بهترین راه برای تمیز کردن گوش

بهترین راه برای تمیز کردن گوش

خواص تمیز کردن گوش,فواید تمیز کردن گوش,تمیز کردن گوش درمانی,خاصیت تمیز کردن گوش,خواص تمیز کردن گوش درمانی,خواص تمیز کردن گوش برای پوست,خواص تمیز کردن گوش برای مو,خواص تمیز کردن گوش برای جوانی,خواص تمیز کردن گوش برای بارداری,خواص خوردن تمیز کردن گوش,فواید تمیز کردن گوش خام,فواید تمیز کردن گوش پخته

تمیز کردن گوش,چگونه گوش را تمیز کنیم,نحوه تمیز کردن گوش

به گزارش بی اس ام اس : در واقع سطوح بیرونی گوش ما احتیاج به تمیز کردن دارند اما تمیز کردن مجرای داخلی گوش معمولا” ضرورتی ندارد مگر اینکه جرم بسیار زیادی در آن جمع شده باشد.

چیزهایی که برای تمیز کردن گوش لازم دارید :

-لیف حمام
-آب گرم و صابون
-پنبه

دستوروالعمل :

1 – لیف حمام را با مخلوط آب گرم و صابون خیس کنید و سطوح بیرونی گوشتان را کاملا” با آن تمیز کنید . پشت گوش و سطوح بین سر و گوش و فک را هم فراموش نکنید.

2 –  حالا لیف را کاملا” آبکشی کنید و دوباره آن را با مخلوط آب گرم و صابون مرطوب کنید و قسمتهای باقیمانده سطح خارجی را تمیز کنید . اگر گوشهایتان را برای آویزان کردن گوشواره سوراخ کرده اید ، هر کدام از آنها را با پنبه آغشته به الکل و مواد پاک کننده مخصوص گوش کاملا” تمیز کنید.

تمیز کردن گوش,چگونه گوش را تمیز کنیم,نحوه تمیز کردن گوش
3 – برای تمیز کردن لبه های مجرای داخلی گوش از پنبه ای که با آب گرم کمی مرطوب شده است استفاده کنید اما به یاد داشته باشید که آن را هرگز نباید داخل مجرای گوشتان فرو کنید.

4 – هر بار که صورتتان را می شویید می توانید مراحل ۱ و ۲ را به راحتی انجام دهید و هر روز صبح که دندانتان را مسواک می زنید می توانید مرحله سوم را انجام دهید.

منبع : aftabir.com

بهترین راه برای تمیز کردن گوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.