انواع و نحوه استفاده از شورت آموزشی برای کودکان

انواع و نحوه استفاده از شورت آموزشی برای کودکان

شورت آموزشی برای کودکان,شورت آموزشی برای کودکان قیمت,شورت آموزشی برای کودکان چیست,شورت اموزشی کودکان,شورت آموزشی کودکان,خرید شورت آموزشی برای کودکان,شورت اموزشی کودکان چیست,شورت آموزش کودکان,شورت آموزشی مخصوص کودکان,شورت آموزشی,شورت آموزشی کودک چیست,شورت آموزشی از پوشک گرفتن,شورت آموزشی کودکان,شورت آموزشی چیست,شورت آموزشی سوت دار,شورت آموزشی مادرکر,شورت آموزشی کارترز,شورت آموزشی Babyclub,شورت آموزشی از پوشک گرفتن بچه,شورت آموزشی برای از پوشک گرفتن بچه ها,شورت اموزشی کودک,شورت آموزشی کودک,شورت های آموزشی کودکان,خرید شورت آموزشی کودکان,شورت آموزشی سوت دار چیست

شورت آموزشی برای کودکان , شورت آموزشی برای کودکان قیمت , شورت آموزشی برای کودکان چیست , شورت اموزشی کودکان

کودکان از بدو تولد به علت نداشتن تسلط بر روی دستگاه دفعی‌شان باید پوشک شوند. این عمل یکی از مشغله‌های فکری مادر است. پوست نوزاد به علت ظریف و حساس بودن، نسبت به جنس لباس‌ها و به خصوص لباس زیر واکنش نشان داده و به صورت آلرژی بر روی پوست نمایان می‌شود.

شورت آموزشی برای کودکان

برای خانم هایی که به تازگی مادر شده اند بسیار سخت می باشد که فرزند اول خود را بزرگ کنند و همچنین از او مراقبت کند شورت آموزشی برای بسیاری از مادران سوال می باشد که چیست یا کاربرد شورت آموزشی چیست ما برای شما خانم ها مادران عزیز توضیحاتی در رابطه با شورت آموزشی در نظر گرفته ایم که امیدوار هستیم کافی بوده باشد.  ***  اگر فکر می کنید کودک شما هیچ وقت روش استفاده از توالت را یاد نمی گیرد، کاملا در اشتباهید. برای این که مطمئن شوید کودک تان به سن مناسبی رسیده و آمادگی نسبی برای پذیرفتن لگن را دارد یا هنوز کنار گذاشتن پوشک برایش زود است، باید به دنبال علائم زیر باشید. با ما همراه شوید تا مطالبی در مورد آموزش توالت رفتن کودک را مطالعه کنید.شبیه یک رویا یا شعبده بازی به نظر می رسد نه؟ شاید برای والدینی که انتظار دارند آموزش استفاده از لگن دسشویی یک فرآیند طولانی مدت و سختی باشد، اینکه کودکتان بتواند ظرف چند روز – یا حتی یک شب- به راحتی از لگن دستشویی استفاده کند، باورنکردنی باشد.

شورت آموزشی برای کودکان , شورت آموزشی برای کودکان قیمت , شورت آموزشی برای کودکان چیست , شورت اموزشی کودکان

حتی بهترین پوشک‌ها به علت جنس پلاستیکی که در آن‌ها به کار رفته با پوست نوزاد در ستیز هستند در چنین شرایطی شاید شما نیز به عنوان یک مادر به دنبال یک پوشک نخی و بدون حساسیت باشید!

شورت آموزشی برای کودکان قیمت

انگار همین دیروز بود که اولین پوشک نوزادتان را عوض کردید و حالا دیگر آن نوزاد کوچک و ناتوان به کودکی نوپا و شیطان تبدیل شده و شما فکر می کنید زمان مناسب برای کنار گذاشتن پوشک رسیده است. آموزش آداب توالت رفتن دغدغه همه مادرانی است که کودک بالا تر از یک سال و نیم دارند، البته باید گفت هیچ سن خاصی برای کنار گذاشتن پوشک وجود ندارد. شما می توانید این کار را زمانی آغاز کنید که هم شما و هم کودک تان آمادگی آن را دارید. معمولا کودکان ۲ تا ۳ سال و گاهی حتی ۴ سال به درک کاملی از وضعیت کنترل و دفع ادرار و مدفوع می رسند. اگر آموزش را زود تر شروع کنید، احتمال موفقیت شما و کودک تان کم است و این فرآیند، تجربه ای طولانی و دردناک برای هر دوی شما خواهد بود. آمادگی کودک مهم ترین اصل شروع آموزش است. برای این که کودکی بتواند به تنهایی به دستشویی برود، رسیدن به مراحل رشد جسمی و روانی الزامی است. پیش از ۲ سالگی دستگاه عصبی کودک آن قدر کامل نیست که بتواند زمان توالت رفتن خود را کنترل کند.  ***  پس هرگز کودک تان را وادار به انجام کاری نکنید که با آن احساس راحتی نمی کند.

