خواص و فواید انگور سیاه و دیابت را کنترل کردن

خواص و فواید انگور سیاه و دیابت را کنترل کردن

خواص و فواید انگور سیاه و دیابت را کنترل کردن انگور سیاه و دیابت ,خواص انگور سیاه و دیابت,انگور سیاه دیابت,انگور سیاه برای دیابت,انگور و دیابت,انگور و دیابت بارداری,انگور و دیابت نوع …

عوارض و مقدار مصرف کپسول ژلوفن 400 چیست

عوارض و مقدار مصرف کپسول ژلوفن 400 چیست

کپسول ژلوفن کپسول ژلوفن ,کپسول ژلوفن 400,کپسول ژلوفن کامپاند,کپسول ژلوفن سینوس,کپسول ژلوفن سینوس,کپسول ژلوفن 200,کپسول ژلوفن ۴۰۰,کپسول ژلوفن 400,کپسول ژلوفن کامپاند توضیحاتی در مورد کپسول ژلوفن قرص ژلوفن ۴۰۰ یکی از مسکن‌های …

مسواک بزنید حتی اگر دندان ندارید

مسواک بزنید حتی اگر دندان ندارید

مسواک بزنید حتی اگر دندان ندارید خواص مسواک زدن,فوايد مسواک زدن,مسواک زدن درماني,خاصيت مسواک زدن,خواص مسواک زدن درماني,خواص مسواک زدن براي پوست,خواص مسواک زدن براي مو,خواص مسواک زدن براي جواني,خواص مسواک زدن …

علت و درمان دست درد عصبی در بارداری نشانه چیست

علت و درمان دست درد عصبی در بارداری نشانه چیست در سایت جسارت

دست درد ,دست درد عصبی,دست درد در دوران بارداری,دست درد شدید,دست+درد+درمان,دست درد در بارداری,دست درد در دوران بارداری,دست درد راست,دست درد ترامادول,دست دردست,دست درد عصبی,درمان دست درد عصبی,علایم دست درد عصبی

دست درد , درمان دست درد , دست درد نشانه چیست , دست درد در بارداری

درد هایی که هم در دست و هم در گردن و کتف احساس میشوند در بسیاری اوقات به علت تحریک اعصاب در ناحیه گردن و شانه بوجود میایند. از بین مهره های گردن ریشه های عصبی خارج میشوند که بلافاصله بعد از خروج از مهره ها با اتصال به یکدیگر یک شبکه عصبی به نام شبکه بازویی یا براکیال را تشکیل میدهند. از این شبکه اعصابی خارج میشوند که حس و حرکت کل اندام فوقانی را کنترل میکنند.درد دست راست شایعترین علل تحریک اعصاب اندام فوقانی که موجب درد گردن و دست میشوند هرنی یا فتق دیسک بین مهره ای گردنی و مشکلات شبکه بازویی است. گاهی اوقات ریشه های عصبی که از بین مهره های گردنی خارج میشوند به توسط دیسک بین مهره ای که جابجا شده است فشرده شده و این فشار موجب تحریک عصب و به دنبال آن احساس درد در گردن و دست میشود. در موارد دیگری ممکن است بعضی اعصاب دست در ناحیه شبکه بازویی تحت فشار قرار گیرند. شایعترین علت فشار به اعصاب شبکه بازویی وجود دنده گردنی و یا فشار عضلات ناحیه گردن به این اعصاب است.

