5 دلیل محبوبیت ساندویچ پانل یا پانل ساندویچی ؟

5 دلیل محبوبیت ساندویچ پانل یا پانل ساندویچی ؟

این روزها مصالح ساختمانی مدرن توسط سازندگان و پیمانکاران در بخش قابل توجهی از سازه ها و ساختمان های جدید استفاده میشوند .شرکت مدرن پنل به عنوان یکی ازتولید کنندگان مصالح ساختمانی …

10 ویژگی بهترین سماور زغالی برای طبیعت گردی

10 ویژگی بهترین سماور زغالی برای طبیعت گردی

    10 ویژگی بهترین سماور زغالی برای طبیعت گردی شاید خیلی از ایرانی ها اطلاع نداشته باشند که سماور زغالی هنوز هم جنبه کارایی در زندگی ما را دارد. برخلاف تصور …

قبل از مراسم عروسی این کارها را حتما انجام دهید!

قبل از مراسم عروسی این کارها را حتما انجام دهید!

قبل از مراسم عروسی این کارها را حتما انجام دهید! اگر در حال آماده شدن برای برگزاری مراسم عروسی هستید کمی وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید. حتما تا به …

سلامتی با ماچا

اگر اهل چای سبز هستید، ماچا را دریابید. چای ماچا یکی از بهترین نوشیدنی هایی است که می توانید امتحان کنید. چای ماچا، همان خواص چای سبز را دارد با صفت بیشتر! یعنی آنتی اکسیدان بیشتر، سلامتی بیشتر، لاغری بیشتر، قلب سالم تر، گوارش بهتر و… چرا که اصلا همان چای سبز است که کلروفیل های بیشتری بر روی برگش دارد. چرا که در مراحلی از پرورشش در سایه قرار داده می شود تا گیاه چای مجبور به تولید بیشتر کلروفیل شود. ضمن اینکه به صورت پودر تهیه می شود و خود این قضیه باعث می شود تا خواص بیشتری از خود موقع تهیه نوشیدنی آزاد کند.

Beverage.jpg

شما می توانید با ماچا نوشیدنی های فراوانی تهیه کنید. خود را محدود به چای نکنید! از آن فراتر می توانید از پودر ماچا برای دسر و شیرینی استفاده کنید. دسرها و شیرینی های فراوانی را می توان با آن تهیه کرد که جدا از طعم خاصش و البته آنتی اکسیدان هایی که در دسر شما به وجود می آید رنگ سبز دلنشینی را به آنها می دهد و آنرا خاصتر می کند.

یکی از انواع نوشیدنی هایی که می توانید با ماچا تهیه کنید ماچالاته است. این نوع استفاده از ماچا نیز فوق العاده است و هم اکنون در کافی شاپ های مختلف تهران و ایران می توانید آنرا سفارش دهید.

تهیه نوشیدنی و دسر و شیرینی با ماچا باعث می شود تا حتی افرادی که از طعم این چای سبز خوششان نمی آید آنرا استفاده کنند و از فواید این چای سبز ژآپنی بهره ببرند.

mojito-matcha.jpg

چرا معطلید و چای ماچا خود را همین الان تهیه نمی کنید؟ در این سایت می توانید بهترین برند چای ماچا را تهیه کنید و از خوردن و نوشیدنش لذت ببرید و یا با آن شیرینی و دسر تهیه کنید و خود و خانواده تان را غرق لذت کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 26 مهر 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.