می کند تا کلیه ها مقدار کمی ادرار تولید کند. از ۴۰ سالگی به بعد تولید این هورمون ها کاهش می یابد و زود به زود نیاز به تخلیه مثانه پیدا می کنید. افزایش تکرر ادرار در هنگام صبح نشانه مشکل مثانه است. در مواردی نیاز به دفع ادرار شدید است، یا ادرار کردن سخت و یا حجم آن کم است که این علایم ممکن است نشانه سرطان پروستات باشد.درمان: با پزشک خود مشورت کنید. اغلب مردان نیاز به آزمایش برای تشخیص سرطان پروستات پیدا می کنند. اگر موضوع صرفا ضعف مثانه باشد، ورزش های مخصوص لگن می تواند مفید باشد.
منبع:.khorasannews.com

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.