دست درد

به گزارش سایت جسارت درد دست می‌تواند در اثر موارد مختلفی بوجود آید که برخی از آن‌ها معمول و زودگذرند.این بیماری بیشتر در افراد حامله، شیرده و یا افراد مبتلا به اشکالات تیروئید دیده می‌شود.و اما مواردی که با مشاهده‌ی آن باید به پزشک مراجعه کرد؛ کاهش حس و سوزش یا گز گز انگشتان(بدلیل فشار عصبی)، تورم، دردهای شبانه جدا از دردهایی بر اثر خستگی کار(بخصوص اگر باعث بیدار شدن فرد از خواب شود.)، درد با فشار در یک نقطه، وجود هر توده‌ی دردناکی در دست، دردهای دائمی، بوجود آمدن دردهایی در اثر ضربه، دردهای زیاد شانه، درد دست به همراه درد در قفسه‌ی سینه.دردهای مچ دست نیز بیشتر در اثر چکش زدن، تایپ کردن و… می‌باشد اما آسیب دیدن بازو به ندرت اتفاق می‌افتد. آن هم به این دلیل که ماهیچه‌های زیادی در اطراف آن است.اگر درد دست عادی باشد، بهترین درمان برای آن استراحت است. (در هنگام استراحت می‌توان دست‌ها را روی یک بالش نرم گذاشت.)

درمان دست درد

ماساژ درمانی(مخصوصاً با استفاده از روغن) می‌تواند مفید باشد که البته انجام آن به دقت نیاز دارد تا خطری فرد را تهدید نکند. مثل؛ فشار دادن محکم پشت دست‌ها را تا مچ و بازگردادن آرام آن و سپس فشار دادن کف دستان و انگشتان.فشار دادن به تنهایی هر انگشت به تنهایی.فشار دادن دست‌ها از کف دست تا انتهای مچ و…با مراجعه به پزشک در مواقع ضروری، می‌توان از راه استفاده از برخی داروها، فیزیوتراپی، دستگاه‌های الکتریکی و تحریک عصب نیز این درد و بیماری‌های احتمالی را درمان کرد.باید توجه داشت که اگر گردن درد شدید بود و ادامه داشت، همراه با درد دست بود و یا سردرد و ضعف اندام فوقانی را به دنبال داشت، باید به پزشک مراجعه کرد.

درمان خانگی دست درد

درمان درد دست بستگی به محل و شدت آسیب دیدگی دارد. ولی در اینجا چند مورد یادآوری می شود. دست را راحت بگذارید. اگر درد دست شدید نیست و تغییری در آن مشاهده نمی شود، آسان ترین درمان، یعنی استراحت، را انجام دهید. چند روز دستتان را از انجام فعالیت معاف کنید. کار دست را کم کنید. اگر استراحت مطلق برای دستتان امکان ندارد و باید کار کند، مقدار فعالیتش را نصف کنید و در فاصلهٔ آن چنند بار به آن استراحت دهید. کار کردن افراد تا حدی که فعالیت آنها باعث ایجاد درد نشود اشکالی ندارد، اما کارکردن آنها با درد زیاد غیر عاقلانه است. درد یک علامت هشداردهنده است. دست را بالا بگیرید. در هنگام استراحت، دست را تا حد سینه بالا بیاورید. مثلاً وقتی دراز کشیده اید، آن را روی یک یا دو بالش نرم بگذارید. دست را خنک کنید. یک قطعه یخ را بر روی ناحیهٔ دردناک بمالید تا پوست نسبت به آن بی حس شود، البته نه بیشتر از چهار دقیقه. مواظب باشید رنگ دست سفید یا آبی نشود. یا یک بستهٔ شیمیائی آمادهٔ ”خنک کننده سریع“ را در یک حوله پیچیده و آن را تا 20 دقیقه بر روی دست بگذارید. هر 10 دقیقه یک بار پوست را کنترل کنید. مسکن بخورید. در صورت لزوم، از داروهای ضددرد مجاز، با رعایت دستورات آن، استفاده کنید. به پزشک خبر دهید. اگر با همهٔ این کارها هنوز درد دارید، به پزشکتان اطلاع دهید. درمان های بیشتر ممکن است شامل استفاده از کورتیزون برای کاهش ورم، گچ گرفتن، و در موارد شدیدتر انجام عمل جراحی برای تصحیح اختلال درونی بدن باشد.

