تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق و ائمه دیگر

تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق

تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب نمک از نظر امام صادق صحبت کینم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

در صورتی که تمایل دارید تعبیر خواب نمک را از دیدگاه نمامی معبران مطالعه نمایید کافی است روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید تا به مورد نظر منتقل شوید.

خواب نمک از دیدگاه امام صادق

با توجه به صداقت گفتار سایت جسارت که برهمگان ثابت شده است با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم تعبیر خواب نمک را از نظر امام صادق پیدا نکردیم ولی تعبیری از محمد بن سیرین که شاگرد امام صادق است برایتان تهیه نموده ایم و که البته گفتار ایشان قطعا نزدیک به امام صادق ع است.

محمد بن سیرین معتقد است که دیدن نمک در خواب پول سفید یا همان پول نقره ای است.

اگر در خواب دیدید که همراه خود نمک دارید معنی این خواب داشتن پول نقد است.

اگر در خواب دیدید که نمک می خورید معنی این خواب زهد و پارسایی است که نشان می دهد شما انسان پارسایی هستید و یا در آینده انسانی پارسا خواهید شد.

همچنین دیدن نمک در خواب از دید حضرت یوسف ع نیز خیلی خوب است و نشانه برکت و خداپرستی است.

خواب های متداول به همراه تعبیر

با سلام خواب من چند قسمت دارد و بکم طولانی بود ولی خلاصه اش میکنم.اول دیدم به مادرم که برحمت خدا رفته دارم شمارش رو میگیرم.بعد خواب دیدم پدر مرحومم اومده میخواست جایی بره برای کار صحبت کنه اول اینکه خونه مشترک مادربزرگ و زنداییم بودیم و با دلسوزی خیلی زیاد پدرم رو میبوسیدم و نگران بیرون رفتنش بودم بعد ی شال نخی کهنه دارم که به نیت اینکه تو هوای گرم اون شال رو خیس کنه بهش دادم گفتم این رو خیس کن و دور گردنت بزار که گرما اذیتت نکنه.همراه اون شال تو نایلون ی مقدار نمک هم از اشپزخونه زنداییم براش گذاشته بودم تعبیرش چیه آیا؟

خواب شما بسیار خوب است و همه آنچه در خواب خود دیده اید نشان از این دارد که شما برای پدر و مادر مرحومتان نیکی فرستاده اید و از جانب انها به شما سودی می رسد و این سود می تواند ارث باشد یا یک دعای خیر.

2 comments

  1. سلام‌.من خواب دیدم در تختم کنار خودم نمک ریخته شده بود و در خواب متوجه بودم که خوابیدم پاشدم و نمک هارو با دست جمع کردم و روی کاغذ سفیدی ریختم…لطفا تعبیرش رو بهم بگید

  2. با سلام من در خواب دیدم برنج و نمک روی زمین ریخته شده را با ماشین روش رد شدم تعبیر خواب میخاستمبدونم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.