گیاه خارمریم و درمان بیماری ها

گیاه خارمریم و درمان بیماری ها

گیاه خارمریم و درمان بیماری ها خواص خارمریم,فواید خارمریم,خارمریم درمانی,خاصیت خارمریم,خواص خارمریم درمانی,خواص خارمریم برای پوست,خواص خارمریم برای مو,خواص خارمریم برای جوانی,خواص خارمریم برای بارداری,خواص خوردن خارمریم,فواید خارمریم خام,فواید خارمریم پخته

سفید شدن مو در جوانی

سفید شدن مو در جوانی

سفید شدن مو در جوانی امروزه می بینیم که موهای افراد در سنین جوانی سفید می شود

همه چیز درباره آشنایی با خواص و مضرات قرص کافور در غذا

همه چیز درباره آشنایی با خواص و مضرات قرص کافور در غذا

کافور کافور ,کافور چیست,خواص کافور,مضرات کافور,کافور خوراکی,کافور در غذا,کافور به انگلیسی,کافور به زبان انگلیسی,کافور چیست ویکی پدیا توضیحاتی در مورد کافور کلمهٔ کافور کلمه‌ای مالایی است؛ و در مالزی به کافور، کاپور …

آموزش و فواید ماساژ‌+ماساژ درمانی

ماساژ,ماساژ تایلندی,ماساژ در منزل,ماساژ بدن,ماساژور,ماساژ به انگلیسی,ماساژ صورت,ماساژ در تهران,ماساژ صورت با قاشق,ماساژ صورت تصویری,ماساژ صورت برای چاقی,ماساژ صورت با یخ,ماساژ صورت برای ایجاد گونه,ماساژ صورت با Emu Oil,ماساژ صورت برای لاغری,ماساژ صورت با روغن کنجد,ماساژ صورت با عسل,ماساژ در تهرانپارس,ماساژ در تهران با صیغه,مرکز ماساژ در تهران,سالن ماساژ در تهران

امزش و فواید ماساژ‌+ماساژ درمانی

به گزارش بی اس ام اس ماساژ‌درمانی را حرکات دست، کشش‌ها و فشار‌های خاص روی نقاط مختلف بدن می‌گویند. این نوع درمان از شاخه‌های فیزیوتراپی است که در آن علاوه بر استفاده از دست، از تجهیزات و دستگا‌ه‌های مختلفی نیز استفاده می‌شود. ماساژ باعث گردش خون بهتر و جریان لنفاوی می‌شود و مواد ‌غذایی و اکسیژن تازه به بافت‌ها می‌رسد و مواد سمی از آن خارج می‌شود.

استفاده از این نوع درمان برای؛ تقویت بدن، کاهش اضطراب، رفع خستگی، تعدیل خلق و خو، کاهش استرس، درمان گرفتکی عضلات، کاهش درد و خارج کردن مواد زائد بدن.

به عقیده‌ی طبیبان سنتی زمانی که معده پر است، وقت مناسبی برای ماساژ نیست. همچنین باید قبل از ماساژ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، پاکسازی انجام شده باشد که مواد زائد بتوانند از بدن خارج شوند.

در مواردی که باید از ماساژ درمانی اجتناب کرد؛ شکستگی، سوختگی، تب بالا، یرقان، رگ به رگ شدن، بیماری‌های عفونی، بیماری‌های مزمن، زخم‌های باز، آرتریت و بیماری‌های قلبی.

همچنین راجع به برخی موقعیت‌ها نیز باید با پزشک مشورت کرد. مانند بارداری، بیماری‌های قلبی و سرطان‌ها.

باید توجه کرد که این کار نباید توسط افراد ناآگاه و غیر متخصص صورت گیرد.

اگر کمردرد در اثر فشار (مثل برداشتن وزنه) باشد؛ جهت مداوای این درد در صورتیکه جابجایی مهره‌ها مشاهده شود، باید بدون آنکه به نخاع آسیبی برسد، آن‌ها را به جا انداخت، استراحت کرد و کمر را بست. در غیر این صورت می‌توان مقداری سالیسیلات را با نمک طعام مخلوط نموده و در آب گرم حل و ضماد کرده و با روغن زیتون و یا روغن کنجد به آرامی ماساژ دهند. اگر درد شدید باشد، علاوه بر آن می‌توان یک قطعه پوست دمبه را گرم کرده و بر کمر ببندند و استراحت کنند.

ماساژ(توسط افراد متخصص) می تواند از راههای درمان گردن درد باشد

راههای درمان پادرد ؛ استراحت کافی، استفاده از جوراب واریس، قرار دادن یخ روی پا به مدت پانزده دقیقه، ورزش آرام و حرکات کششی، ماساژ(توسط افراد متخصص)، مصرف آسپرین(با تجویز پزشک)، فیزیوتراپی، کاهش وزن برای افراد چاق، جراحی ئ تزریق استروئید و بی‌حسی موضعی(با تجویز پزشک).

ماساژ

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 24 مرداد 1395

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.