بیشتر بخوانید : التهاب دستانگشت شستپا دردکمر دردشانه دردسردردسردرد پشت سر نشانه چیستکمر درد صبحگاهیدرد کف پاگوش دردگوش درد کودکاندرد بیضهدرد بیضه سمت چپدندان دردکلیه دردمعده درد چشم درد گردن درد

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 2 خرداد 1397

51 دیدگاه

 • قادر فوریه 2017 در 13:48

  ابتدا این سوال مطرح است که کدام یک از دردهای دست احتمالا ناشی از بیماری است و نیاز به درمان دارد و کدام یک ناشی از بیماری خاصی نیست و با کمی استراحت برطرف می‌شود.

 • رویا فوریه 2017 در 13:48

  اگر چه هر علامتی ممکن است در دست نشانه یک بیماری بوده و نیازمند درمان باشد اما نشانه‌هایی وجود دارد که اگر همراه با درد دست باشد، این احتمال را تقویت می‌کند. در چنین مواردی بهتر است این افراد زودتر به پزشک مراجعه کنند.

 • یاور فوریه 2017 در 13:48

  کاهش حس و سوزش یا گز گز انگشتان: این علائم معمولاً ناشی از فشار بر روی اعصاب دست است. شایعترین عصبی که درگیر می‌شود عصب میانی است و با علائم اختلال حس و گزگز و سوزن سوزن شدن انگشتان شصت سبابه و میانی ظاهر می‌شود.

 • یگانه فوریه 2017 در 13:49

  عصب دیگری که به طور شایع ممکن است درگیر شود عصبی است با نام زند اسفل یا اولنا، که همین علائم را در انگشت کوچک و حلقه نشان می‌دهد. دیسک‌های گردنی و نیز دنده گردنی هم می‌تواند همین علائم را بوجود آورند در اولی معمولا علائم در انگشت شصت انتشار پیدا می‌کند و در دومی در انگشت کوچک.

 • شکوه فوریه 2017 در 13:49

  تورم: اگر چه به دنبال فعالیت زیاد در دست ممکن است درد همراه تورم بوجود آید و با استراحت بر طرف شود اما تورم موضعی بخصوص در مفاصل ممکن است به علت بیمارهای التهابی مانند روماتیسم مفصلی باشد. در این موارد وجود خشکی صبحگاهی که مدت طولانی مثلا نیم ساعت تا یک ساعت طول بکشد زنگ خطر دیگری برای این بیمارها است.

 • شیده فوریه 2017 در 13:49

  دردهای شبانه: دردهای مکانیکی که بدنبال کار سنگین و خستگی ایجاد می‌شود معمولاً در هنگام خواب از بین می‌رود. اما دردهای دست که در شبها بیشتر می‌شود بخصوص اگر باعث بیدار شدن بیمار از خواب شود علامت بسیار هشدار دهنده‌ای است که بررسی بیشتر برای یافتن احتمال بیماری زمینه‌ای را لازم می‌کند که تومورهای دست و عفونتها و نیز فشار بر روی اعصاب دست می توانند این خصوصیت را داشته باشند.

 • هاله فوریه 2017 در 13:49

  دردهای موضعی و درد با فشار در یک نقطه (حساسیت موضعی): دردهایی که به دنبال فعالیت زیاد یا خستگی ایجاد می‌شوند معمولاً منتشر و در تمام دست احساس می شوند. اما دردهای موضعی باید احتمال وجود یک عامل بیماری زمینه ای را مطرح کند. بیماریهایی مانند آرتروزهای موضعی و شکستگی های قدیمی همه در این دسته قرار می گیرند.

 • لعیا فوریه 2017 در 13:49

  توده های موضعی: هر توده دردناکی در دست لازم است مورد بررسی قرار بگیرد.

