تعبیر خواب پیر شدن

تعبیر خواب پیر شدن

تعبیر خواب پیر شدن | تعبیر خواب پیری | tabire khab تعبیر خواب پیر شدن,تعبیر خواب پیر شدن صورت,تعبیر خواب پیر شدن جوان,تعبیر خواب پیر شدن مرده,تعبیر خواب پیر شدن زن,تعبیر خواب …

همه چیز درباره تعبیر خواب ”کلاغ” و کلاغ مرده

همه چیز درباره تعبیر خواب ”کلاغ” و کلاغ مرده

تعبیر خواب کلاغ | تعبیرخواب کلاغ | tabire khab تعبیر خواب کلاغ,تعبیر خواب کلاغ مرده,تعبیر خواب کلاغ زنده,تعبیر خواب کلاغ سفید,تعبیر خواب کلاغ سیاه مرده,تعبیر خواب کلاغ در خانه,تعبیر خواب کلاغ سیاه …

تعبیر خواب دستبند

تعبیر خواب دستبند

تعبیر خواب دستبند | تعبیرخواب دستبند | tabire khab تعبیر خواب دستبند طلا,تعبیر خواب دستبند طلا برای زن,تعبیر خواب دستبند طلا هدیه گرفتن,تعبیر خواب دستبند طلای سفید,تعبیر خواب دستبند طلا شکسته,تعبیر خواب …

تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق

تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق صحبت کینم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

در صورتی که تمایل دارید تعبیر خواب نمک را از دیدگاه نمامی معبران مطالعه نمایید کافی است روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید تا به مورد نظر منتقل شوید.

خواب نمک از دیدگاه امام صادق

با توجه به صداقت گفتار سایت جسارت که برهمگان ثابت شده است با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم تعبیر خواب نمک را از نظر امام صادق پیدا نکردیم ولی تعبیری از محمد بن سیرین که شاگرد امام صادق است برایتان تهیه نموده ایم و که البته گفتار ایشان قطعا نزدیک به امام صادق ع است.

محمد بن سیرین معتقد است که دیدن نمک در خواب پول سفید یا همان پول نقره ای است.

اگر در خواب دیدید که همراه خود نمک دارید معنی این خواب داشتن پول نقد است.

اگر در خواب دیدید که نمک می خورید معنی این خواب زهد و پارسایی است که نشان می دهد شما انسان پارسایی هستید و یا در آینده انسانی پارسا خواهید شد.

همچنین دیدن نمک در خواب از دید حضرت یوسف ع نیز خیلی خوب است و نشانه برکت و خداپرستی است.

خواب های متداول به همراه تعبیر

با سلام خواب من چند قسمت دارد و بکم طولانی بود ولی خلاصه اش میکنم.اول دیدم به مادرم که برحمت خدا رفته دارم شمارش رو میگیرم.بعد خواب دیدم پدر مرحومم اومده میخواست جایی بره برای کار صحبت کنه اول اینکه خونه مشترک مادربزرگ و زنداییم بودیم و با دلسوزی خیلی زیاد پدرم رو میبوسیدم و نگران بیرون رفتنش بودم بعد ی شال نخی کهنه دارم که به نیت اینکه تو هوای گرم اون شال رو خیس کنه بهش دادم گفتم این رو خیس کن و دور گردنت بزار که گرما اذیتت نکنه.همراه اون شال تو نایلون ی مقدار نمک هم از اشپزخونه زنداییم براش گذاشته بودم تعبیرش چیه آیا؟

خواب شما بسیار خوب است و همه آنچه در خواب خود دیده اید نشان از این دارد که شما برای پدر و مادر مرحومتان نیکی فرستاده اید و از جانب انها به شما سودی می رسد و این سود می تواند ارث باشد یا یک دعای خیر.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 21 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.