مضرات و خواص عسل و سیاه دانه برای بارداری و لاغری

مضرات و خواص عسل و سیاه دانه برای بارداری و لاغری

مضرات و خواص عسل و سیاه دانه برای بارداری و لاغری در سایت جسارت

خواص عسل و سیاه دانه,خواص عسل و سیاه دانه برای مردان,خاصیت عسل و سیاه دانه,فواید عسل و سیاه دانه,خواص درمانی عسل و سیاه دانه,خواص ترکیب عسل و سیاه دانه,خواص مخلوط عسل و سیاه دانه,خواص معجون عسل و سیاه دانه,خواص عسل سیاه دانه,خاصیت معجون عسل وسیاه دانه,خاصیت عسل و سیاه دانه,خاصیت عسل سیاه دانه,خاصیت عسل با سیاه دانه,خواص عسل با سیاه دانه,فواید عسل و سیاه دانه,فواید عسل سیاه دانه,خواص درمانی عسل با سیاه دانه,خواص درمانی سیاه دانه و عسل,خواص دارویی عسل و سیاه دانه,خواص دارویی عسل با سیاه دانه,خواص درمانی سیاه دانه عسل,خواص مخلوط عسل با سیاه دانه,خاصیت ترکیب عسل و سیاه دانه,خواص ترکیب عسل سیاه دانه,خاصیت مخلوط عسل و سیاه دانه,فواید معجون عسل و سیاه دانه,خواص عسل با سیاه دانه,خاصیت معجون عسل و سیاهدانه,خواص معجون عسل و سیاهدانه,خواص ترکیب عسل وسیاه دانه,خواص درمانی معجون عسل وسیاه دانه

مضرات و خواص عسل و سیاه دانه برای بارداری و لاغری

خواص عسل و سیاه دانه , خواص عسل و سیاه دانه برای مردان , خاصیت عسل و سیاه دانه , فواید عسل و سیاه دانه

در این مطلب از سایت جسارت مضرات و خواص عسل و سیاه دانه برای بارداری و لاغری می پردازیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

مصرف تنها 2گرم سیاه دانه در روز میزان قند خون و هموگلوبین گلیکوزیه (HbA1C) را کاهش می دهد. همچنین قادر است عملکرد سلول بتا را افزایش داده، در حالی که مقاومت به انسولین را کم می کند.

خواص عسل و سیاه دانه

خواص سیاه دانه طبق روایتی از پیامبراکرم: که هیچ بیماری نیست مگر اینکه شفای آن در سیاه دانه است به جز مرگ. و در مورد خواص بیشمار عسل هم همین بس که خداوند ازآن تعبیر به شفا کرده است. پس ترکیب دو ماده طبیعی شفاگر یک معجون فوق العاده شفابخش با خواص فراوان تولید می کند

خواص ضد تشنجی سیاه دانه به طور سنتی شناخته شده است. بر اساس مطالعات به عمل آمده برخی بیماری ها چون صرع که در برابر داروهای مدرن مقاوم هستند، به راحتی با مصرف عصاره سیاه دانه قابل درمان اند. چرا که این دانه ها قادرند تشنج را به طور عجیبی کاهش دهند.

خواص عسل و سیاه دانه برای مردان

برای تهیه این ترکیب سیاه دانه را پودر کرده(آسیاب یا کوبیده) و با عسل مخلوط می کنیم و نسبت ترکیب سیاه دانه و عسل هم یک به سه(4 و یا 5) می باشد یعنی مثلا یک قاشق پودر سیاه دانه باید با سه قاشق عسل مخلوط شود. سیاه دانه پودر شده اثرگزاری بهتری دارد(به همان صورت هم می شود با عسل مخلوط کرد) ولی خیلی سریع در مجاورت هوا خواصش را از دست می دهد امااگر با عسل مخلوط شود خواص خود را از دست نمی دهد و تا یکسال هم ماندگاری دارد.نام این داروی ساده اما بسیار پرخواص دوسین می باشد که از 2 س موجود در کلمه عسل و سیاه دانه اقتباس شده است. طبق نظر متخصصان طب سنتی افراد بزرگسال روزانه 2 تا 3 قاشق مرباخوری می توانند از این ترکیب استفاده کنند. میزان استفاده برای افراد خردسال هم بین نصف قاشق چایخوری تا یک قاشق مرباخوری می باشد.