 • توتیا فوریه 2017 در 13:50

  دردهای دائمی: درد هایی که کم و زیاد می شوند و دوره هایی از بهبودی کامل را دارند که کمتر در بیماریهای جدی دیده می شود. اما دردی که دائم است و و بخصوص به تدریج افزایش می یابد باید احتمال وجود بیماری زمینه را به طور جدی در نظر گرفت.

 • یاسمین فوریه 2017 در 13:50

  دردهایی که بدنبال ضربه ایجاد می شود: ضربه‌هایی که به دست یا انگشت وارد می‌شود در بسیاری از موارد خطر جدی ندارند. اما متاسفانه مواردی از آنها وجود دارد که علیرغم ظاهر بی خطر ممکن است با عوارض زیادی همراه باشند. در این موارد لازم است حتما در صورت ادامه درد، قبل از یک هفته به پزشک مراجعه شود.

 • سجاد فوریه 2017 در 13:50

  لازم است هیچ دردی را در دست بی اهمیت تلقی نکنیم و بخصوص اگر بدنبال ضربه ایجاد شده باشد یا چند هفته از شروع آن بگذرد و با علائم حسی، تورم یا توده همرا باشد، موضعی باشد یا در شبها تشدید شود، باید به پزشک مراجعه کنیم.

 • لیلا فوریه 2017 در 13:51

  یه دردی هم توی بازوها هست انگار که میله توی رگها فرو میکنند اون مال چیه

 • یکتا فوریه 2017 در 13:51

  راه درمان هم بگید ممنونم انگشت وسط دستم هنگام کار متورم و دردمیکند چه کنم ممنونم کمک کنید

 • ایمان فوریه 2017 در 13:51

  باسلام و خسته نباشید. مابین کف دست و انگشت وسط (سومین بند انگشت) انگشت مادرم توده (استخوان مانند) کوچکی که قبلا وجود نداشت پیدا شده که با درد همراه است میشه در این مورد توضیح بدید متاسفانه در شهر اروپد وجود ندارد مشیه کمک مون کنید

 • مهدیس فوریه 2017 در 13:52

  سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات تان مفید بودند . اما لطفا درمان را هم بگید . من دو سال است از درد انگشت سبابه و بازو دست چپ عذاب میکشم . متشکرم

 • ستایش فوریه 2017 در 13:52

  من انگشت دستام خیلی درد میکنه. مغز استخونش درد میکنه. جوری که منو از خواب بیدار میکنه. چرا ?

 • شهاب فوریه 2017 در 13:52

  خيلي اطلاعات خوب و كاملي هست ممنون.
  اگه ميتونيد راهنماييم كنيد لطفا ايميل بزنيد تا من مشكل همسرم رو با شما در ميان بذارم شايد شما بتونيد كمكمون كنيد چون من دسترسي به ايران رو ندارم با تشكر.

 • مائده فوریه 2017 در 13:52

  سلام.دختری16ساله هستم وقتی عصبی میشم یا وقتی گریه میکنم دست راستم درد بسیار شدیدی میگیرد که شاید به 2 روز هم بکشد.. چه کار کنم؟

 • باران فوریه 2017 در 13:53

  سلام دختری 23ساله هستم.من وقتی عصبی میشم انگشتای دستام کاملا قفل میشن به شکلی که انگار دستام کامل فلج میشن..ازاین حالت خیلی میترسم توروخدا راهنماییم کنید.باتشکر

 • نفیسه فوریه 2017 در 13:53

  زنی 35 ساله هستم وقتی عصبانی می شم دست چپم و قلبم تیر می کشد.لطفا ر هنماییم کنید ممنون.