شورت آموزشی برای کودکان , شورت آموزشی برای کودکان قیمت , شورت آموزشی برای کودکان چیست , شورت اموزشی کودکان

شورت آموزشی چیکو-Chicco این تصور مادرها را به واقعیت تبدیل کرده است. این شورت دارای یک لایه داخلی از جنس پنبه است. این لایه داخلی قابل جدا شدن و شستشو بوده و ساختار پرزی شکل آن قدرت جذب فوق‌العاده بالایی دارد. قسمت خارجی این شورت از جنس پلی استر و کاملا ضد حساس است.

شورت آموزشی برای کودکان چیست

اجبار و عجله در آموزش می تواند نتایج عکس بدهد. هر بچه ای در یک مقطعی توانایی های جسمی و روانی لازم برای استفاده از لگن را کسب می کند و معمولا این توانایی ها بین ۱۸ تا ۲۴ ماهگی نمایان می شوند، اما هستند کودکانی که حتی تا ۴ سالگی اعلام آمادگی نمی کنند، پس جای نگرانی نیست. هر چه آموزش دیر تر شروع شود کودک آمادگی بیشتری دارد و بهتر با این مسئله کنار می آید. پس برای نتیجه بهتر پیش از هر تصمیمی ابتدا به دنبال نشانه ها و علائم اشتیاق برای کنار گذاشتن پوشک در کودک تان باشید. معمولا زمانی کودک آماده آموزش است که از خیس یا کثیف بودنش آگاه شود و بتواند به نوعی شما را خبردار کند.آموزش باید به صورت پیوسته و منظم باشد تا کودک سردرگم نشود. زمانی مشخص برای استفاده از لگن در نظر بگیرید. ابتدا کودک تان را روزی یک بار مثلا پس از صبحانه،  ***  قبل از حمام یا پس از صرف مایعات با پوشک روی لگن بنشانید تا احساس امنیت کرده و به این کار عادت کند. هنگامی که کودک به نشستن روی لگن در این زمان ها عادت کرد و آن را جزئی از کارهای روتین روزانه اش پذیرفت، اجازه دهید بدون پوشک روی لگن بنشیند و مدتی به این صورت لگن را امتحان و به این احساس جدید هم عادت کند. برایش توضیح دهید این همان کاری است که مامان و بابا و بزرگتر ها انجام می دهند.

شورت آموزشی برای کودکان , شورت آموزشی برای کودکان قیمت , شورت آموزشی برای کودکان چیست , شورت اموزشی کودکان

در ساخت قسمت بیرونی شورت از طراحی پوشک‌ها استفاده شده است. به این شکل که شورت در قسمت ران‌ها به وسیله یک کش نرم جمع می‌شود و علاوه‌بر اینکه در این قسمت‌ها از حساسیت و عرق‌سوز شدن پا جلوگیری می‌کند هیچ راه خروجی برای پس دادن نیز باقی نمی‌گذارد.

شورت اموزشی کودکان

اگر کودک تان چه با پوشک و چه بدون پوشک علاقه ای به نشستن روی لگن نشان نمی دهد او را مجبور به این کار نکنید. تشویق و صبر بخش عظیمی از این آموزش را در بر می گیرد. پس اگر کودک در لگن ادرار کرد یا روی لگن نشست او را با هیجان تشویق کنید. تشویق او را به استفاده از لگن مشتاق تر می کند و احساس خوبی به او دست می دهد.  شورت آموزشی کودک  هرگاه بخواهید به کودک آموزش دهید موقع دستشویی به شما اطلاع دهد می توان از این پوشکهای آموزشی استفاده کرد از مزایای این پوشک این است که اگر کودک دستشوی خود را اعلام نکرد به هیچ عنوان نم پس نمی دهد و همچنین قابل شستشو و استفاده مجدد است یکی از روشهای اموزش کودک این است که عکسهای روی پوشک وقتی کودک ادرار میکنه کم کم محو میشه و مادر می تواند بگه به کودکش که ببین …این عکس دوستاته …اسمشون چیه و … بعد بگه که دوستات دوست ندارند تو توی این شورته جیش کنی اگه جیش کنی کم کم میروند . تو که دوست نداری دوستات بروند جای دیگه …دوست داری؟ من فکر میکنم که خیلی راحت می تونی بچه را از پوشک پوشیدن با کمک این پوشکها معاف کنیم

شورت آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.