عوارض و موارد مصرف قرص ریسپریدون برای کودکان

عوارض و موارد مصرف قرص ریسپریدون برای کودکان

قرص ریسپریدون قرص ریسپریدون ,قرص ریسپریدون برای کودکان,قرص ریسپریدون برای چیست,قرص ریسپریدون 1 میلی گرم چیست,قرص ریسپریدون 1 میلی گرم برای کودکان در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد …

آندروپوز چیست؟

آندروپوز چیست؟

آندروپوز چیست؟ آندروپوز,بيماري آندروپوز,آندروپوز در بارداري,علائم آندروپوز,درمان آندروپوز,درمان آندروپوز با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان آندروپوز,آندروپوز را چگونه درمان کنيم,آندروپوز در کودکان,آندروپوز در بزرگسالان,آندروپوز در نوزادان,آندروپوز در بهار,آندروپوز در تابستان,آندروپوز در …

عامل بیماری تیفوس چیست + آشنایی با انواع تیفوس

عامل بیماری تیفوس چیست + آشنایی با انواع تیفوس

تیفوس شرح بیماری تیفوس در سایت جسارت در این مطلب از سایت جسارت به بیماری تیفوس می پردازیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد. بیماری تیفوس چیست؟ به گزارش …

چند سال از عمرتان را كم کرده اید

کاهش طول عمر,بیماری کاهش طول عمر,کاهش طول عمر در بارداری,علائم کاهش طول عمر,درمان کاهش طول عمر,درمان کاهش طول عمر با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان کاهش طول عمر,کاهش طول عمر را چگونه درمان کنیم,کاهش طول عمر در کودکان,کاهش طول عمر در بزرگسالان,کاهش طول عمر در نوزادان,کاهش طول عمر در بهار,کاهش طول عمر در تابستان,کاهش طول عمر در پاییز,کاهش طول عمر در زمستان,آشنایی با کاهش طول عمر,همه چیز در مورد کاهش طول عمر,کاهش طول عمر واگیردار است,کاهش طول عمر و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان کاهش طول عمر

عمر,علل کاهش طول عمر,عوامل موثر در طول عمر

به گزارش بی اس ام اس : محققان مي‌گويند برخي عادت‌ها مي‌تواند شن‌هاي ساعت عمرتان را زودتر خالي كند.

– سه سال كمتر عمر مي‌كنيد

اگر 11 ساعت در روز بنشينيد
نشستن يعني پايان زندگي.  اين را محققان مي‌گويند. آنها درحالي‌كه اغلب افراد كمتر از 150 دقيقه در هفته را به فعاليت بدني مي‌گذرانند تاكيد مي‌كنند نشستن طولاني مدت، طول عمر را كم مي‌كند. از آنجايي كه اغلب افراد بالغ 90 درصد اوقات فراغت‌شان را به نشستن مي‌گذرانند، محققان پيش‌بيني مي‌كنند اين افراد با مرگ زودرس مواجه شوند. بررسي‌هاي آنها نشان مي‌دهد ميانسال‌هايي كه در طول روز بيشتر از 11‌ساعت مي‌نشينند، 40‌درصد بيشتر از ديگران با احتمال مرگ در سه سال آينده روبه‌رو خواهند بود.

– 20 سال كمتر عمر مي‌كنيد

اگر بيماري رواني داشته باشيد
محققان مي‌گويند درست مثل كسي كه به‌خاطر بيماري‌هاي جسمي عمرش كم مي‌شود، مبتلايان به بيماري‌هاي رواني هم با خطر مرگ زودرس مواجه هستند. كساني كه از يك بيماري جدي رواني رنج مي‌برند، بين 10 تا 20 سال كمتر از آدم‌هايي كه از سلامت روان برخوردارند عمر مي‌كنند. يافته‌ها نشان مي‌دهد طول عمر بيماران با اختلال شخصيتي دو قطبي 8 تا 10 سال كمتر از مردم عادي است، اين ميزان در ميان مبتلايان به اسكيزوفرني 10 تا 20 سال است و آنهايي كه افسردگي‌هاي شديد دارند هم 11 سال كمتر از افراد سالم عمر مي‌كنند.