 • ناتاشا فوریه 2017 در 13:53

  سلام.دختری هستم بیست و یک ساله.یک سال تحت نظر دکتر تغذیه بودم برای چاق شدن.سه ماه است که سر انگشتان دستم تورم میکند.قوزک آرنجمم تورم میکند.هر بیست و چهار ساعت یکبار یه نقطه از موارد نام برده شده تورم میکند.گاهی حتی مفاصل بندای انگشتم تورم میکند.ممنون از راهکارتون

 • ایمان فوریه 2017 در 13:53

  سلام بعدیه شک عصبی دست چپم شدیدا دردمیکنه ومیزنه به زیربغلم حتی شب ها ازدردبیدارمیشم

 • زهرا فوریه 2017 در 13:54

  سلام
  من دو روزه انگشت كوچيكه دست چپم دچار درد شده بعد الان زده به ساق دستم از چي ميتونه باشه
  لطفا راهنمايي كنين

 • بابک فوریه 2017 در 13:54

  باسلام من مدت یک ماهه دست چپم انگشت شستم دچاردردبسارشدید شده است لذاازشما مستمندم رانمایی کنید ممنونم

 • شکوه فوریه 2017 در 13:54

  سلام من ٣٠ سالمه يه مدت هر شب جفت دستام درد ميكنه طورى كه نميتونم بخوابم

 • هدا فوریه 2017 در 13:55

  سلام دختری ٢۴ساله هستم وقتی عصبی میشم دستم از ساعد تامچ درد میگیره ایا باید به پزشک مراجعه کنم علت چیست؟
  باتشکر ازشما

 • غزال فوریه 2017 در 13:55

  سلام.من دست چپم یه مدتیه یه کمی تورم داره یه مقدار هم درد میکنه..بیشتر وقتها توی هوای سرد متورم میشه…آیا فشار روی دست ميتونه باعث تورم بشه.لطفا سریع جواب بدید. .ممنون

 • لادن فوریه 2017 در 13:55

  با سلام و عرض ادب میخواستم بدونم علت درد کف دست در هنگام صبح چیست؟

 • اشکان فوریه 2017 در 13:56

  سلام.مامانم بعضی وقتا رگ پشت دستش درد میگیره و اینطور ک میگ بعد از مد تی اون رگ ناپدید میشه.بنظرتون چجور بیماری هست و آیا واقعا اون رگ ممکن هست ک مسدود شه ؟لطفا توضیح بدین.ممنو

 • اشکان فوریه 2017 در 13:56

  درد دست نشانهٔ چیست؟

 • بهار فوریه 2017 در 13:57

  دست ابزار انعطاف‌پذیر عجیبی است. می‌توان آن را برای کارهای مختلف، از پرتاب توپ گرفته تا حمل کیسهٔ خرید و تکان دادن برای خداحافظی، به کار گرفت. ولی، مانند هر ابراز دیگر، دست نیز تا حدی تحمل دارد.

 • هاله فوریه 2017 در 13:57

  درد دست علل متعددی دارد، ولی اغلب تا یک علت ردیابی می‌شود: خستگی ماهیچه‌ها. درد و خستگی امروز دست ممکن است فردا بهتر شود، در این‌صورت چیز مهمی نیست. اما اگر بدون هیچ دلیل مشخصی درد می‌آید و می‌رود، و باز بر می‌گردد، ممکن است ناشی از التهاب مفصل باشد.

 • لاله فوریه 2017 در 13:57

  اگر درد به تدریج زیاد می‌شود و ورم آزاردهنده‌ای دارد، احتمالاً دچار شکستگی استخوان ساعد یا بازو شده‌اید. ممکن است فکر کنید شکستگی استخوان چیز واضحی است، ولی گاهی استخوانی می‌شکند، بدون آنکه انسان متوجه شود. مثلاً ممکن است ضربه‌ای به دستتان بزنید یا زمین بخورید و احساس درد نکنید تا زمانی که فعالیت دست زیاد شود یا فشاری بر ناحیهٔ شکسته وارد آید.