مضرات و خواص عسل و سیاه دانه برای بارداری و لاغری

خواص عسل و سیاه دانه , خواص عسل و سیاه دانه برای مردان , خاصیت عسل و سیاه دانه , فواید عسل و سیاه دانه

آزمایشات انجام شده بر روی تعداد زیادی حیوانات مبتلا به آسم به وضوح نشان می دهد که اثرات سیاه دانه (همراه با آویشن) نتایج بسیار چشمگیری را نسبت به داروهای معمولی دارد.بنابر دیگر آزمایشات نوشیدن آب جوش به همراه عصاره سیاه دانه اثرات بسیار مطلوبی را برای افراد مبتلا به آسم و راههای هوایی آنها دارد.

خاصیت عسل و سیاه دانه

خواص معجون سیاه دانه و عسل: 1-از اصلی ترین خواص معجون سیاه دانه این است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند 2- برای درمان سرماخوردگی های پی در پی مفید است. 3-در درمان تب های بلغمی و سوداوی تاثیر دارد. 4-ادرارآور است و برای مردان مبتلا به پروستات مفید است. همچنین عفونت های ادراری را درمان می کند. 5-برای درمان سردردهایی که مرتبط با مزاج سرد هستند مفید است. 6-مالیدن این ترکیب به پوست برای درمان جوش های بلغمی مفید است. توجه داشته باشید که جوش های بلغمی بدون التهاب، زیرپوستی و سفت هستند و استفاده از این ترکیب برای جوش های قرمز و پرالتهاب نتیجه عکس خواهد داد و وضع پوستتان بدتر خواهد شد. 7-تاثیر خوبی بر دستگاه گوارش و انگل های روده دارد. 8- نفخ معده و دل درد های ناشی از آن را درمان می کند. 9- برای پیشگیری و درمان زخم معده موثر است. 10-برای بهبود بیماری های پوستی پیسی و لک مفید هست.

خواص سیاه دانه معجون سیاه دانه و عسل معروف به معجون دوسین از داروهای ساده و در عین حال موثری هست که از قدیم در طب سنتی محبوب بوده و برای درمان بیماری های مختلفی از آن استفاده می شده است

فواید عسل و سیاه دانه

11-می تواند سنگ های کلیه و مثانه را از بین ببرد. 12-در روزهای پایانی بارداری به کنترل درد و افزایش توان و مقاومت مادران هنگام زایمان کمک می کند. توجه داشته باشید بهتر است با مشورت پزشک زنان و یا متخصص طب سنتی از این معجون استفاده کنید. 13- موجب افزایش شیر مادران شیرده می شود. 14- از ابتلا به بیماری های مزمن و سرطان جلوگیری می کند چون اثر معجون سیاه دانه به مدت طولانی در بدن باقی می ماند 15-باعث کاهش عوارض داروهای شیمی درمانی بر کلیه ها می شود. 16- با طبع گرم بسیار انرژی زا و باعث از بین رفتن افسردگی می شود. 17-مصرف یک قاشق مرباخوری از ترکیب روغن سیاه دانه و عسل خالص به نسبت مساوی باعث درمان اضطراب و تپش های قلب و تنظیم ضربان قلب می شود. 18- سیاه دانه دارای ماده ای هست که در بدن تولید انتی هیستامین می کند به همین دلیل برای درمان حساسیت و آسم بسیار مفید است. 19- افزایش دهنده طبیعی میل جنسی 20- افزایش تعداد اسپرم و درمان ناباروری حاصل از کمبود تعداد اسپرم

خواص عسل و سیاه دانه

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.