مضرات شکستن قلنج انگشتان

مضرات شکستن قلنج انگشتان

شکستن قلنج انگشتان,بیماری شکستن قلنج انگشتان,شکستن قلنج انگشتان در بارداری,علائم شکستن قلنج انگشتان,درمان شکستن قلنج انگشتان,درمان شکستن قلنج انگشتان با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان شکستن قلنج انگشتان,شکستن قلنج انگشتان را چگونه درمان کنیم,شکستن قلنج انگشتان در کودکان,شکستن قلنج انگشتان در بزرگسالان,شکستن قلنج انگشتان در نوزادان,شکستن قلنج انگشتان در بهار,شکستن قلنج انگشتان در تابستان,شکستن قلنج انگشتان در پاییز,شکستن قلنج انگشتان در زمستان,آشنایی با شکستن قلنج انگشتان,همه چیز در مورد شکستن قلنج انگشتان,شکستن قلنج انگشتان واگیردار است,شکستن قلنج انگشتان و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان شکستن قلنج انگشتان

مضرات شکستن قلنج انگشتان

به گزارش بی اس ام اس : شکستن قلنج انگشتان عادت غلطی است و موجب ساییدگی زودرس مفاصل آن می‌شود. متأسفانه عادت رایجی بین مردم وجود دارد و آن این است که شکستن قلنج مفاصل دست که با صدایی هم همراه است، کار خوبی محسوب می‌شود، در حالی که هر چه بیشتر این کار صورت گیرد، مفاصل انگشت خراب می‌شود. عارضه ساییدگی زودرس مفاصل بین انگشتی مهمترین نتیجه این کار غلط است و پس از مدتی درد مفاصل را در پی خواهد داشت , عادت نادرست دیگری هم بین مردم وجود دارد و آن کشیدن انگشتان برای صدادادن به ویژه انگشت شصت دست است.

مضرات شکستن قلنج انگشتان

اگر 3 روز پیاپی انگشت شصت را با دست دیگر به سمت بالا بکشیم مفاصل انگشت شصت درد می‌گیرد که بسیاری اوقات علت آن را متوجه نمی‌شویم. این کار فشار به مفصل وارد می‌کند، خاطرنشان کرد: خلائی در مفصل‌های انگشتان وجود دارد که این صدا را پس از تحمل فشار ایجاد می‌کند و آسیب زیادی به مفاصل می‌زند.

منبع : farsnews.com

مضرات شکستن قلنج انگشتان

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.