 • فاطمه فوریه 2017 در 13:58

  برخی افراد به محض اینکه دست چپشان درد می‌گیرد، گمان می‌کنند که درد دست چپ و بیماری قلبی در ارتباط هستند. هر چند که این هم یکی از دلایل درد دست چپ است، اما این درد، چه به صورت درد یک طرفه (که تنها یک دست را درگیر می‌کند) و چه به شکل درد دو طرفه (که هر دو دست را درگیر می‌کند) می‌تواند ناشی از عوامل دیگری نیز باشد. همچنین در دست چپ می‌تواند یک عارضه حاد یا مزمن باشد. در برخی افراد، درد مقطعی است، و در برخی دیگر این درد پیشرونده و ناتوان کننده است. هر کسی ممکن است دچار درد دست چپ شود، با این حال این مشکل در بین زنانِ حدوداً چهل ساله شایع‌تر است. این درد در برخی افراد ملایم و مبهم است، در حالیکه برخی دیگر از افراد نوع برق‌آسا و شدید آن را تجربه می‌کنند. درد می‌تواند هر بخشی از دست و یا کل آن را، از نوک انگشتان گرفته تا شانه، درگیر کند.

 • بهمن فوریه 2017 در 13:58

  حمله قلبی :سکته قلبی یا حمله قلبی زمانی رخ می‌دهد که عضلات قلب به خاطر مشکل گردش خون از اکسیژن محروم شده و در نتیجه سلول‌های عضله قلب می‌میرند. این مشکل می‌تواند ناشی از وجود یک لخته خونی در یکی از سرخرگ‌های قلب یا یک اسپاسم یا تنگی شدید این سرخرگ‌ها باشد. حمله قلبی که امکان رخ دادن آن هم در طول فعالیت شدید و هم در حال استراحت وجود دارد، می‌تواند ناشی از استرس‌های هیجانی نیز باشد. مهمترین علامت حمله قلبی درد سینه است، که می‌تواند به دست چپ، کمر، فک یا گلو منتشر شود. درد سینه به شکل یک درد فشاری یا سنگین در زیر قفسه سینه احساس می‌شود. این درد می‌تواند با تعریق، سرگیجه، حالت تهوع و استفراغ همراه باشد. البته، برخی از افراد علائم سکته قلبی را تجربه نکرده و اصطلاحاً دچار سکته قلبی خاموش می‌شوند

 • بابک فوریه 2017 در 13:59

  آنژین :آنژین پکتوریس (درد سینه) یا آنژین یکی از علائم بارز بیماری عروق کرونری است، که اغلب به صورت یک ناراحتی در سینه یا احساس سنگینی در قفسه سینه تجربه می‌شود. همچنین، این درد ممکن است به شکل احساس فشار، سوزش قلب، سنگینی، پر بودن یا درد ناشی از کاهش جریان خون و اکسیژن به قلب بروز کند. درد یا ناراحتی، اگرچه اغلب در سینه احساس می‌شود، اما ممکن است به قسمت بالای شکم (که اغلب با سوءهاضمه اشتباه گرفته می‌شود)، شانه چپ، دست چپ، گردن، فک و کمر نیز منتشر شود.

 • بهار فوریه 2017 در 13:59

  به طول مدت درد توجه کنید. اگر درد دست چپتان مدت خیلی کوتاهی طول کشید (چند ثانیه) خیلی بعید است که به قلب مرتبط باشد. همچنین، اگر درد خیلی طول کشید (چند روز یا چند هفته) نیز بعید است که با قلب ارتباط داشته باشد. اما اگر در حدود چند دقیقه تا چند ساعت طول کشید، ممکن است نشانه یک حمله قلبی باشد. اگر درد به فواصل کوتاه تکرار می‌شود، طول مدت بروز دردها و شدت هر کدام را روی یک کاغذ یادداشت کرده و به پزشکتان نشان دهید، زیرا چنین مواردی می‌توانند با قلب مرتبط بوده، و نیازمند مراجعه سریع به پزشک می‌باشند.