– 10 سال زودتر مي‌ميريد

اگر سيگار بكشيد
كمتر كسي است كه در مورد مرگ‌آور بودن سيگار شك داشته باشد، اما محققان باز هم تاكيد مي‌كنند خطر مرگ به شكل جدي در كمين سيگاري‌ها نشسته است. آنها دريافته‌اند طول عمر سيگاري‌ها بين 8 تا 10 سال كمتر از كساني است كه تمايلي به مصرف مواد مخدر ندارند. متخصصان مي‌گويند از هر 10 سيگاري، يك تا دو نفر به دليل مصرف سيگار جان خود را از دست مي‌دهد و گزارش‌ها حاكي از اين است كه مصرف يك نخ سيگار 15 دقيقه از عمر شما را كم مي‌كند.

عمر,علل کاهش طول عمر,عوامل موثر در طول عمر

–  شش ماه زودتر مي‌ميريد

اگر در هواي آلوده به دنيا آمده باشيد
آلودگي هوا تنها باعث افزايش سقط جنين و مرگ نوزادان نمي‌شود، محققان مي‌گويند حتي اگر نوزادي شانس زنده ماندن در اين هواي آلوده را داشته باشد، احتمال اينكه طول عمرش از كساني كه در هواي پاك به دنيا آمده‌اند كمتر شود، زياد است. براساس گزارش‌ها، محققان مي‌گويند افرادي كه در مناطق آلوده متولد مي‌شوند شش ماه كمتر از كساني كه در هواي پاك به دنيا مي‌آيند زندگي مي‌كنند. يك گزارش رسمي در انگلستان نشان مي‌دهد آلودگي هوا مي‌تواند طول عمر 200 هزار نفر در اين كشور را حداقل دو سال كاهش دهد.

 -22 دقيقه از عمرتان كم مي‌شود

اگر يك ساعت تلويزيون ببينيد
اگر يك روز كامل را مقابل تلويزيون بگذرانيد نزديك به 9 ساعت از عمرتان كم مي‌شود؛ حالا مي‌توانيد با يك حساب سرانگشتي بفهميد كه عادت شما به تماشاي تلويزيون چقدر شما را به مرگ نزديك‌تر مي‌كند. محققان مي‌گويند افراد بالاي 25 سال حتي با يك ساعت تماشاي جعبه جادويي، 22 دقيقه از عمر خود كم مي‌كنند و اگر تنها شش ساعت در روز تلويزيون ببينند، عمرشان پنج سال كمتر مي‌شود؛ پس اگر نمي‌خواهيد به همين سادگي جانتان را از دست بدهيد، كمي قدم بزنيد و احساس نكنيد تعقيب همه برنامه‌هاي تلويزيوني وظيفه شماست.

– هفت سال كمتر عمر مي‌كنيد

اگر بيماري قلبي داشته باشيد
از آلودگي هوا گرفته تا استرس و مشكلات ژنتيك همه در ابتلاي افراد به بيماري‌های قلبی نقش دارند و از نظر محققان طول عمر مبتلايان به مشكلات قلبي چند سالي كمتر از افرادي است كه از اين بيماري‌ها رنج نمي‌برند. محققان مي‌گويند هفت سال از عمر مبتلايان به اين بيماري‌ها كم مي‌شود و براساس آمارها، 42 درصد مرگ‌ومير در جهان به دليل مشكلات قلبي- عروقي اتفاق مي‌افتد و اين بيماري‌ها نقش زيادي هم در مرگ هموطنان ما بازي مي‌كنند.

– هشت ماه‌ از عمرتان كم ‌مي‌شود

اگر پسر داشته باشيد
درحالي‌كه هنوز هم در فرهنگ ما به دنيا آمدن پسر اتفاقي خوشحال‌كننده است، محققان مي‌گويند همين خوشحالي مي‌تواند به قيمت جان مادران تمام شود. بررسي‌ها ثابت كرده است كه مادران پسردار، هشت ماه‌و‌نیم كمتر از دختردارها عمر مي‌كنند و البته از نظر محققان جنسيت فرزند تاثيري بر طول عمر پدر نمي‌گذارد.

منبع : مجله سیب سبز

bartarinha.ir

چند سال از عمرتان را كم کرده اید

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 12 بهمن 1394
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.