چه ترکیب لباسهایی برازنده استفاده در مهمانیهای مجلسی هستند

چه ترکیب لباسهایی برازنده استفاده در مهمانیهای مجلسی هستند

چه ترکیب لباسهایی برازنده استفاده در مهمانیهای مجلسی هستند   ممکن است دهها لباس داخل کمدتان وجود داشته باشد؛ اما باز هم وقتی قرار است در یک مهمانی مهم مجلسی شرکت کنید، …

آیا سالن عقد پاسداران بهترین سالن عقد منطقه تهران است؟

آیا سالن عقد پاسداران بهترین سالن عقد منطقه تهران است؟

آیا سالن عقد پاسداران بهترین سالن عقد منطقه تهران است؟ با توجه به تعداد زیاد سالن های پذیرای در سطح شهر بهترین سالن عقدی که مراسم و جشن شما را به بهترین …

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران پرده یکی از وسایل مهم و ضروری  برای فضای داخلی منزل و محل کار تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. بنابراین انتخاب …

سلامتی با ماچا

اگر اهل چای سبز هستید، ماچا را دریابید. چای ماچا یکی از بهترین نوشیدنی هایی است که می توانید امتحان کنید. چای ماچا، همان خواص چای سبز را دارد با صفت بیشتر! یعنی آنتی اکسیدان بیشتر، سلامتی بیشتر، لاغری بیشتر، قلب سالم تر، گوارش بهتر و… چرا که اصلا همان چای سبز است که کلروفیل های بیشتری بر روی برگش دارد. چرا که در مراحلی از پرورشش در سایه قرار داده می شود تا گیاه چای مجبور به تولید بیشتر کلروفیل شود. ضمن اینکه به صورت پودر تهیه می شود و خود این قضیه باعث می شود تا خواص بیشتری از خود موقع تهیه نوشیدنی آزاد کند.

Beverage.jpg

شما می توانید با ماچا نوشیدنی های فراوانی تهیه کنید. خود را محدود به چای نکنید! از آن فراتر می توانید از پودر ماچا برای دسر و شیرینی استفاده کنید. دسرها و شیرینی های فراوانی را می توان با آن تهیه کرد که جدا از طعم خاصش و البته آنتی اکسیدان هایی که در دسر شما به وجود می آید رنگ سبز دلنشینی را به آنها می دهد و آنرا خاصتر می کند.

یکی از انواع نوشیدنی هایی که می توانید با ماچا تهیه کنید ماچالاته است. این نوع استفاده از ماچا نیز فوق العاده است و هم اکنون در کافی شاپ های مختلف تهران و ایران می توانید آنرا سفارش دهید.

تهیه نوشیدنی و دسر و شیرینی با ماچا باعث می شود تا حتی افرادی که از طعم این چای سبز خوششان نمی آید آنرا استفاده کنند و از فواید این چای سبز ژآپنی بهره ببرند.

mojito-matcha.jpg

چرا معطلید و چای ماچا خود را همین الان تهیه نمی کنید؟ در این سایت می توانید بهترین برند چای ماچا را تهیه کنید و از خوردن و نوشیدنش لذت ببرید و یا با آن شیرینی و دسر تهیه کنید و خود و خانواده تان را غرق لذت کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 26 مهر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.