خواص مصرف آلوچه و درمان ضعف اعصاب و نقرص

خواص مصرف آلوچه و درمان ضعف اعصاب و نقرص

آلوچه,آلوچه و لواشک,آلوچه سبز,آلوچه به انگلیسی,آلوچه قرمز,آلوچه جنگلی,آلوچه خانوم,آلوچه سبز به انگلیسی,آلوچه چت,آلوچه خشک,آلوچه و لواشک جنگلی,آلوچه و لواشک پاکان,آلوچه و لواشک عکس,آلوچه و لواشک همپا,آلوچه و لواشک به به,الوچه و لواشک ترش,الوچه و لواشک وانیا,الوچه و لواشک شمشک,آلوچه و لواشک تایلی,الوچه سبز خواص,الوچه سبز بانمک,عکس آلوچه سبز,ترشی آلوچه سبز,فواید آلوچه سبز,خوردن آلوچه سبز در بارداری,خاصیت الوچه سبز,خورش آلوچه سبز,الوچه به زبان انگلیسی,معنی الوچه به انگلیسی,آلوچه قرمز ترش,خواص آلوچه قرمز,عکس الوچه قرمز,ترشی آلوچه قرمز,درخت آلوچه قرمز,خاصیت آلوچه قرمز,مربای الوچه قرمز,فواید الوچه قرمز,تعبیر خواب آلوچه قرمز,آلوچه جنگلی ترش,الوچه جنگلی In English,تصویر آلوچه جنگلی,الوچه جنگلی,خواص آلوچه جنگلی,طرز تهیه آلوچه جنگلی,خاصیت الوچه جنگلی,روش تهیه آلوچه جنگلی,عکس آلوچه جنگلی,کتاب آلوچه خانووم,گوجه سبز به انگلیسی,گوجه سبز به انگلیسی چی میشه,معنی گوجه سبز به انگلیسی,گوجه سبز به زبان انگلیسی,الوچه چت روم,الوچه چت فارسی,الوچه چت روم فارسی,آلوچه چتپ,الوچه چتچ,چتروم آلوچه چت,ورود به الوچه چت,عضویت در آلوچه چت,آلوچه خشک مشهد,خواص آلوچه خشک,کالری آلوچه خشک,فواید آلوچه خشک,قیمت آلوچه خشک,خوردن آلوچه خشک در بارداری,خواص الوچه خشکه,خاصیت آلوچه خشک,خریدار الوچه خشک

آلوچه , آلوچه و لواشک , آلوچه سبز , آلوچه به انگلیسی

در این مطلب از سایت جسارت با خواص مصرف آلوچه و درمان ضعف اعصاب و نقرص بیشتر آشنا شوید . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد .

درخت آلوچه خزان پذیر است. طول برگ‌های درخت آلوچه به ۴ تا ۶ سانتیمتر می‌رسد. این درخت یکی از نخستین درخت‌هایی است که در فصل بهار در اروپا و خاورمیانه شکوفه می‌دهد. آغاز شکوفایی این درخت در ایران تقریباً اوائل اسفند ماه است

آلوچه

آلوچه میوه ای خوشمزه که برای بسیاری از بیماری ها از قبیل شب کوری ، ضعف اعصاب ، کم خونی و یا درمان بیماری هایی همچون نقرس را تسکین میدهد. همچینین این میوه برای دفع کرم معده نیز بسیار خوب است. این میوه که بیشتر در فصل بهار به بازار می آید دارای منابعی از ویتامین A میباشد به همین دلیل برای درمان شب کوری بسیار مفید است البته نوع طلایی آن. در آلوچه املاحی چون آهن، کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم، سدیم و منگنز می باشد. یکی از خاصیتهای آلوچه نرم کنندگی آن می باشد. برای درمان بیماری ضعف اعصاب و درمان بیماری کم خونی از آش آلوچه استفاده کنید. طرز تهیه آن درشماره ۱۰ نوشته شده است. برای درمان بیماری نقرس آلوچه را مانند آلو بمکند. آلوچه مدر است و اعمال کلیه را تنظیم می کند.

آلوچه , آلوچه و لواشک , آلوچه سبز , آلوچه به انگلیسی

شکوفه‌های این درخت سفیدرنگ و پنج پر هستند که قطر آنها ماگزیمم به ۲ سانتیمتر می‌رسد. میوهٔ این درخت، آلوچه، دارای هسته است و قطر میوه به ۲ تا ۳ سانتیمتر می‌رسد و رنگ آن زرد یا قرمز است و خوراکی می‌باشد. میوهٔ درخت آلوچه در ایران در اواخر خرداد ماه کاملاً رسیده می‌شود.

خواص آلوچه

برای دفع کرم معده ۲۵ تا ۳۰ گرم برگ درخت آلوچه در ۵۰۰ سی سی آب جوشانده سپس میل شود. مغز هسته آلوچه نیز همین خاصیت فوق را داشته اما با احتیاط مصرف شود چون سمی است. آلوچه برای قطع ترشحات سفید رنگ خانمها استفاده می شود. همچنین تنظیم کننده عادت ماهانه می باشد. یک آش خوشمزه با آلوچه: عدس یک استکان- برنج یک استکان- سبزی آش پاک کرده نیم کیلو- آلوچه ۲۰۰ گرم- فلفل و نمک به اندازه کافی. شب آلوچه را خیس کرده و عدس را نیز خیس کرده و ظهر مانند دیگر آشها آنها را پخته نموده از این سوپ می توان به عنوان پیش غذا استفاده کرد.

آلوچه

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.