جشن الفبا | شعر و متن و تزیینات جشن الفبا

جشن الفبا

جشن الفبا

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد جشن الفبا و کارهایی که در این جشن انجام می شود صحبت کنیم.این جشن برای کلاس اولی هایی است که می توانند نام خود را بنویسند.

امروزه با هر تغییری در زندگی کودکان جشنی برای آنها برگزار می شود مثلا وقتی کودکی دندان در می آورد برای جشن دندانی می گیرند و یا بعد از اتمام کلاس اول برای او جشن الفبا گرفته می شود.

آشنایی با جشن الفبا

یکی از اتفاقات مهم برای کلاس اولی ها گرفتن همین جشن است که در پایان سال تحصیلی گرفته می شود.در این جشن کلاس اولی ها اسم خود را می توانند بنویسند.برای برگزاری این جشن ایده های زیادی است و با داشتن این ایده ها می توانید یک جشن به یاد ماندنی را برگزار کنید.

این مراسم جشنی است که بعد از آموختن حروف الفبای فارسی برای کودکان اول ابتدایی درانتهای سال تحصیلی گرفته می شود. برای تزیین جشن الفبا ایده های زیادی موجد است و شما می توانید با کمک این ایده های خلاقانه تزیینات باشکوهی را برای جشن الفبا داشته باشید

این جشن کمک می کند مه بچه های کلاس اولی ذهنیت خوب و مثبتی نسبت به تلاش پیدا کنند و ببیند که اگر تلاش کنند در انتهای سال تحصیلی نتیجه آن را می گیرند.البته این تلاش باید در تمام مراحل زندگی باشد.

هدف دیگر این جشن این است که بچه ها و والدینشان از معلمانی که به آنها سواد آموخته اند تشکر کنند.چرا که اگر عشق به کار و بچه ها نباشد این کار خیلی خسته کننده است.

مدل کیک جشن الفبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.