 • رویا فوریه 2017 در 13:59

  مشکلات زیادی باعث درد بازو می شوند، از آسیب مفاصل گرفته تا فشار آمدن روی اعصاب. بسته به علت آن، درد بازو می تواند به طور ناگهانی شروع شود و یا به تدریج بروز کند.

 • اشکان فوریه 2017 در 13:59

  علل درد بازو

  – بیماری آنژین صدری

  – آسیب اعصاب بازو

  – شکستگی استخوان بازو

  – شکستگی مچ دست یا خود دست

  – بورسیت (التهاب و ورم کیسه های مفصلی)

  – سرطان

  – سندرم تونل کارپال

  – اسپوندیلوز گردن (ساییدگی مهره های گردن)

  – دررفتگی آرنج

  – فیبرومیالژی

  – سکته قلبی

  – فتق دیسک مهره ای

  – آرتریت روماتوئید

  – رگ به رگ شدن یا کشیدگی بازو

  – ورم بازو

  – مشکل آرنج تنیس باز (درد پشت آرنج)

  – سندرم توراسیک اوتلت

 • ناهید فوریه 2017 در 14:00

  درد ناگهانی بازو، شانه و پشت که خیلی شدید است و یا با احساس فشار و سنگینی در قفسه سینه همراه است که می تواند نشانه حمله قلبی باشد.

 • نوید فوریه 2017 در 14:00

  بد شکلی یا برآمدگی واضح استخوان بازو و یا مچ دست، مخصوصا اگر همراه با خونریزی یا سایر صدمات بدنی باشد.

 • دانش فوریه 2017 در 14:00

  با اعمال هر نوع فشاری، درد بازو، شانه یا پشت شروع شود و با استراحت برطرف گردد که احتمالا نشاندهنده بیماری قلبی یا ناراحتی قفسه سینه است که با کاهش جریان خون به سمت عضله قلبی رخ می دهد (آنژین صدری).

 • لاله فوریه 2017 در 14:00

  صدمه ناگهانی بازو به خصوصاً اگر صدای شکستگی استخوان را بشنوید.

 • امیریل فوریه 2017 در 14:00

  در حالت های زیر نزد پزشک بروید:

  – درد بازو بعد از چند روز مراقبت در خانه بهبود نیابد.

  – افزایش قرمزی، ورم و درد در بازوی صدمه دیده

  – آسیب شبکه عصبی بازویی که خوب نشود.

 • لعیا فوریه 2017 در 14:01

  حتی آسیب های شدید بازو، با درمان های خانگی به طور ابتدایی خوب می شوند.

 • لیلا فوریه 2017 در 14:01

  اگر فکر می کنید استخوان بازو یا مچ دست شما شکسته است، کیسه یخ را روی محل شکستگی قرار دهید و با کمک یک آویز دست یا اسلینگ (Sling) دست خودتان را ثابت نگه دارید تا نزد پزشک بروید

 • سما فوریه 2017 در 14:01

  دست راست من ازیک حدی که بالاتر میاد درد میگیره دقیقا ماهیچه روی بازو

 • ارمان فوریه 2017 در 14:01

  دست راستم ازبالای ارنج تابالای بازودرد دارد دکتر رفتم گفت چسپندگی است دارو داد مدت 6ماه است خوب نشده لطفا راهنمایی کنید

 • محمد فوریه 2017 در 14:02

  باسلام منم وقتی عصبی میشم بازوی راستم داغ میشه و درد میگیره به حدی داغ میشه که از رو پالتو هم گرماش رو حس میکنم

 • هما فوریه 2017 در 14:02

  بازوی چپ من هم چند روز است درد داره آزمایش هم داده ام چربی خون دارم به نظرتان خطر ناکه

 • نرگس ب آگوست 2017 در 10:49

  دستهام وقتی زیاد درطول روزکارانجام میدم شبها دردشدید میگیرن.یکباردکتر رفتم گفت چسپندگی دارن لطفآ راهنمایی کنید

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.