سردردهای سینوسی و میگرنی چه تفاوتی دارند؟

سردردهای سینوسی و میگرنی چه تفاوتی دارند؟

سردردهای سینوسی و میگرنی,بيماري سردردهای سینوسی و میگرنی,سردردهای سینوسی و میگرنی در بارداري,علائم سردردهای سینوسی و میگرنی,درمان سردردهای سینوسی و میگرنی,درمان سردردهای سینوسی و میگرنی با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان سردردهای سینوسی و میگرنی,سردردهای سینوسی و میگرنی را چگونه درمان کنيم,سردردهای سینوسی و میگرنی در کودکان,سردردهای سینوسی و میگرنی در بزرگسالان,سردردهای سینوسی و میگرنی در نوزادان,سردردهای سینوسی و میگرنی در بهار,سردردهای سینوسی و میگرنی در تابستان,سردردهای سینوسی و میگرنی در پاييز,سردردهای سینوسی و میگرنی در زمستان,آشنايي با سردردهای سینوسی و میگرنی,همه چيز در مورد سردردهای سینوسی و میگرنی,سردردهای سینوسی و میگرنی واگيردار است,سردردهای سینوسی و میگرنی و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان سردردهای سینوسی و میگرنی

آلرژی, درمان سردرد, سردردهای مزمن

به گزارش بی اس ام اس سردردهای سینوسی – سردردهای سینوسی موجب درد شدید در استخوان های گونه ها، پیشانی و استخوان بینی می شوند. معمولا درد با هر حرکت ناگهانی تشدید میابد. تخلیه ی بینی، پرشدن گوش ها، تب و ورم صورت از دیگر علائم می باشند.اگر چه خیلی از سردردهای مزمن تحت عنوان سردرد سینوسی شناخته می شوند اما بیشتر این سردردها در واقع سردردهای میگرنی یا سردردهای تنشی می باشند. درمان سردرد بر اساس نوع آن متفاوت می باشد. به این دلیل است که برای پزشک شما مهم است تعیین کند که آیا علائم سردرد شما واقعا مربوط به سینوس است یا نه. اگر سردرد شما واقعا مربوط به سینوس باشد به احتمال زیاد تب خواهید داشت.اما تاریخچه و سوابق جسمانی شما برای تعیین اینکه آیا سینوس های شما مسدود هستند یا نه کافی است اما در برخی موارد نیاز به سی تی اسکن و ام آر آی می باشد.

آلرژی, درمان سردرد, سردردهای مزمن

درمان سردردهای سینوسی:
در درمان سردرد سینوسی در واقع باید عفونت درمان شود. در درمان این نوع سردرد از آنتی بیوتیک ها و آنتی هیستامین یا ضد احتقان ها برای بهبود علائم استفاده می شود. استنشاق ضد احتراق می تواند به مدت سه روز مورد استفاده قرار گیرد اما استفاده ی طولانی مدت از آن بر بهبود علائم تاثیر گذاشته و ممکن است بیماری شما را بدتر بکند.به گزارش سلامت نیوز اقدامات ساده ای مانند استفاده از نوشیدنی های بیشتر یا آب نمک گرفتن بینی می تواند برای بهبود سردرد مفید واقع شود. توصیه میکنیم قبل از استفاده از هر دارویی به مدت طولانی با پزشک مراجعه کنید چرا که استفاده ی طولانی مدت از برخی داروها ممکن است بیماری شما را بدتر کند.گفتنی است ضداحتقان ها می توانند فشار خون را افزایش دهند اگر فشار خونتان بالا است قبل از استفاده از این داروها با پزشک خود مشورت بکنید.این تصور که آلرژی ها مسبب سردردهای سینوسی هستند غلط است. اگر چه آلرژی ها می توانند موجب ازدحام سینوس ها شوند و این امر منجر به سردرد می شود.اگر آلرژی داشته باشید درمان آلرژی شما سردرد شما را بهبود نخواهد بخشید. دو درمان جدا برای آن ها لازم است. برای اینکه از درمان درست بهره مند شوید باید به پزشک مراجعه فرمایید.
منبع:salamatnews.com

سردردهای سینوسی و میگرنی چه تفاوتی دارند؟

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.