خواص و طرز تهیه ماسک خاک رس قرمز و سفید و گلاب لورال اوریجینز و سرکه برای لک صورت و جوش و پوست خشک

خواص و طرز تهیه ماسک خاک رس قرمز و سفید و گلاب لورال اوریجینز و سرکه برای لک صورت و جوش و پوست خشک

ماسک خاک رس ماسک خاک رس ,ماسک خاک رس برای لک صورت,ماسک خاک رس برای جوش,ماسک خاک رس کالی بل,ماسک خاک رس فریمن,ماسک خاک رس برای پوست خشک توضیحاتی در مورد ماسک …

محل و مسیر نبض و شاخه های شریان براکیال و رادیال چیست و کجاست

محل و مسیر نبض و شاخه های شریان براکیال و رادیال چیست و کجاست

شریان براکیال شریان براکیال ,شریان براکیال کجاست,شریان براکیال و رادیال,شریان براکیال چیست,شریان براکیال,نبض شریان براکیال,شاخه های شریان براکیال,مسیر شریان براکیال توضیحاتی در مورد شریان براکیال شریان براکیال ادامه دهنده شریان آگزیلاری است …

عواملی كه باعث سينوزيت می شود

عواملی كه باعث سينوزيت می شود

عواملی كه باعث سينوزيت می شود سينوزيت,بيماري سينوزيت,سينوزيت در بارداري,علائم سينوزيت,درمان سينوزيت,درمان سينوزيت با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان سينوزيت,سينوزيت را چگونه درمان کنيم,سينوزيت در کودکان,سينوزيت در بزرگسالان,سينوزيت در نوزادان,سينوزيت در …

بوی بد پاهایتان را ضربه فنی کنید

بوی بد پا,بيماري بوی بد پا,بوی بد پا در بارداري,علائم بوی بد پا,درمان بوی بد پا,درمان بوی بد پا با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان بوی بد پا,بوی بد پا را چگونه درمان کنيم,بوی بد پا در کودکان,بوی بد پا در بزرگسالان,بوی بد پا در نوزادان,بوی بد پا در بهار,بوی بد پا در تابستان,بوی بد پا در پاييز,بوی بد پا در زمستان,آشنايي با بوی بد پا,همه چيز در مورد بوی بد پا,بوی بد پا واگيردار است,بوی بد پا و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان بوی بد پا

درمان بوی بد پا , بو گرفتن پا

به گزارش بی اس ام اس بدن انسان بنا به شرایط مختلف بو می گیرد و البته ممکن است این بو بسیار بد یا غیر قابل تحمل باشد که در این صورت باید خیلی سریع آن را رفع کرد وبه دنبال راهی برای پیشگیری  از آن بود.پای انسان از جمله محل هایی است که بسیار بو می گیرد و غالبا در بسیاری از آقایان وجود دارد. برای اینکه بتوانید از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنید باید نکات مختلفی را در نظر داشته باشید که می توانیم به موارد زیر که مهمترین ان ها است اشاره کنیم:

خشک نگه دارید
یکی از نکاتی که باید همیشه در نظر داشته باشید این است که پاها در شرایطی که خشک باشند امکان بوگرفتنشان بسیار کمتر است پس بهتر است بعد از شست شوی پا حتما آن را به دقت خشک کنید. دقت داشته باشید که میان انگشت های پا حتما کامل و درست خشک شود چرا که این مکان بهترین جا برای استقرار باکتری ها و ایجاد بو است.

 

جوراب را فراموش نکنید
یکی از نکاتی که باید به دقت آن را رعایت کنید پوشیدن جوراب است. گاهی اوقات دیده می شود که برخی افراد کفش ها را بدون جوراب به پا می کنند و این باعث می شود تا پای شما عرق کرده و چون جوراب نیست که آن را به خود جذب کند به سمت انگشت ها می رود و در میان آن ها قرار می گیرد. پوشیدن جوراب در خانه نیز می تواند به همین صورت به شما کمک کرده و از بو گرفتن پا جلوگیری کند.

 

درمان بوی بد پا , بو گرفتن پا

 

کفشتان را آماده کنید
استفاده از کفش های مناسب نیز از جمله راه های پیشگیری از بوی  پا است.در کنار اینکه باید کفشی مناسب پا و به اندازه داشته باشید این نکته را نیز در نظر بگیرید که همیشه بعد از رسیدن به خانه کفش را به داخل نیاورید و بگذارید تا کاملا در هوای آزاد بماند تا بوها و باکتری ها از بین بروند. استفاده از پودر بچه در کفش نیز می تواند از بو گرفتن پای شما جلوگیری کند.

الکل بهترین بوگیر پا
اگر بوی بد پای شما از بین نمی رود باید به سراغ یک راه بسیار اساسی بروید. استفاده از الکل می تواند بهترین گزینه برای رفع بوی پا باشد. یک دستمال را به مقداری الکل آغشته کنید و به کمک آن پای خود را کاملا تمیز کنید. بین انگشتان را کاملا با الکل شست شو دهید تا دیگر اثری از بو باقی نماند.

درمان بوی بد پا , بو گرفتن پا

زمان مراجعه به پزشک
اگر بوی بد پای شما همچنان ادامه دارد بهتر است سریعا به یک پزشک پوست مراجعه کنید. ممکن است بوی بد پای شما از بیماری های مختلف پستی مانند قارچ ها باشد که شما با آن آشنا نیستید. این بیماری های پوستی به کمک بوهای مختلف شما را آکاه می کنند.
منبع:yjc.ir

بوی بد پاهایتان را ضربه فنی کنید

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 21 مرداد 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.